Přejít na obsah


Fotka

Nemá někdo nápad na hezké provedení?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 17:00

Ahoj všem

Mám jednu kešku v lese a v logách čtu, že je zničená. Takže ji budu co nejdříve muset opravit. Chtěl bych ale, aby měla hezké provedení, které by se lidem hodně líbilo. A nic moc zajímavého mě nenapadá. Do teď to byl vyvrtaný pařez a ze začátku ji lidi hodně chválili, ale potom zplesnivěla a nyní je vevnitř i prasklá krabička, takže pařez již znovu nechci. Keš se jmenuje Čertova brázda a je v lesích nedaleko Chlumce nad Cidlinou, takže se toho sem dá dát docela dost. Ale já bych chtěl něco, co není tak těžké vyrobit nebo sehnat na internetu  a dlouho to vydrží. A chtěl bych, aby se to lidem líbilo. Takže kdyby někdo měl nějaký zajímavý nápad na provedení, napište mi to prosím do komentářů, popř. přiložte i fotku. Předem díky za pomoc :)

 


  • 0

#2 Dan76

Dan76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 18:00

Ahoj, záleží jaké máš možnosti. Pokud máš nějakou dílničku, tak je možností celkem dost.

Tvoji kešku jsem už navštívil. Podobných brázd je v naší zemičce víc, ale všude brázda vznikla tím, jak sv. Prokop oral čertem. Co třeba udělat sv. Prokopovi kapličku?

https://img.geocachi...8f6d8ca8883.jpg


  • 2

#3 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 18:54

Koupil bych samonavíjecí vodítko na psa, upevnil ho 3 metry nad zem, na něj zavěsil čerta a do něj kešku. Čert by měl zespodu oko z drátu, do kterého by kačer musel zaháknout háček na někde schovaném klacku  ;)


  • 3

#4 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 18:56

Co třeba udělat sv. Prokopovi kapličku?

Jj, mám tušení že tuhle kešku mám odlovenou a moc se nám líbila


  • 0

#5 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 20:21

Ahoj, záleží jaké máš možnosti. Pokud máš nějakou dílničku, tak je možností celkem dost.

Tvoji kešku jsem už navštívil. Podobných brázd je v naší zemičce víc, ale všude brázda vznikla tím, jak sv. Prokop oral čertem. Co třeba udělat sv. Prokopovi kapličku?

https://img.geocachi...8f6d8ca8883.jpg

Jj, a při otevření by na tebe vyskočil na pérku čert :D


  • 1

#6 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 20:47

Ano chci, ano chci!
  • 0

#7 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 21:05

Díky za tip, oba nápady zní zajímavě- to s kapličkou i s tím čertem:) No popřemýšlím a uvidím. Opravovat budu až na jaře, tak snad něco vymyslím. :) :) :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama