Přejít na obsah


Fotka

EVINCE mimo provoz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#81 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 13:27

Kdyby nekdo chtel opravdu jednoduchy checker, ve stylu evince (zadne serepeticky navic, a hlavne opravdu tvrde omezeni poctu pokusu), neco maleho jsem spichnul :) Vice si pripadne dohledejte u mych mysterek, tri z nich maji overovac a vsude jsem evince vymenil za ten muj vytvor :)

 

Je tam timeout 2x 15 minut a pak po hodine na pokusy, a je to na IP, takze to nejde obejit vycistenim prohlizece nebo anonymnim rezimem. Proste dost podobne evince.

 

Díky moc, super ověřovátko. Zatím mám u jedné keše, Až bude čas, doplním do ostatních.

Dobrá práce!!!! ;)


  • 0

#82 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 15:27

GC kod a nazev kese je tam proto, aby se mohl zobrazit v hlavicce pri overeni. Prislo mi blby aby to byla jen neidentifikovatelna stranka s necim. Popravde jsem si vubec neuvedomil ze evince tam nazev kese nemela :)

Kazdopadne ja opravdu nemam finalkare rad, takze opravdu nesbiram finalni souradnice :) Vzhledem k tomu, kolik PM uctu mam pristupnych skrz gcm aniz bych jediny jedenkrat zneuzil si troufnu tvrdit, ze v tomhle mi opravdu muzete verit :)

Ale jako ověřovač bys mohl být dobrej. "Hele Nixi, prosímtě, nevíš jestli mám dobře tu a tu keš?" "se ti podívám" :) 


  • 0
:)

#83 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 15:31

Ale jako ověřovač bys mohl být dobrej. "Hele Nixi, prosímtě, nevíš jestli mám dobře tu a tu keš?" "se ti podívám" :)

 
No jo, ale on už samotnej ověřovač od Nixe je přece ono: "Hele Nixi, prosímtě, nevíš jestli mám dobře tu a tu keš?" - "se ti podívám"... :)


  • 0

#84 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2017 - 0:01

Kdyby nekdo chtel opravdu jednoduchy checker, ve stylu evince (zadne serepeticky navic, a hlavne opravdu tvrde omezeni poctu pokusu), neco maleho jsem spichnul :) Vice si pripadne dohledejte u mych mysterek, tri z nich maji overovac a vsude jsem evince vymenil za ten muj vytvor :)

 

Je tam timeout 2x 15 minut a pak po hodine na pokusy, a je to na IP, takze to nejde obejit vycistenim prohlizece nebo anonymnim rezimem. Proste dost podobne evince.

To vypadá dost dobře, asi tam převedu svý mysterky z geochecku, kterej, jak jsem poměrně dost pozdě zjistil, je dost na prd.


  • 0

#85 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2017 - 0:19

To vypadá dost dobře, asi tam převedu svý mysterky z geochecku, kterej, jak jsem poměrně dost pozdě zjistil, je dost na prd.

Jako proč, můžeš to vysvětlit ?


  • 0

#86 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2017 - 15:43

právě jsem upravil Checker, protože definitivně umřelo speedygt.ic.cz/gps a jeho přesměrování na geo.hermansky.net. (Takže ReplaceString(s, 'speedygt.ic.cz/gps', 'geo.hermansky.net'); a jsou zachráněny i staré listingy) a šel jsem se podívat jak je to s tou evinkou, a je to tedy definitivně pohřbené a neobjeví se na jiné doméně, jo? njn


  • 1

#87 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2017 - 16:33

Nevypadá to. Včera se na anglickém fóru objevila zpráva, že reviewer, který Evince napsal a provozoval, v únoru zemřel...


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama