Přejít na obsah


Fotka

EVINCE mimo provoz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#21 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 17:46

Hermanský má 20 minut....

Nevím, jestli je optimální zvyšovat počet ověřovadel.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#22 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 17:54

Kdyby nekdo chtel opravdu jednoduchy checker, ve stylu evince (zadne serepeticky navic, a hlavne opravdu tvrde omezeni poctu pokusu), neco maleho jsem spichnul :) Vice si pripadne dohledejte u mych mysterek, tri z nich maji overovac a vsude jsem evince vymenil za ten muj vytvor :)
 
Je tam timeout 2x 15 minut a pak po hodine na pokusy, a je to na IP, takze to nejde obejit vycistenim prohlizece nebo anonymnim rezimem. Proste dost podobne evince.

Hermanský má 20 minut....

Nevím, jestli je optimální zvyšovat počet ověřovadel.


Ta captcha co tam máš je dost mizerná, trefil jsem ji správně až na třetí pokus.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#23 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 18:23

Myslim ze klidne kazda kes muze mit uplne vlastni overovac kdyz ma jeji owner na to ho napsat :) Ja jsem s zadnym ze stavajicich overovacu spokojeny nebyl, tak jsem si udelal vlastni :) Nikdo ho nemusi pouzivat, ale kdyz existuje nevidim nic spatneho na tom ho nabidnout i dalsim.

Kolik by mel byt idealni cas po spatne odpovedi je urcite na diskuzi, me se zda 10 pokusu za minutu moc (na me kese, ktere maji exaktni a prave jedno reseni) a 20 minut zas zbytecne moc kdyz se clovek jen uklikne.
  • 3
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#24 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 18:39

Kdyby nekdo chtel opravdu jednoduchy checker, ve stylu evince (zadne serepeticky navic, a hlavne opravdu tvrde omezeni poctu pokusu), neco maleho jsem spichnul :) Vice si pripadne dohledejte u mych mysterek, tri z nich maji overovac a vsude jsem evince vymenil za ten muj vytvor :)
 
Je tam timeout 2x 15 minut a pak po hodine na pokusy, a je to na IP, takze to nejde obejit vycistenim prohlizece nebo anonymnim rezimem. Proste dost podobne evince.

Pěkné! :) Jednoduché, žádné serepetičky kolem a funkční. Já jsem spokojen a děkuji! :)
 
 
EDIT: Bylo by určitě dobré napsat na lokální fóra či facebookové skupiny a upozornit na nefunkčnost Evince. Sem rozhodně nechodí všichni a určitě drtivá většina ownerů nekontroluje pravidelně ověřovátko souřadnic u svých keší.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 15 únor 2017 - 18:49

  • 0

#25 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 18:56

Řekl bych, že od luštitelů se to owneři velmi rychle doví. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#26 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 18:58

O tom nepochybuji, ale rozhodně to bude chvíli trvat a bude to pomalejší. :)


  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 19:07

A neni to dobry duvod, aby sem ti lide chodili? Proc nema byt geocaching.cz tim primarnim zdrojem informaci? Na lokalni fora si to "obojetni" uzivatele pak uz roznesou sami, ne?


  • 1

#28 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 19:55

Myslim ze klidne kazda kes muze mit uplne vlastni overovac kdyz ma jeji owner na to ho napsat :) Ja jsem s zadnym ze stavajicich overovacu spokojeny nebyl, tak jsem si udelal vlastni :) Nikdo ho nemusi pouzivat, ale kdyz existuje nevidim nic spatneho na tom ho nabidnout i dalsim.

Kolik by mel byt idealni cas po spatne odpovedi je urcite na diskuzi, me se zda 10 pokusu za minutu moc (na me kese, ktere maji exaktni a prave jedno reseni) a 20 minut zas zbytecne moc kdyz se clovek jen uklikne.

 

Tak jsem to pro dvě svoje keše právě nastavil.

 

http://coord.info/GC6AAAT

 

http://coord.info/GC2EGHG


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#29 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 20:11

Tak jsem to pro dvě svoje keše právě nastavil.

 

http://coord.info/GC6AAAT

 

http://coord.info/GC2EGHG

Tak jsem asi lama, ale nějak nevím, jak a kde si mám ověřit souřadnice, zobrazuje se mi "editace".

Není to nějaký "rozbitý"  :)    :)    :)?


Tento příspěvek byl upraven od zirafka183: 15 únor 2017 - 20:23

  • 0

#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 20:22

Vypadá to ještě nějak nehotově
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#31 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 20:38

A neni to dobry duvod, aby sem ti lide chodili? Proc nema byt geocaching.cz tim primarnim zdrojem informaci? Na lokalni fora si to "obojetni" uzivatele pak uz roznesou sami, ne?


A proto jsem u příspěvku do lokálních skupin přidal odkaz přímo na tohle vlákno. :)

 

Tak jsem to pro dvě svoje keše právě nastavil.
 
http://coord.info/GC6AAAT
 
http://coord.info/GC2EGHG

 
Je potřeba odkazy upravit, aktuálně vedou na špatnou stránku (nekopíruj URL hned z pole s adresou). Je potřeba vložit tuhle URL:
 

obr.PNG


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 15 únor 2017 - 20:42

  • 0

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 21:20

Niximore, pokud se to ma nejak pouzivat, chtelo by to par vylepseni:

  • moznost reload obrazek captchy. (nebo informace o tom, ze staci udelat reload stranky) Hned pri mojem prvnim spusteni koukam, ze prostredni cislo ma tak divno barvu, ze na tom podkladu je velmi spatne citelne. Na nekterych monitorech to bude urcite necitelne. A ne kazdeho uzivatele napadne, co s tim.
  • Mohla by tam byt informace o pouzivanych limitech - kolikrat muzes overit, nez se ti to zablokuje, a na jak dlouho.
  • A kdyby tam bylo i prohlaseni o ochrane dat, vypadalo by to velmi profesionalne. ;)

  • 1

#33 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 22:01

taky chtělo by to ošetřit, aby to nevyžadovalo nevýznamné nuly, tzn aby u 03,358 nebyla vyžadovávána ta nula na začátku (5x jsem s tím bojoval, než jsem pochopil, jak to tam napsat, aby to zkouslo)
(však víš, podáš prstíček.... a my ti urvem celou ruku) :D


  • 1

#34 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2017 - 22:32

Nahodou diky za podnetne pripominky, zitra na to mrknu, nic z toho neni mimo misu :)
  • 2
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#35 pansy1

pansy1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 6:51

A neni to dobry duvod, aby sem ti lide chodili? Proc nema byt geocaching.cz tim primarnim zdrojem informaci? Na lokalni fora si to "obojetni" uzivatele pak uz roznesou sami, ne?


Proč? Protože když zde někdo vznese dotaz či oprávněnou kritiku tak ho "hardcore jádro", rozuměj Samozvaná Rada Starších (SRS) mnohdy pouze zesměšní a rozcupuje na hadry. Ne každý to snese...
Honza.
  • 1

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 7:54

Na to se hodi jedno stare kocici prislovi: "Co to sakra meles, vorechu?" :P

Ale vazne, tohle tady nejak nevidim, minimalne v tech diskuzich, ktere sleduji. Ale to se uz dost vzdalujeme tematu, vratme se zpet k overovani souradnic, jo?


  • 2

#37 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 7:55

Kdyby nekdo chtel opravdu jednoduchy checker, ve stylu evince (zadne serepeticky navic, a hlavne opravdu tvrde omezeni poctu pokusu), neco maleho jsem spichnul :) Vice si pripadne dohledejte u mych mysterek, tri z nich maji overovac a vsude jsem evince vymenil za ten muj vytvor :)

 

Je tam timeout 2x 15 minut a pak po hodine na pokusy, a je to na IP, takze to nejde obejit vycistenim prohlizece nebo anonymnim rezimem. Proste dost podobne evince.

 

Dobrá práce. Použito. Díky...!


  • 0

#38 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 9:02

Zpracoval jsem vsechny pripominky co jste meli + pridal anglickou lokalizaci (v zavislosti na nastaveni prohlizece).


  • 1
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#39 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 9:27

Zpracoval jsem vsechny pripominky co jste meli + pridal anglickou lokalizaci (v zavislosti na nastaveni prohlizece).

 

OT: mohl by si prosim opravit chybu v gcm u notif_name?

(zkusil jsem ti napsat ctyrmi ruznymi zpusoby, ale ani jednou jsem nedostal odpoved, tak to zkusim tudy, diky a sorry za OT)


  • 0

#40 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2017 - 12:06

Ještě by bylo fajn, kdyby byla možnost zadat (vložit) najednou celé souřadnice do jednoho pole (např. N 50° 02.999   E 014° 17.999), bez nutnosti vyplňovat zvlášť N a E.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama