Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.8

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
184 odpovědí na toto téma

#181 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2017 - 13:30

Jak velka je "velka databaze"? S velikosti to podle me nic spolecneho nema. Vetsinu velikosti databaze tvori asi logy a ty by na to nemely mit vliv. Takze jina otazka: kolik mas v adatabazi kesi a WP? Ja 80551 kesi, 93036 WP.

tak to vynásob asi deseti (WP méně, asi pěti)


  • 0

#182 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2017 - 13:41

Po této operaci se v databazi nahledava ta keska a aktualizuje se záznam na seznamu. Pokud máš vytizeny disk, nebo je hodně pomalý, může se to zamyslet.
  • 0

#183 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2017 - 14:28

Přesně jak to píše Dr.Vota, zastaví se to až po odklepnutí dialogového okna (OK) a při přechodu na seznam (zobrazí se kolečko a to se dlouho točí). Je zajímavé, že to není vždy, ale jen v cca 1/3 až 1/2 případů.

 

Jen tak pro zajímavost, stává se mi taky, že když mám otevřeno okno v GG se zadávání souřadnic a přejdu na jiný program, a pak chci zpět do GG přes ALT+TAB, tak se mi GG neotevře. Otevře se buď přes kliknutí na ikonku, nebo po třeba třech, nebo čtyřech "skočeních" na GG přes ALT+TAB. Jiné programy mi to většinou nedělají, ale GG docela pravidelně. Stává se vám to taky?


  • 0

#184 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2017 - 15:11

Jen tak pro zajímavost, stává se mi taky, že když mám otevřeno okno v GG se zadávání souřadnic a přejdu na jiný program, a pak chci zpět do GG přes ALT+TAB, tak se mi GG neotevře. 

Tento problém znám z jiného programu: Ten si po klepnutí otvírá druhé modální okno a na pár počítačích se toto okno schová pod to první a program přestane reagovat. Pomáhá jen klepnutí na ikonu na Hlavním panelu.

Jelikož jsem v exe objevil TObject, tak bude též psán v Delphi. Mám pocit, že toto chování na jiném počítači nenasimuluješ a tudíž se blbě ladí. Ledaže by na to byla nějaká KB.


  • 0

#185 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2017 - 16:17

Nová verze: http://www.geocachin...348-geoget-299/


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama