Přejít na obsah


Fotka

GeoZemě.cz - nová hra


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#61 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2016 - 23:39

Napad je to pekny, realizaci si nedovedu moc představit, víceméně uz tu byly duvody napsany.
Za me pockam, ale mohu rict, ze nemam problem svoje kese do tohoto projektu zaradit, kesi venujicich se konkrétní obci mam odhadem kolem patnacti. Nekdo tu psal o tradickach, na webu jsem to nevidel, pokud by vsak musely byt vsechny kese projektu tradicni, budu silne nesouhlasit. Kdyz projekt casem krachne, tak zarazeni v nem nebude problem, ty kese muzou exidtovat i bez toho, pokud se zapojim, bude to proste nadstavba.
Kdyz ma nejaka obec vic kesi, ktere se ji venuji (viz Cerhovice), tak se to planuje resit jak?
Co sw tyce obci, ktere uz kes maji, tak pokud je owner neaktivni (-> nekontaktovatelny) nebo (ještě hur) nebude souhlasit se zarazenim do projektu, tak delat tam duplicitni kese kvuli tomuhle, to teda nevim.
Rikam, myslenka se mi libi, predstavit si to moc nedovedu...
  • 0

#62 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2016 - 8:32

Jak už bylo několikrát řečeno, není důležitá kvantita, ale kvalita. V Praze s Geoprahou dáváme dohromady sérii Prageo ( http://www.geopraha.eu/prageo/ ) a ta se zaměřuje pouze na historické centrum, nenabádáme ownery ke změně názvu (byl takový pokus, ale upustilo se rychle od toho, je to zbytečné), plně stačí podpora bannerem v listingu a zařazení do bookmarku. No a i tak je to běh na dlouhou trať jestli to má nějak vypadat. Také bych doporučil se raději zaměřit na něco lokálního, vymazleného a udělá to mnohem větší radost, než výrobní linka na keš v každém koutu republiky :) 


  • 10

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#63 Geocaching Praha

Geocaching Praha

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2016 - 9:40

Tak dnes sem poslal rezervaci pro Hlásnou Třeban, snad to vyjde.

 

PS: Myslím že by se Geozemě uplatnila v obcích které mají alejspoň 900 obyvatel. Např. Chleby-85 Obyvatel


Tento příspěvek byl upraven od Geocaching Praha: 24 prosinec 2016 - 9:50

  • 0

#64 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2016 - 12:00

Me hlavne prijde neudrzitelnej ten hierarchickej system az po celorepublikovou kes. Jako normalni mysterka to skonci jako vsechny - nasdili se to a zfinalkari. Jedina moznost je udelat to jako challenge, pak se daji mazat logy. Ale jako challenge si nedokazu predstavit ze by tohle proslo. Porusuje to pravidla challengi naprosto fatalne. Jinak musim rict ze jsem autorem par hodne tezkejch challengi, za ktery mi nekteri nemuzou prijit na jmeno. Ale furt jsou cajicek proti tomu, kdyz by se melo tohle odlovit normalne poctive. Skonci to tak, ze se budou lidi navzajem logovat kde nebyli, vymenovat si bonusy nebo na cem to bude zalozeny atd. Naprosto se to vymkne. Muze se stat ze to lidi vyignorujou, pak o nic nejde. Ale pokud by se o to zacli snazit, zacnou se dit strasny veci. Nerad bych byl ownerem jakykoliv kese z tohodle a cetl ty FI logy lidi o kterejch vim tutove ze na kesi nebyli, presto mi ji zaloguji a dokonce treba i budou v logbooku. Jestli to chcete bez pruseru, udelejte to bez tech hierarchickejch bonusovejch kesi, protoze ty jsou poctive neodlovitelny.


  • 5

#65 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2016 - 12:37

nevadí, že ty základní krabky na kterejch je to postavený se budou rozpadat a průběžně mizet v archívu?


  • 1
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#66 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2016 - 14:17

Já bych se toho nebála - teď o tom všichni vášnivě diskutujou, ale dřív než vznikne aspoň desetina keší tý základní úrovně, tak většinu iniciátorů přejde první nadšení a celý to vyšumí :D.


  • 4

#67 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2016 - 20:30

Já bych se toho nebála - teď o tom všichni vášnivě diskutujou, ale dřív než vznikne aspoň desetina keší tý základní úrovně, tak většinu iniciátorů přejde první nadšení a celý to vyšumí :D.


Vidím to podobně. :-)
  • 1

#68 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2016 - 20:34

No a zbydou z toho normální keše. Jako dřív. Jen jich bude víc a budou mít asi jednodušší listing. Jako spousta jiných. A časem půjdou do archivu. Taky nic novýho.


  • 1

#69 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2016 - 21:39

Vidím to tak, že se vezme práškovací letadlo a vysype se tuna nevyfouklých petek. 


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama