Přejít na obsah


Fotka

Ignorelist - hromadné zadání vícero keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 13:34

Pokud to zde někde je, tak se předem omlouvám, ale nenašla jsem to.

 

Prosím o radu - jde-li dát do Ignorelistu několik keší  najednou?

 

Myšleno tak - vidím na mapě "sérii" (modrý obrazec, zeleného hada, či jiný "útvar" sestávající se z vícero pro mě nechtěných keší), kterou na mapě mít nechci (nechci, aby se mi zobrazovaly), lze tyto keše nějakým způsobem - hromadně - dát do ignorelistu?

 

Předem díky za radu, L.


  • 0

#2 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 17:07

Odpovím si sama:

 

Za pomoci GeoGetu to jde a velmi snadno  :) - a hned ta mapa vypadá lépe a přehledněji, díky tvůrci GG


  • 0

#3 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 18:28

Ignore list nepoužívám, dokážu žít i s kešemi na mapě na které nepůjdu, ale prozraď nám tedy postup, jak z GG dostaneš seznam keší na webový Ignore list.


  • 0

#4 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 18:43

Ignore list nepoužívám, dokážu žít i s kešemi na mapě na které nepůjdu, ale prozraď nám tedy postup, jak z GG dostaneš seznam keší na webový Ignore list.

Je to vcelku jednoduché:

1.) musí existovat Ignore list, tj. musíš tam aspoň jednu kešku dát ručně

2.) v GG máš kešky, které chceš ignorovat, vybereš je, a pak je tam přímo nad nimi funkce "Body" - "Přidat do Bookmarku". A Ignore list je jedním z Bookmarků, který zvolíš, dáš "OK" a všechny vybrané kešky se do něj zapíší.


  • 0

#5 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 19:04

Díky, já to hledal v menu "Seznam", kde to bohužel není (je tam jen nahrát odle Bookmarku), což je matoucí, nenapadlo mne, že to je jen na pravém tlačítku a nikoliv v menu.
díky
  • 0

#6 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 19:28

Je to vcelku jednoduché:

1.) musí existovat Ignore list, tj. musíš tam aspoň jednu kešku dát ručně

2.) v GG máš kešky, které chceš ignorovat, vybereš je, a pak je tam přímo nad nimi funkce "Body" - "Přidat do Bookmarku". A Ignore list je jedním z Bookmarků, který zvolíš, dáš "OK" a všechny vybrané kešky se do něj zapíší.

Ano, přesně tak, tato funkce mě velice mile překvapila a díky za pěkný popis  :)


  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2017 - 19:48

Na ignore list davas jednotlive kesky, proto je to v menu Body. (Lhostejno, ze se da oznacit více kesek najednou.) Zatimco kdyz si nactes obsah nejakeho bookmarku, ziskavas seznam bodu, proto je to v menu Seznam.

Proste zalezi na to, jestli primarne pracujes s bodem, nebo s jejich nejakou mnozinou. Svoji logiku to ma, ne?
  • 1

#8 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 9:11

Oživuji starší téma dotazem: Nepřišel náhodou někdo na trik jak přidat na ignore list více keší najednou bez Geogetu či jiného externího nástroje?


  • 0

#9 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 9:52

Oživuji starší téma dotazem: Nepřišel náhodou někdo na trik jak přidat na ignore list více keší najednou bez Geogetu či jiného externího nástroje?

hodilo by se třeba automaticky ignorovat všechny co maj v názvu biltema.....


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama