Přejít na obsah


Fotka

Nabídka adopce Praha 1 - Staré Město: Terezka a Rotunda


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 12:04

Zdar,

 

nabízím do dobrých rukou keše Terezka a Rotunda sv. Kříže Menšího.

 

Po téměř deseti letech se o ně už bohužel nezvládám starat tak, jak by si zasloužily. 

 

Nedovedu si představit, že se o ně bude starat někdo z jiného města. Já bydlím jen pět minut pěšky daleko a není to jen tak. 

 

Ty dvě keše jsou opravdu hodně navštěvované a často se ztrácí. Každý den, kdy jsou vyřazené z provozu, projde kolem deseti zklamaných návštěvníků. V létě i více. Je třeba měnit logbooky a případně celé krabičky co nejrychleji.

 

Nejsou to obyčejné filmovky. Mají své maskování, takže je třeba čas od času si sednout a hrát si na hodinu ručních prací. Byl bych rád, kdyby někdo v té tradici pokračoval, i když třeba v jiné formě.

Svůj zájem prosím vyjádřete tady na fóru, nepište mi soukromé zprávy. Důvod je ten, že vás nikoho neznám, takže se v případě nejasností můžou ozvat i ostatní.


Nerad bych, aby tyhle krabičky skončily v rukou někoho, kdo je bude mít jen jako trofej ve svém seznamu a přijde se na ně podívat jednou za měsíc.


Svůj zájem prosím vyjádřete tady na fóru, nepište mi soukromé zprávy. Důvod je ten, že vás nikoho neznám, takže se v případě nejasností můžou ozvat s námitkami i ostatní.

 

Děkuji a věřím, že se kešky dostanou do dobrých rukou.

Svůj zájem prosím vyjádřete tady na fóru, nepište mi soukromé zprávy. Důvod je ten, že vás nikoho neznám, takže se v případě nejasností můžou ozvat i ostatní.

 

-- edit 7.2.2016

Po důkladném zvážení nabídek jsem se rozhodl svěřit obě keše do dobrých rukou kačera Jedeláka.

Oba máme názor, že tradice těchto keší by měla být zachována, proto pokud někdy v budoucnu se už nebude moci o ně starat, přednostně mi je nabídne zpět k adopci.

Děkuji Jedelákovi za vstřícnost a přeji hodně milých logů!

Termiter


Tento příspěvek byl upraven od termiter.cz: 07 únor 2017 - 9:43

  • 6

#2 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 13:46

Zdar,

 

nabízím do dobrých rukou keše Terezka a Rotunda sv. Kříže Menšího.

 

Po téměř deseti letech se o ně už bohužel nezvládám starat tak, jak by si zasloužily. 

 

Ahoj, já bych si je vzal... pokud souhlasíš.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 30 leden 2017 - 13:46

  • 0

#3 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 18:59

Aneb sedm stovek bludišťáků v ceně
  • 5

#4 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 20:10

Vzlhedem k množství krabiček, které Alke má a jakým způsobem se o ně "ne" stará by to byla škoda


  • 7

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 21:01

Hm, čekala bych někoho místního.

Možná jsem i přes pokročilý věk stále naivní blondýna, ale to by se o ně nikdo nepostaral i bez adopce? "Na venkově" se to tak u některých starších keší dělá. 


  • 1

#6 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 21:54

Ono mít podobné legendární krabičky ve svém portfóliu je velice lákavé........ K adopci podobných krabiček by mi osobně sedl někdo z kategorie Taxoft aspol.


  • 4

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 22:19

Taxoft nebo Midlan2. :) Jenže mám obavy, že ani jeden se ze skromnosti nepřihlásí.


  • 0

#8 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 22:22

Alke však je skoro místní. Pokud vím, bydlí teď hned u Prahy viz GC6Z2MD


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 30 leden 2017 - 22:22

  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#9 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 22:24

Musím říct, že jsem nečekal takový zájem. Hned po uveřejnění se mi ozvalo několik zájemců. Nejsem si ale jistý, že všichni vědí, do čeho jdou.

 

Nedovedu si představit, že se o ně bude starat někdo z jiného města. Já bydlím jen pět minut pěšky daleko a není to jen tak. 

 

Ty dvě keše jsou opravdu hodně navštěvované a často se ztrácí. Nejsou to obyčejné filmovky. Mají své maskování, takže je třeba čas od času si sednout a hrát si na hodinu ručních prací. Byl bych rád, kdyby někdo v té tradici pokračoval, i když třeba v jiné formě.

 

Pište prosím sem, neposílejte mi soukromé zprávy. Rovnou to tu probereme.


  • 10

#10 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 1:52

Vzlhedem k množství krabiček, které Alke má a jakým způsobem se o ně "ne" stará by to byla škoda

 

Tak myslím, že je obecně známo, že jsem se z mnoha důvodů v období od léta 2014 do léta 2016 nemohl věnovat Geocachingu, ale pokud sis nevšiml - všechny své krabičky jsem buď opravil. Chybí pouze GeoZOO a ta bude obnovena jakmile roztaje sníh :-), takže trochu prrr.

 

K poznámce na někoho místního:

Jak jste možná mnozí zaregistrovali - změnil jsem bydliště https://coord.info/GC6Z2MD a u budovy magistrátu jsem každý týden.

 

Nic méně to je nabídka... :-)


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 31 leden 2017 - 1:53

  • 3

#11 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 9:23

Než tohle umělé udržování stejně už nepůvodní keše, tak to pošli do archivu a pokud někdo usoudí, že by tam byla pěkná keška, tak založí novou, vlastní. Keci o výjmečnosti jsou liché - APE série až na jednu šla taky do archivu a to byl unikát s vlastní ikonou. Tohle je opravdu obyčejná trajda, nyní vhodná na exhibici do profilu ;)

 

Ono srovnávat adopci kešky v Horní Dolní s takto exponovaným místem myslím moc nesedí. Jak sám owner píše, není to sranda udržovat, ani když bydlí 5 minut od keše. Takže, abyste tomu tou adopcí tomu neudělali medvědí služku.


  • -16

#12 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 9:44

Musím říct, že jsem nečekal takový zájem. Hned po uveřejnění se mi ozvalo několik zájemců. Nejsem si ale jistý, že všichni vědí, do čeho jdou.
 
Nedovedu si představit, že se o ně bude starat někdo z jiného města. Já bydlím jen pět minut pěšky daleko a není to jen tak. 
 
Ty dvě keše jsou opravdu hodně navštěvované a často se ztrácí. Nejsou to obyčejné filmovky. Mají své maskování, takže je třeba čas od času si sednout a hrát si na hodinu ručních prací. Byl bych rád, kdyby někdo v té tradici pokračoval, i když třeba v jiné formě.
 
Pište prosím sem, neposílejte mi soukromé zprávy. Rovnou to tu probereme.


jj replika dlazdeni je luxusni k nerozeznani od pravych
  • 1

#13 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 10:56

Aktualizoval jsem úvodní příspěvek a více se rozvedl o krabičkách a jejich potřebách.


  • 1

#14 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 11:53

Mám odloveno nějaké kešky od Alke04 a musím říct, že byla jedna hezčí než druhá. Jak nápadem, provedením tak i listingem.


  • 9

#15 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 14:58

Archivovat podobné keše je "zločin", tak hlavně nedávat někomu s podobným úmyslem....
  • 18

#16 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 16:51

No, byl bych rád, aby budoucí správce nabídl keš opět k adopci, až nebude moci se o ně starat. A pokud se nikdo spolehlivý nenajde, tak si je raději vezmu zpět. :c)


  • 3

#17 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 17:10

Teď si čtu o nějakém pěkném maskování Terezky, já ji našel víceméně pohozenou ve štěrku pod okapem, je to ale už dlouho. Ale maskovaná byla, skoro tam nebyla vidět.


  • 3

#18 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 17:46

Ta schránka nevydrží věčně a po nějakém čase se poničí. Občas měl někdo smůlu, že logoval do poškozené krabičky, než jsem ji vyměnil. Mrkněte do fotek nálezců u listingu, tam se často s krabičkou fotí.


  • 2

#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 21:22

Já si nestěžuju, líbilo se mi to i tehdy, byla to mikrovka olepená štěrkem, že se ve štěrku ztrácela. A tehdy měla 10000 nálezů, což bylo strašně moc, tak hledanou jsem měl jen jednu nebo dvě (Národní muzeum a asi Karlův most). Teď vidím, že to bylo už před 6 lety, utíká to.


  • 1

#20 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 22:46

Tak jsem koukl do galerie. Je to stále ta samá filmovka, kterou jsem našel 05/2010 před stanem PIMu. Té by byla opravdu škoda.

von_Bronin: Zločin? Chápu udržování již zdaleka nepůvodního Texe, ale tady? Být to kdekoli jinde nebo s polovinou nálezů, tak to jde do archivu a pes po ní neštěkne ;)

 

PS: díky za palce, vzpomeňte na ně, až zas budete nadávat na nějaký powertrail, protože tam spousta keší vypadá naprosto stejně. Vlastně, tam jsou kvalitnější PETky v držácích :) 


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka