Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
211 odpovědí na toto téma

#81 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 20:30

Trochu jsem ten popis rozsireneho nastaveni na wiki zrevidoval a doplnil.


  • 0

#82 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2017 - 20:34

Já zažil systém, kde někde 0 byla ANO a když se to zvoralo, zařízení umřelo. Jednočipy Atmel. Když se povede naprogramovat ho na externí oscilátor, nebo na krystal a žádný tam není, oscilátor se nerozběhne a když neběží, nedá se to ani přeprogramovat. Jedině tam ťuknout nějakým generátorem pulsů a přitom to naprogramovat správně. Tady něco takového nehrozí, stačí to zkusit.


  • 0

#83 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 1:08

Nastavení "geoget.debug" na 1 má nepříjemný důsledek - havárie když je spuštěno více instancí GeoGetu.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#84 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 7:39

... a kdo říkal, že to tak mas provozovat?
  • 0

#85 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 8:38

Jasně, to byla jen poznámka, možná upozornit v popisu
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#86 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 9:39

Nenapadlo by me ladit aplikaci a mit ji spustenou vicekrat (pokud bych tedy neladil prave to vicenasobne spusteni).  :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#87 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 10:02

A navíc, k čemu ti je mít zapnutý geoget.debug, aniz bych to po tobě chtěl?
  • 0

#88 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 16:57

A navíc, k čemu ti je mít zapnutý geoget.debug, aniz bych to po tobě chtěl?

Cimrman: Treba je pruzkumnik slepych ulicek (vdechovanim koure do vody zlato nevznika.
Saturnin: Je potreba vyzkouset vsechny moznosti, abychom se mohli vratit k prvni moznosti.
  • 0

#89 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 18:52

Dobře, mohu všechny ujistit, že zapnutím debug režimu žádné zlato nevznikne. Zkoušel jsem to mnohokrát. Způsobí to jen zpomalení Geogetu.
  • 2

#90 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 19:01

Je to jen detail: šlo by odstranit tři tečky z "Seznam" > "Uložit seznam..."? Já jsem si chtěl seznam uložit pod jiným jménem, tak jsem vlítnul do menu, vidím tuto položku a za ní tři tečky, tak jsem očekával další dialog. A ono se nic nestalo a přepsalo mi to předchozí seznam. Takže až na druhý pokus "Uložit seznam jako..." :)


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#91 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 19:33

To je mnohokrat diskutovana funkce (po jejim doplneni tu bylo celkem bourlivo). GG se nepta, pokud je nejaky seznam prave aktivni. Pokud neni, opta se. Nepouzivej menu, pouzivej klavesove zkratky nebo ikony na toolbaru - mas to prinejmensim o jedno kliknuti kratsi  :D


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#92 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2017 - 20:41

Já jsem seznam ukládal snad podruhé v životě, takže na toolbar nejsem zvyklý. :)

Co se funkce týká, v té žádný problém nevidím. Jen ty tři tečky tam jsou navíc a určitě neúmyslně.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#93 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2017 - 8:36

Jsou tam umyslne, protoze pokud sis seznam doposud neulozil, tak se ten dialog zobrazi. Pouze, pokud uz ten seznam pojmenovany je, tak se te to na nic nepta.


  • 0

#94 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2017 - 22:46

Našel jsem asi jednu chybičku. Naimportuji GGT seznam keší, které v databázi nejsou, vytvoří se záznamy obsahující jen název. Když chci smazat trvale nějaký z nich, funguje to správně. Když chci smazat více než jeden, GG se mne zeptá, jestli to opravdu chci provést, ale po potvrzení v dialogu záznamy nesmaže.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#95 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 6:44

Dotaz: funguje vám správně mapička u vytvoření nového ref. bodu? Mě se otevřela na jižním pólu, bez možnosti vyhledat nějaké místo textově, a i když jsem dozoomoval kam jsem chtěl, nedal se tam žádný bod vytvořit. Pomohl jsem si keškomapou a zkopírováním souřadnic odtud. Není to žádná důležitá funkce. A pokud to ostatním funguje, neřešil bych to. Mám postarší WinXP a tím pádem dlouho neaktualizovaný IEXP, který ale normálně vůbec nepoužívám, takže netuším, jak se chová samostatně. A už brzy změním sestavu.


  • 0

#96 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 6:51

Mpik: me to funguje. Jen jsem chvilinku hledal kriz na vytvoreni bodu. Bude to tim IE8. Tam uz spousta veci nefacha.
  • 0

#97 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 8:30

No právě. Nebudu se tím zabývat, je spousta možností, jak místo najít a zjistit souřadnice. Jen jsem si chtěl ověřit, jestli chyba je u mě, nebo jinde. Nové železo a W10 to jistí. Ne že bych se na ně těšil, ale už si asi nevyberu. I ta XP byla poslední, co se dala koupit, protože jsem nechtěl jehoVistu.


  • 0

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 8:48

Uz opravdu neni v mych silach podporovat XPcka.


  • 0

#99 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 9:38

V pořádku, opravdu jsem jen chtěl zjistit, jestli je to tím jádrem IEXP8, dřív to fungovalo, ale změny mohly nastat na obou stranách. Taky jsem si to mohl dát na flešku a pustit to na sedmičkách, nebo na desítkách, až přijede dcera s noťasem. Ono už nejde na WinXP víc věcí. Nová videa ze Streamu např.


  • 0

#100 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 10:34

No, nerad ruším odborné diskuze, kterým stejně moc nerozumím, ale měl bych dotázek. Pro přehlednost jsem využíval barvy v nastavení, hlavně pro zvýraznění keší v kterých jsem změnil waypoint. V podstatatě jsem mohl mít i několik stejně barevných backgroudů za sebou, ale po nové verzi to zobrazuje jen ob řádek, takže v podstatě hned nevidím jestli je u keše můj waypoint nebo ne. Jak to přenastavit jsem nenašel. Dík za radu.


  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama