Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Dotaz k mapě

mapa

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 mimtrio

mimtrio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 18:53

Ahoj ,mám jen takový dotaz. Když si na stránce : https://www.geocaching.com/play/search  dám zobrazit kešky na mapě tak se mi ty kešky objeví , ale za chvíli zmizí názvy měst . A za chvilku se zase objeví a zase hned zmizí. Nevíte prosím co s tím ? Mám takové podezření , že mám asi v pytli PC. Díky za případné odpovědi a přeji hodně kačeřích zážitků.

Přiložené miniatury

  • S popisky.png
  • Bez popisků.png

  • 0

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 20:38

Poradil bych vypnout na chvíli opici ale vidím, že ji máš vypnutou. Nemizí ti popisky měst, mizí ti celé mapové podklady.

Jako první bych zkusil vymazat paměť prohlížeče. Nemaž všechno, smazal by sis i uložená přihlášení. Na první pokus smaž offline obsah a mezipaměť (kliknutím na tři vodorovné čárky vpravo nahoře, pak na kolečko a Soukromí, pak odkaz na smazání historie, nebo rovnou odkazem

about:preferences#privacy

Možná (asi) to nepomůže, ale za pokus to stojí, tohle je jen balast, kterého je dobré se jednou za čas zbavit, někdy dělá neplechu.


  • 0

#3 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2017 - 14:00

nějak nemůžu najít vlákno Aktuální funkčnost

ale když si otevřu mapu na GC.com, tak jí mám prázdnou :o

 

tak už je to naštěstí zas v pohodě, ale polilo mě ;)

 

 

 

// tomy.22: http://www.geocachin...-60?hl=aktuální


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 23 únor 2017 - 20:39

  • 0

#4 mimtrio

mimtrio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2017 - 18:35

Smazáno ale mapový podklad mizí stále dál. Asi to bude chtít přeinstalovat , ale díky. A nevím co je to ta opice :D


  • 0

#5 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2017 - 21:26

Zkus si aktualizovat prohlizec, to by taky mohlo pomoct.


  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2017 - 21:34

Opice je správce uživatelských skriptů GreaseMonkey. Nainstalovanou ji máš, vidím její ikonu ve screenshotu. ale je zašedlá, tj. vypnutá. Já ji používám na GCLh a GME. (Geocaching little helper a Geocaching map enhancement). Právě ty skripty, které se spouštějí po stažení stránky a pak ji mění, by takovéto chování dělat mohly. Proto jsem navrhoval ji dočasně vypnout, pak po obnovení stránky vidíš originální verzi.

Verzi prohlížeče ze screenshotu nepoznám. Pokud jsi neaktualizoval, udělej to. Nebo zkus dočasně jiný prohlížeč, třeba Chrome nebo IEXP.


  • 0

#7 mimtrio

mimtrio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2017 - 18:49

Už to asi funguje . Díky :)


  • 0

#8 mimtrio

mimtrio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2017 - 8:56

Tak už to zase nefunguje. Není ještě nějaká jiná mapa kde se zobrazují keše ?


  • 0

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2017 - 13:36

Project-GC má taky mapu.

A pokud bys měl např. keše stažené v Geogetu, existují minimálně 2 pluginy, jak si je můžeš vizualizovat na různých mapových podkladech.

Ale živá mapa je jen jedna, ta od Groundspeaku. Ta na Project-GC má určité zpoždění, na FTF není.

 

EDIT: Tak jsem se na to zase podíval a oni tomu na project-GC říkají LIVE MAP. Podívám se někdy, až vyběhne nějaká novinka, jestli bude na live mapě, nebo za jak dlouho. V každém případě má tato mapa pro basic membera výhodu ve větším výběru podkladů a v možnosti určitého filtrování. A protože groundspíci API neposkytnou jen tak někomu, tak se tahle aplikace může považovat za oficiálně uznanou.

 

Edit II. Dnes vyběhlo několik novinek, na Live mapě je vidím. Pravda, je to už po 6 hodinách od publikace (dřív jsem to nestihl), ale zaručeně už na mapě Project-GC nejde o dny.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 27 únor 2017 - 19:09

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mapa

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama