Přejít na obsah


Fotka

Wherigo soubory


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2016 - 15:28

Nazdárek, mám problém. Nemůžu spustit některé urwigo soubory. Abych to upřesnil, když dělám nějajké wigo, tak každé aktuální úpravy dělám do nového adresáře, který obsahuje v názvu datum. Např: 161001_pokus - 1.10.2016, 161015_pokus, 161114_pokus - 14.11.2016 ...... Prostě vždy,  když si sednu k práci, udělám si nový adresář a překopíruju si tam celý předposlední. Abych byl aktuální na všech počítačích, používám jako přenosné médium dropbox. Teď se mi stalo, že jsem chtěl upravit jedno wigo, ale nejde načíst. Hlásí mi to, že je soubor poškozený, přesněji to jenom přeblikne a spustí se urwigo ale nic v něm není. Protože tohle wigo jsem dělal docela dlouho (Go_West), je tam adresářů cca 25. Zkoušel jsem to samozřejmě od poslední verze postupně dozadu a z těch cca 25 souborů mi jdou spustit pouze 2! Samozřejmě někde uprostřed, takže jsou prakticky nepoužitelné. Jinak samotný spoubor xxxx.urwigo se dá bez problémů přečíst a neobjevil jsem v něm nic, co by mělo dělat nějaký problém. Poradí někdo?

Díky


  • -1

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2016 - 16:15

Luboši, dvě otázky:

1. Vypíše ti to tu chybu, že soubor je poškozený, nebo to jenom přeblikne bez hlášky?

2. Když fyzicky edituješ ty soubory (tj. spustíš si Urwigo a pracuješ s ním), tak to děláš v tom samém adresáři, který si synchronizuješ přes Dropbox? Nebo máš někde vedle ještě jeden adresář, který se nesynchronizuje, a ručně kopíruješ soubory mezi synchronizujícím se adresářem?


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2016 - 16:24

Blikne mi tam červený okýnko že je něco se souborem. Jinak otevřu si adresář se souborem, obrázkama, zvukama a normálně poťukám na urwigi soubor a spustí se mi to. Dropbox používám jako zálohu, a do každého počítače si aktuální adresář překopíruju.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama