Přejít na obsah


Fotka

Odlov keše netradičním dopravním prostředkem, na zvířeti apod.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 9:31

Máte zkušenost s odlovem v nějakém netradičním dopravním prostředku nebo jiným netradičním způsobem, třeba na zvířeti?
U nás byla asi nejzajímavějším dopravním prostředkem drezína, s kamarádama a všema dětma jsme se nalodili na drezínu a jeli po dráze, na konci jsme ale potřebovali čas na lov a za námi už jela další skupina, tak jsme je ukecali, ať odjedou naší drezínou a my pak jeli zpátky tou jejich
J


  • 0

#2 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 9:56

Já jednu keš lovil z koně - bylo to v hintu viz https://www.geocachi...43-9d912fe1b824
  • 0

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 9:57

Já jel na FTF taxíkem, ale nenašel jsem. Byl jsem začátečník.
  • 2

#4 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 10:42

Taky jsem jednu takovou lovila na Slovensku, kdy jsme na místo dojeli nějakou lesní železničkou. Na místě byl čas na prohlídku vyhlídky a malého muzea a já místo toho běžela do lesa pro krabičku. A jako na potvoru jsem si to špatně spočítala, byla to multy, tak jsem musela na dvě místa. Ale stihla jsem to, jen jsem neviděla to muzeum.  


  • 0

#5 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 10:46

Při Vavrdově memoriálu (event GC2WGHM) se sice používá tradiční dopravní prostředek - jízdní kolo, ale netradičním způsobem.

Kdyby byl zájem, mohu uvažovat o zorganizování druhého ročníku.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#6 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 11:28

Pro mě je velice netradičním prostředkem auto. :)


  • 1

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 11:41

Já dvě keše nalezl z malotraktoru. Byly to drajvky, zastavil jsem se tam během odvozu materiálu na tábor.


  • 0

#8 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 13:56

70a04260-b8c3-422c-ab18-893b6a4953f4.jpg

 

Tohle už by dnes mohl být netradiční dopravní prostředek, ne?


  • 0

#9 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 13:56

Kdysi jsem jel na kes na korbe nakladaku. Teda nejel jsem ani na kes, jel jsem na zelvy. No a na Svatym Vincentu nebo kde to vlastne bylo jako taxik jezdil malej nakladak, aspon nas pobral vsechny najednou. A jak jsme tak jeli po nejaky polnacce, koukam ze pojedeme tesne kolem kese. Takze klasika, zabouchal jsem ridicovi na strechu od kabiny, ten zastavil a ptal se co se stalo, jestli nekdo vypadnul nebo co. Tak jsme ho uklidnili ze je vsechno v cajku, jen si potrebuju asi 30m odsud neco rychle zaridit. Stejne tam ale nebyla, nasel jsem jen prazdnou skobu na strome kde mela viset.


  • 0

#10 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 14:13

Loď je sice celkem obyčejný dopravní prostředek, ale i díky té na vlastní pohon člověk může vidět zajímavé věci: https://coord.info/GC615N1 , https://coord.info/GC5XH97 . Miluju vodní keše :P.


  • 0

#11 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 14:23

My jsme v Thajsku jeli po dálnici ve zmrzlinářskym voze, ale keš jsme žádnou neulovili, mimo hlavní město tenkrát žádný nebyly...


  • 0

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 15:33

Před časem tu jednu nedalekou stromovku lovili, tuším, Hradníci autem s vysokozdvižnou plošinou.


  • 0

#13 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 16:00

Jestli se počítá i wherigo, tak mě velmi zaujal Maxinohův odlov GC21345 tady na fóru již dříve rozebíraný a moc hezky zalogovaný:

https://www.geocachi...2e-1826261b5032


  • 2

#14 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 16:02

Občas podle vyježděných kolejí v poli ke kešce si myslím, že pro mnoho kačerů je netradiční prostředek vlastní nohy.....


  • 12

#15 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 18:25

Odlov na sněžnicích je taky netradiční? Pokud ano, tak zrovna včera.


  • 1

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 18:43

Pokus na nafukovacím šlapadle - ale to se nedalo, desetkrát rychlejší je doplavat. :D  Na vyblbnutí doporučuji, jen než sestavíte pohon = několik plastových lopatek.....Pokud se dokopu udělat alespoň jeden event na pískovnách  - váhám mezi dvěma lokalitami - tak ho snad vezmu sebou. Ovšem jestli půjde po letech ještě nafouknout, původně bylo kdysi koupeno na zabavení tehdy malé dcery, ale nedosáhla na šlapání a tak si hrála mamina. :wub: Teď několik let pouze leží v krabici. :(


  • 0

#17 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 19:17

Jestli se počítá i wherigo, tak mě velmi zaujal Maxinohův odlov GC21345 tady na fóru již dříve rozebíraný a moc hezky zalogovaný:

https://www.geocachi...2e-1826261b5032

 

Tak tomu říkám zapálení pro hru.


  • 1

#18 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 20:08

No na šlapadle jsme taky jednu kešku lovili https://www.geocachi...39-011cb2b66f8b
A za hodinu ten kilometr tam a pak zase zpátky byla dost honička. A šlapadlo bylo se skluzavkou do vody, aby se dcery cestou moc nenudily. A to půjčení toho šlapadla stálo dvacet euro na tu jednu hodinu, takže jsme se snažili to stihnout, abychom nemuseli platit další přetaženou hodinu. A nevím co si o nás majitel půjčovny myslel, když jsme mu šlapadlo vraceli plné listí a dalších přírodnin, které se nám na šlapadle zachytily, když jsme se prodírali tou vegetací, kde byla keška ukrytá.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 16 leden 2017 - 20:09

  • 0

#19 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 20:18

No, když jsem kdysi na poli / polní cestě zapadl autem, tak jsem došel do vesnice, sehnal traktor a pak mě pan traktorista vytáhl a pač byl zvědavej, koho tam vidí pobíhat po lese a kdo mu tam plaší zajíce, tak jsme jeli traktorem ke keši. Naprosto v pohodě chlap. :)


  • 0
:)

#20 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2017 - 22:57

Neúspěšně lodí.

Jako na potvoru, když jsme se konečně dokodrcali doprostřed Rudého moře, zjistili jsme, že díky Izraelsko-Palestinskému konfliktu jsou Brothers Islands nově vyhlášené jako vojenské pásmo a mohli jsme foťákem odlovit pouze earthku. 2 tradičky nám byly velice výrazně se zbraní v ruce doporučeny vzdát.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka