Přejít na obsah


Fotka

Společné řešení + odlov - České Budějovice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2017 - 18:04

Zdravím, s přítelem máme rozluštěnou mystery 5\5 kešku. Je to elektronická keš (GC1AAZD). Vyluštili jsme 3 úkoly ale s posledním si nevime rady.
Pokud si chceš s námi zaluštit a případně odlovit budeme rádi :)
  • 1

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2017 - 19:37

Je to 5/2 a nevím, proč se nezeptáte autora.


  • 0

#3 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2017 - 21:10

To 5/5 bylo myšleno na obtížnost. Autora bych se zeptala ale je mi to hloupé když si s tím dal takovou práci proto spíše shanime někoho kdo si s tím třeba taky neví rady nebo nás popřípadě nakopnul jak dál :)
  • 0

#4 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2017 - 23:15

Autora je dobré se zeptat vždy v první řadě. Pokud neodpoví, pak jediné čisté řešení je vrátit se k problému, až naberu víc zkušeností.


  • 4

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 14:26

"Čisté řešení"... Ach jo... Tady je fakt někdy legrace.


  • 1

#6 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 14:58

Někdo holt mysterky luští, někomu nesmrdí ani vysomrované finálkové souřadnice :)


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#7 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 15:29

zeptej se ownera, nerekne reseni, nakopne ;)
a tato kes za to stoji ....
  • 0

#8 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 19:16

Tak za prve- o cistem reseni tu nikdo nemluví a ani sem ho nechtěla, za druhe- mysterku jsme poctivě s přítelem luštili a jen sme se prostě zasekli na poslední stage. A dotaz zněl pouze jen na to, jestli náhodou někdo v okolí tuto mysterku také neřeší s tím že by šlo o společnou výpomoc a popřípadě společný odlov. Takže by bylo fajne kdyby si někteří egoistické nechali své primitivní poznámky pro sebe :) nikdo na to není zvědavý :) ne každý je bohužel tak dokonalý jako vy. A docela mě to mrzí, myslela jsem, že kačeři jsou ohleduplní a přátelští ale bohužel ilus a Kub4 to nepotvrzují. Jinak angrod66 napsat ownerovi byl první nápad ale přišlo mi to trapné ptát se ownera, to jsem spíš chtěla najít někoho kdo se tou kesi zabývá a dát hlavy dohromady a pokud vím trestuhodne to není.

Jinak finalku jsme odlovili ve čtvrtek, nakonec ve dvě ráno sme na to přišli. Jen to chtělo více důvtipu no.
  • 8

#9 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 19:55

A docela mě to mrzí, myslela jsem, že kačeři jsou ohleduplní a přátelští ale bohužel ilus a Kub4 to nepotvrzují.


Proč ilus?
  • 0

#10 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 20:48

Jelikož to byla úžasná ironie. Já jsem nic o tom že chci ''čistě řešení'' nenapsala :) takže proto nechápu z čeho to usoudil :)
  • 0

#11 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 20:51

To byla narážka na taxofta
  • 0

#12 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 21:22

Tak to pak jo
  • 0

#13 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2017 - 22:24

Tak za prve- o cistem reseni tu nikdo nemluví a ani sem ho nechtěla, za druhe- mysterku jsme poctivě s přítelem luštili a jen sme se prostě zasekli na poslední stage. A dotaz zněl pouze jen na to, jestli náhodou někdo v okolí tuto mysterku také neřeší s tím že by šlo o společnou výpomoc a popřípadě společný odlov. Takže by bylo fajne kdyby si někteří egoistické nechali své primitivní poznámky pro sebe :) nikdo na to není zvědavý :) ne každý je bohužel tak dokonalý jako vy. A docela mě to mrzí, myslela jsem, že kačeři jsou ohleduplní a přátelští ale bohužel ilus a Kub4 to nepotvrzují. Jinak angrod66 napsat ownerovi byl první nápad ale přišlo mi to trapné ptát se ownera, to jsem spíš chtěla najít někoho kdo se tou kesi zabývá a dát hlavy dohromady a pokud vím trestuhodne to není.
Jinak finalku jsme odlovili ve čtvrtek, nakonec ve dvě ráno sme na to přišli. Jen to chtělo více důvtipu no.

Proc trapne ptat se ownera? me to prijde normalni i jako ownerovi, kdyz nekdo nevi tak mu pomoci, jej nakopnout, popostrcit, vzdyt je to hra a nikoliv soutez. A gratuluji k odlovu.
  • 2

#14 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 0:28

Soutěž to není to ne ale přišlo mi to hloupé vůči němu když si s tím dal takovou práci :) jinak děkuji
  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 10:30

Soutěž to není to ne ale přišlo mi to hloupé vůči němu když si s tím dal takovou práci :) jinak děkuji

 

Ja treba budu povazovat za hloupe naopak to, kdyz si lustitel nevi rady a hleda pomoc na foru misto a by se mne jako autora optal. Kdyz jsem jako autor vytvoril mysterku, predpokladam, ze ji kazdy nevylusti a nekdo si o radu rekne. A budu mnohem radeji kdyz si rekne mne nez komukoli jinemu. Ja vim, co jsem udelal a proc, take mam jasnou predstavu jak napovidat, aby to treba take lustiteli neco dalo.


  • 7

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 11:28

No jo, ale oni nechteji nakopnout, aby to dokazali sami vylustit. Oni chteji jen souradnice, ne?
  • -1

#17 Marssi

Marssi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 12:04

No pokud vím tak existují i geotymy a tam je více jak dva lidi pokud vím a taky řeší mysterky společně. Jen jsme hledali třetího člověka, který si jen neví rady rady s tím co my a dali. bysme hlavy dohromady a společně to vyluštili. Co je na tom k nepochopení? A o souřadnicích jsem nic neřekla, nemám zapotřebí švindlovat nebo podvádět abych měla hodně kešek na profilu.

Tento příspěvek byl upraven od Marssi: 11 únor 2017 - 12:08

  • 5

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 12:51

To taky vubec nebylo na tebe, to byla obecna reakce na poznamku od Gorda.


  • 0

#19 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 13:51

Já co já? Já reagoval na ilusův komentář na taxoftův komentář. K původnímu příspěvku jsem se vůbec nevyjadřoval. Ach ty vztahovační kačeři.


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#20 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2017 - 22:08

A aby to bylo komplet: já reagoval jen proto, že v původním příspěvku je jedna ze tří nejškodlivějších myšlenek, které se tu periodicky opakují:

1. ať si to každý hraje, jak chce

2. mám nárok na každou keš

3. napsat ownerovi se nehodí/je pod úroveň

 

Aplikace těchto tří principů v praxi hru hodně poškozuje. Původně jsem se chtěl vyjádřit pregnantněji, ale i tak to je snad pochopitelné.

 

HOWGH.


  • 4

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama