Přejít na obsah


Fotka

kdy si zalogovat earthcache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
96 odpovědí na toto téma

#1 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 16:27

Zdravím. Kdy si mohu zalogovat earthcache, pokud jsem splnil podmínku odpovědí a tyto přes profil zaslal autorovi? Musím čekat na jeho odsouhlasení, když si to v listingu takto vymínil? Nenašel jsem to v pravidlech (asi jsem jen špatně hledal) a autor mi neodpovídá.


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 27 listopad 2016 - 16:28

  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 16:33

Ahoj. Pošli odpovědi a zaloguj se.


EDIT: On tam píše, že máš čekat na odsouhlasení?

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 27 listopad 2016 - 16:57

  • 0

#3 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 16:41

Loguj se ihned po zaslání odpovědi, owner nesmí v listingu požadovat čekání na jeho reakci.
  • 0

#4 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 17:46

V listingu se píše: "Vzhledem k tomu, ze drtiva vetsina spatne cte prvni otazku a pak na ni spatne odpovida, logujte "Found it" az po mem souhlasu." Nechci nic hrotit, ale blokuje mi to další keše, rád bych je měl v pořadí, jak jsem je lovil. Postup logování u earthcache jsem nikde v pravidlech nenašel, tak teď nevím, co s tím.


  • 0

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 17:58

Jestli máš tu odpověď dobře, tak Ti ten log snad nesmaže. Nebo prostě počkej.
  • 0

#6 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 18:51

Sám geowareCZ píše v kuchařce pro ownery EC toto:

 

...nepodmiňujte svým schválením zalogování, doporučenou variantou je: "zašlete odpovědi na danou e-mailovou adresu, poté se zalogujte, pokud bude něco špatně, ozvu se"

 


  • 6

#7 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 18:55

Jó geocaching se rychle stal samostatným vědním oborem. Kdo se v tom vyzná, je frajer :D Není možná daleko doba, že se v tom už nevyzná nikdo :D
  • 3

#8 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2016 - 20:12

Jó geocaching se rychle stal samostatným vědním oborem. Kdo se v tom vyzná, je frajer :D Není možná daleko doba, že se v tom už nevyzná nikdo :D

 

Nebo naopak doba, kdy aby to bylo "přístupné všem" budou jen tradičky a to T1/D1


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 5:58

Jó geocaching se rychle stal samostatným vědním oborem. Kdo se v tom vyzná, je frajer :D Není možná daleko doba, že se v tom už nevyzná nikdo :D

Já myslím, že by na to měli v předstihu otevřít novej obor na právnický fakultě - aby byli včas připraveni na nastalé situace! Podám podněk k projednání záležitosti v EU.


  • 1

#10 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 11:38

Tak jak píše kolega chtěl bych mít kešky v řadě tak jak jsem je odlovil, a proto když jsem na služebce nebo v zahraničí tak loguju přes c:geo (ve zkrácené verzi, že doplním jak budu na PC) hned nebo někde v hospě přes WIFI. A takto jsem bez odpovědí zalogoval eartku někdy dopoledne a už odpoledne jsem měl tyty, že pokud hned nepošlu odpovědi tak mi bude log smazán. Ono by to asi i chtělo trochu pochopení od ownerů, že to třeba nejde hned. Je to přece jenom hra.


  • 1
když vidím díru, musím do ni.

#11 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 11:51

A v čem byl problém poslat ty odpovědi ve stejné chvíli, jako jsi logoval nález přes c:geo? V tu chvíli jsi přece připojenej k internetu byl.


  • 5
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 11:53

Tak jak píše kolega chtěl bych mít kešky v řadě tak jak jsem je odlovil, a proto když jsem na služebce nebo v zahraničí tak loguju přes c:geo (ve zkrácené verzi, že doplním jak budu na PC) hned nebo někde v hospě přes WIFI. A takto jsem bez odpovědí zalogoval eartku někdy dopoledne a už odpoledne jsem měl tyty, že pokud hned nepošlu odpovědi tak mi bude log smazán. Ono by to asi i chtělo trochu pochopení od ownerů, že to třeba nejde hned. Je to přece jenom hra.

Když můžeš technicky poslat log, můžeš poslat i odpovědi. 

Připomíná mi to výmluvy jednoho z podobného důvodu krátkodobě zabanovaného.


  • 2

#13 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 11:58

A v čem byl problém poslat ty odpovědi ve stejné chvíli, jako jsi logoval nález přes c:geo? V tu chvíli jsi přece připojenej k internetu byl.

 

Asi jenom v té drobnosti, že mám nastavenou odpověď v tlf. a radši loguju v klidu u PC než napsat jenom TFTC (všeobecně)


  • -2
když vidím díru, musím do ni.

#14 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 12:02

A proč tedy neloguješ v klidu až po návratu domů?


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 12:11

Asi jenom v té drobnosti, že mám nastavenou odpověď v tlf. a radši loguju v klidu u PC než napsat jenom TFTC (všeobecně)

 

Když loguješ z telefonu takovým tím "Více později", většina autorů si tvého logu později většinou možná ani nevšimne.

Já si osobně čtu ty logy, které mi přijdou mailem. Občas si tedy přečtu i logy na stránce s keší, ale jen si je prohlédnu, nevyhledávám, co se kde změnilo (a dávat dalších několik set korun za členství na project-gc.com mi přijde zbytečné), takže podobné logování nemám rád. Co ti brání logovat až z domu přímo, pokud rád loguješ v klidu domova?

Telefon ti uloží Fieldnotes, přeneseš ho na GC.com a můžeš logovat.


  • 1

#16 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 15:39

Autor virtuálky si vymínil souhlas s FI, ale je to už dva dny, co jsem mu poslal odpovědi postupně na profil přes MC i na mejl, ale dosud žádná reakce, přestože autor chodí na profil každý den. Tak jsem se nakonec zalogoval a uvidíme. Člověk chce být poctivý, respektuje všechna přání ownerů, ale takhle bych mohl GC pověsit na hřebík, protože mi to zablokovalo všechny další zápisy... Věřím, že to autor schválně nedělá, ale doba čekání mi už připadá být přes čáru...


  • 1

#17 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 16:41

Tak jak píše kolega chtěl bych mít kešky v řadě tak jak jsem je odlovil, a proto když jsem na služebce nebo v zahraničí tak loguju přes c:geo (ve zkrácené verzi, že doplním jak budu na PC) hned nebo někde v hospě přes WIFI. A takto jsem bez odpovědí zalogoval eartku někdy dopoledne a už odpoledne jsem měl tyty, že pokud hned nepošlu odpovědi tak mi bude log smazán. Ono by to asi i chtělo trochu pochopení od ownerů, že to třeba nejde hned. Je to přece jenom hra.

 

Eathku můžeš zalogovat write note. A až později pošleš odpovědi (a budou ti schváleny), log změníš na found it. A všechny kešky budeš mít ve správným pořadí.


  • 5

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 18:08

Autor virtuálky si vymínil souhlas s FI, ale je to už dva dny, co jsem mu poslal odpovědi...

 

Je ti jasne to, co do nas vtloukali uz kdyz jsme byli deti: nejdriv povinnosti a pak zabava? Dva dny neni zadne dlouhe casove obdobi. Podle toho prvniho mailu jsem odhadoval tak 14 dni az mesic. Nemuzes ocekavat, ze bude odpovidat obratem. Clovek musi delat i jine veci. A ze chodi denne na profil, to nic neznamena, na to staci spustit c:geo a hned to vypada, jako ze je na profilu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 18:17

gord: Tak úplně nesouhlasím. Pokud si owner vymiňuje, aby se s logováním počkalo až na jeho souhlas, tak by měl reagovat rozhodně operativněji. Když toho není schopen, měl by být benevoletnější.
  • 8
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#20 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2016 - 18:19

Autor virtuálky si vymínil souhlas s FI, ale je to už dva dny....

Vybodni se na něj, loguj a neřeš....


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama