Přejít na obsah


Fotka

Geoblesk aneb bulvární vlákno


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
132 odpovědí na toto téma

#41 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 0:17

Sokujici udalosti v Brevnovste vile!

Je Pitris opravdu v Plzni?

A co na to patolog?

Ocekava Kacas navrat el Volfiho z Mexika?

Ctete zitrejsi Geosip!

 


  • 0

#42 GEO

GEO

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 9:12

Sokujici odhaleni!

Pitris vstoupil do politiky!!!

Jak se nasi redakci podarilo zjistit, Pitris se skryl z Prahy do ustrani aby zakotvil na vysoke pozici v regionalni politice! Toto tvrzeni podporuje fragment telefonniho hovoru, ktery se podarilo nasemu reporterovi odposlouchat kdyz se napojil na telefonni vodic maskovany za utrzenou zarivku v rodinnem sidle Pitrise. V hovoru mimo jine zaznelo:" nemuzu moc mluvit, jsem ted hodne vysoko a jsou tady znacne poryvy, mam obavy z padu, nemusel bych se udrzet a to by mi asi srazilo vaz".

Jak nasi ctenari vidi, v regionalnim vedeni nejmenovane politicke strany to vre a zcela jiste se brzy dozvime rozuzleni celeho pripadu.

 


  • 0

#43 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 12:51

Moravské redakci GeoBlesku se podařilo vypátrat, k jakým nechutnostem se snížil všemi nechvalně známý SHANTI Team: Nejen že se doposud přiživoval na nešťastných drogově závislých prodejem tzv. šlukovek a blištivých cingrlátek, jak se vyjádřil sám majitel firmy p. L. Sádlík - známý to nečestný FTFkař, od nynějška rozšířil svou klientelu i o narkomafie a drobné dealery, jak dokazuje tento inzerát na 35. straně 4. čísla časopisu Reflex, které vyšlo 25.ledna 2007:

http://img204.images...7/shantiab3.jpg

Toto už přesahuje všechny meze společensky tolerovaného chování jako je například tzv. "šamanovský alkoholismus" (alébrž též skloňovaný jako "Harvester Team alcoholism"). Pan Sádlík se bohužel tento nešvar spolupráce s černým trhem rozhodl šířit dále mezi geocacherskou komunitu: Povšimněte si v obrázku nenápadného odkazu "c studio Ulma" ! Jak se podařilo moravské redakci GeoBlesku zjistit, pan Sádlík zatáhnul do svých zavrženíhodných praktik i dříve jinak morálně vždy čistého pana D. Pejchla (komunikujícího z emailové adresy david@studio-ulma.cz), známého též pod přezdívkou DaPe team a tvorbou pološílených mystery cacheí, které jsou z dnešního pohledu již snadno vysvětlitelné, pokud byl p. Pejchl uplácen p. Sádlíkem a jeho bílými jedy ! Moravská redakce GeoBlesku se pokusila p. Sádlíka kontaktovat a požádat o vysvětlení této nešťastné situace, ten se ale zbaběle skryl před našimy redaktory na dálný východ - údajně do Nepálu, kde si dnem i nocí nacpává svůj oteklý čilum tamním hašišem. GeoBlesk tudíž vyzívá geokomunitu k exkomunikaci proradného SHANTI Teamu z geocacherské veřejnosti a urychleném (než se SHANTI vrátí) zavedení trestu useknutí rukou při prokázání spojení s organizovaným zločinem a obchodem s drogovými pomůckami (Šamanovi jeho chlast navrhujeme ponechat).


  • 0

#44 GEO

GEO

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 13:15

Redakce Geosipu sleduje situaci v konkurencnim deniku a dovoluje si poukazat na dalsi sokujici odhaleni, provazani geopodsveti ceskeho a moravskeho. V vyse duvedenem clanku je zcela jasne uvedeno, ze veverka, v geokomunite zvana veverka396 se ucastni hodnoceni fotografii rostlin rostlinobsahujicich psychotropni latky. Nyni je jiz zcela jasne odkud bral Saman byliny pro sve ucely. Jsme zvedavi, jak daleko az tento skandal dospeje.
  • 0

#45 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 13:23

Abych předešel planým spekulacím a mylným doměnkám tak bych se chtěl z pozice Capo di Tutti Capi Brněnské Mafie distancovat od tvrzení v článku, že "Mafie provozuje tisícimetrové pěstírny". Jedná se jinou rodinu, naše famiglia se odjakživa zabývala pouze společensky prospěšnou ochranou objektů před vyhořením, veřejností někdy nepříliš přesně nazývanou "výpalným".
  • 0

#46 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 13:41

TAJEMNÝ HRAD V KARPATECH BŘEVNOVĚ 

(Od motolského dopisovatele:)

Investigativními metodami se podařilo zjistit, že sídlo podezřelé geoskupiny vedené známou firmou Pitrisem se zahalilo do přísného soukromí s nemožností vstupu veřejnosti na pozemek. V té souvislosti bylo pozorováno naposled včera ve večerních a nočních hodinách, že do objektu se nenápadně trousí podezřelá individua, pro která chodí speciálně vyškolená ochranka a ta opět pod přísným dozorem v nočních hodinách opouštějí objekt a pod rouškou tmy mizí v křivolakých uličkách břevnovských slumů. Proto se ptáme: Souvisí to s dříve vysloveným podezřením? Případ nadále pozorně sledujeme. 


  • 0

#47 baluu

baluu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 10:50

Teda v tomhle vlákně najít nějakou informaci. Samé blbosti a blbosti, téměř žádná seriózní zpráva. Přijde mi, že poslední solidní příspěvek je od Souseda VF, ale to už je dávno.

Tento neutěšený stav je potřeba změnit, jako příklad si vezměte následující zprávu.

Readakce Geoblesku gratuluje k dožití významného životního jubilea zasloužilé geokačerce známé pod uměleckým jménem Atlaska. Při jejím způsobu života se jedná o obdivuhodný přírodní úkaz (viz. její dobrodružství například na Jak zpátky do pohádky nebo Eden). Pokud i vy máte potřebu připojit se ke gratulaci a nevíte o jaké se jedná jubileum, můžete se informovat v profilu ICQ (hint: CG an uliforp v ej qci olsíč).

Takhle má vypadat článek - stručný jasný, věcný a spravedlivý. Jo a navíc je zpráva aktuální, protože inkriminované datum je 22.2.2007.

[^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W][^][W]

[cal]22-2-2007[/cal]


  • 0

#48 veverka396

veverka396

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 18:12

GEOŠÍP: Redakce Geosipu sleduje situaci v konkurencnim deniku a dovoluje si poukazat na dalsi sokujici odhaleni, provazani geopodsveti ceskeho a moravskeho. V vyse duvedenem clanku je zcela jasne uvedeno, ze veverka, v geokomunite zvana veverka396 se ucastni hodnoceni fotografii rostlin rostlinobsahujicich psychotropni latky. Nyni je jiz zcela jasne odkud bral Saman byliny pro sve ucely. Jsme zvedavi, jak daleko az tento skandal dospeje.

Tiskové prohlášení

Bulvár je bulvár, s tím se těžko bojuje. Kdo ale chce opravdu vědět, ten ať čte dál:

Pokud něco sbírám a něco někomu předávám, tak jen a jen legální látky a do rukou mého milovaného chromose.  V poslední době je to hlavně jídlo, které servíruji na moc pěkný stoleček, který jsme si do našeho hnízdečka nedávno pořídili. Takže pokud Šaman něco dostává, má jiný zdroj.

Geošíp za pomluvu žalovat nehodlám, protože chromos neutrpěl žádnou újmu. Připadalo mi ale nutné dát své rozhořčení najevo a uvést věci na pravou MÍRU.


  • 0

#49 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 22:55

 Ono je to v skutocnosti vsetko uplne inac, geosip objavil nejasne spojenie Samana a Malej Havranice. Nas redaktor adp. zo Sibire reportuje:

 

Suzukpen, někdejší významný šaman sibiřského kmene Sojotů žijícího poblíž řeky Suj-Surmak, vyprávěl o své dlouhé nemoci a o tom, jak byl povolán do šamanské role, následující příběh:

 

„Stalo se to už dávno. Vyrazil jsem se svými dvěma bratry na lov veverek. Pozdě v noci, když jsme je stopovali, jsme překročili horu, a já zahlédl náhle uprostřed cesty černou vránu. Postupovali jsme dopředu, jeden za druhým. Já jsem šel první. Přistoupil jsem blíž, ale vrána se dál krčila na stejném místě a čekala na mě.

Když jsem přišel přímo k ní, setřásl jsem na ni trochu sněhu z blízké větve. Ani se nepohnula. Pak jsem ji udeřil holí do zobáku. Kok-kok zaduněl úder.

Co to má všechno znamenat? Co se to se mnou děje? Už předcházejícího večera - než jsem tu vránu uviděl - jsem se cítil bídně.

Příští den jsem se vrátil zpátky na místo, kde jsem ji spatřil. Nikde po ní nebylo ani stopy, ačkoliv mí dva bratři ji předtím viděli také!

Od chvíle, co jsem vránu udeřil po zobáku, jsem byl hrozně nemocný. Moje mysl byla úplně vyšinutá. Trpěl jsem dlouhých sedm let."

 


  • 0

#50 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 1:39

Hlavne to teda opravdu pusobi, jakoze Saman v necem jede. Prastit vranu po zobaku, no mozna, ale nezaregistrovat vubec vysledek uderu (krome absurdne zvelicene vzpominky zjevne zkresleneho zvukoveho efektu) a jit se na nej podivat az druhy den?

Co byste take cekali od nekoho, kdo vyrazi stopovat veverky? Na lov jiste, ale stopovat sotva pulkilove zviratko, ktere navic na zemi (kde by se teoreticky nejake stopy daly sledovat) travi minimum casu? A jeste ke vsemu potme?

Vsichni myslim vime, co se takovym lidem rika...


  • 0

#51 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 17:05

Redaktorom Geosipu Samanovi a Bentleymu sa podaril unikatny ulovok - nepozorovane sa im podarilo votriet sa na schodzku, kde dvaja znami a velavazeni geocacheri Cmuchal a Milancer zistili, ze ich spaja nieco viac ako len laska ku geocachingu. Pytame sa za vas, je to naozaj otec a syn alebo je podobnost ciste nahodna??? [H][H][H]

otec a syn 

 

 

 


  • 0

#52 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 22:25

Teeeda, že se dostanu až na bulvární stránky, to mě teda ve snu nenapadlo. Každopádně děkuji za gratulaci a taky se divím, že ještě žiju. Poslušně hlásím, že jsem nezapomněla na geooslavu, jen pořád nemůžu najít to správné datum. Tak to třeba oslavíme až v létě u nás na chaloupce na neoficiálním eventu. Ovšem obávám se, že loňské číslo 18 účastníků bude letos asi tvrdě překročeno...... [;)]


  • 0

#53 Saci komando

Saci komando

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2007 - 19:28

 V&F Family v rozkladu

 Co vsechno jsou lidi schopni udelat, aby nemuseli s Hillarym na kese. Nas zvlastni zpravodaj zjistil v nemocnici, ze Moucha se hodil marod, aby uz nemusel poslouchat dedka Herodesa, ktery je schopen posilat jeho deti do hlubokych lesu samotne (Cacheman na Bukove hore). Nasazene tempo se neda pry vydrzet. Pravda je, ze jsme podobne simulace objevili i u jinych teamu, viz. Jednonoha Kacas a pod.

 


  • 0

#54 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2007 - 11:50

Papparazzi nasej redakcie vyfotil La.ker.do v momente, ked zistila, ze na dvore hospody, kde bolo geopivo, su mysi [H] (La.ker.do na obrazku vlavo dole) :

uaaaaa 

 


  • 0

#55 La.Ker.Do.

La.Ker.Do.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2007 - 18:54

Naší ostražité reportérce se cestou z bia oko, kde byla okouknout, zda někdo
z našich celebrit neholduje alternativní kultuře, namísto toho aby se věnoval té
jedinné správné - zlaté kultuře komerční, podařilo objevit velice zajímavou
skutečnost. Její zrak - z čistě investigativních důvodů - zabrousil do místního
kadeřnictví, kde se ve výloze vyhříval někdo velice podobný váženému akademikovi.
Obrázek si račte udělat sami z publikovaných fotografií - originál pro porovnání v levém
horním rohu.

Objev

Má ADP. dvojníka? Chodí medvědi do kadeřnictví? A co na to Honza Nedvěd?
Pokračování příště


  • 0

#56 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2007 - 23:37

ach jo, kam se ukryt pro zimni zdrimnuti kdyz vsude je to samy investigativni novinar...

jakoby ste ste si nikdo nikde nikdy nezdrimnul[:P]


  • 0

#57 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2007 - 0:02

paparazzi pro senzacni snimek holt necouvnou pred nicim [:D]

  • 0

#58 Patolog Team

Patolog Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2007 - 12:47

Redakce našeho občasníku vypátrala, že jedna nejmenovana Ka.Čer.Ka je v očekávání. Za celý geosvět doufáme, že se tento jiný stav neprojeví negativně na geoaktivitách ve střední Evropě. Redakce gratuluje.

Současně se nám podařilo vypátrat místo a datum oslavy neuvěřitelných 99. narozenin jedné z význačných celebrit českého geocachingu. Ačkoli to volfi původně vůbec neměl v plánu, oslava se uskuteční v pozdním odpoledni a večer v sobotu 7.4.2007 zhruba na souřadnicích N50 58.500 E014 22.800.

UPOZORNĚNÍ: Redakce pro případné gratulanty NEZAJIŠŤUJE žádný servis. To znamená žádné ubytování v postelích, žádná zajištěná strava a pití, ba ani místo v hospodě není zamluvené (ale podle neověřených informací je možné si ustlat na zemi, nebo na zahradě a pokud někdo dojde do lesa na dříví, opéct buřty na ohništi).


  • 0

#59 Moharela

Moharela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2007 - 10:44

Zpráva vysypaná z koše.

Na uvedené oslavě se vyskytovalo asi pětkrát více psích nohou než externích gratulantů. 
Kolik tu bylo psů?
Kolik bylo gratulantů?
Předali dary, nebo jen vše vypili a snědli?
Kdo všechno byl spokojený a kdo nespokojený?
Kdo je kdo?
Kolik bylo na oslavě operovaných nohou? Nepřibudou další?!

Zbývá spousta otázek, které neumíme rozluštit, a tak necháme pracovat čtenářovu fantazii...

A: "Ještě štestí, že oslavenec slaví tak vysoký věk, a tak se maso peče na náhrobku"
B: "A hlavně že ta Kačas nikde nepobíhá a pořádně se o masa stará"
A: "No masa; dyť tam je i kuře"
C: "Když to zapiješ Fernetem tak to máš stejný"
D: "To už jste mi zase vypili slivovici!"
A: "No tak načnem tequilu"
E: "Kdo lízal ten talíř; Pitris nebo Bára?"
B: "To máš jedno, vem si chleba a podej mi pivo."

B: "Díky a mějte se fajn."
A: "No tak, [škyt] se tu [škyt] mějte...."
C: "[škyt][chrr] Geozdar [škyt][chrr][škyt]"



  • 0

#60 Moharela

Moharela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2007 - 11:00

Je sport zdraví prospěšný?

V minulém příspěvku jsme se ptali kolik bylo operovaných nohou, a zda nějaké další nepřibydou. Než jsme v redakci provedli důkladnou rešerši uvedeného tématu došlo ke zvýšení operovaných nohou o překvapivých 50%.

V břevnovské geosqauterské rodině je počet operovaných nohou dokonce dvojnásobný!!! Co s tím vláda hodlá dělat?!

Nám se však podařilo vypátrat pravou příčinu včetně souvislostí.
Pitrisovi se nechce na starolabské GeoCafe, avšak těší se na Piknik. Očekává že drobným úrazem jasně naznačí kam až dojde, a kam je to daleko. Nedostatečně však uvážil svůj vysoký věk ("Naše rodina má smůlu"; "Není to spíše šikovností?"; "Spíše stáří") a úraz má větší rozsah než sám tušil.
A tak tedy nyní, po operaci, leží otráveně doma, neudělá krok, je mu blbě a neví.

Nepodpoří ho naši čtenářové nějakou manifestací
 návštevou?

Uvedené téma budeme samozřejmě dále pozorně sledovat.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama