Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
211 odpovědí na toto téma

#161 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2017 - 18:29

No to nevím jak poznat
  • 0

#162 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2017 - 18:52

odpoved je ANO. ;) Ukazuje se tam okno, jehoz funkcni je i to pipnuti. kdyz sobrazis treba dialog pro zobrazeni chyby, tak to pipne zvukem ktery mas v systemu nastaveny pro chyby, atd.


  • 0

#163 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 16:47

Funguje vam pridavani kesi do bookmarku? Ja pokazde skoncim s chybou...

 

chybarur.jpg


  • 0

#164 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 17:32

Ted jsem jednu kesku do testovaciho bookmarku pridal. Chyba zadna.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#165 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 17:56

Zvlastni. Kdyz jsem ignorelist smazal, nasledne dal jednu kes do noveho ignorelistu a zkusil tam vsechny kese pridat znova, tak mi to proslo. Kazdopadne muj problem je vyresen.


  • 0

#166 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 20:36

Ahoj, Geoget mi začal hlásit "Chyba zálohy!" Místo na disku mám. Instalaci mám na SD kartě, která je téměř pořád v jednom note. Databáze má velikost 485 MB (509 083 648 bajtů). Zkusil jsem vacuum databáze. Zkusil jsem vypnout zálohování (nastavit počet záloh na nulu), vypnout Geoget, znovu zapnout zálohy a červený štít opět hlásí chybu zálohy.

Poradíte prosím v čem by mohl být problém? (je jasné, že mezi židlí a klávesnicí ;) to vynechte, díky)


  • 1

#167 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 20:48

A není málo místa právě na té SD kartě? Kde máš databázi? Kde se ti dělají ty zálohy?


  • 0

#168 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2017 - 20:51

A není málo místa právě na té SD kartě? Kde máš databázi? Kde se ti dělají ty zálohy?

Omlouvám se. Napsal jsem, že mám místo na disku, ale nedoplnil jsem místo na kartě... 1,7 GB volných. Tam by asi problém být neměl. Zkoušel jsem také kontrolu chyb na kartě.


  • 0

#169 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 6:31

Podle toho, co tu bylo driv psano, a podle toho, co resivam soukromymi zpravami, volny prostor velikosti trojnasobku databaze stacit nemusi. Nicmene podle me je potreba pracovni prostor a ten se vetsinou bere ze systemoveho %TEMP%. To byva na C. Tam mas dost mista? Doporucuju alesppon 2 GB.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#170 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 7:29

Ahoj, Geoget mi začal hlásit "Chyba zálohy!" Místo na disku mám. Instalaci mám na SD kartě, která je téměř pořád v jednom note. Databáze má velikost 485 MB (509 083 648 bajtů). Zkusil jsem vacuum databáze. Zkusil jsem vypnout zálohování (nastavit počet záloh na nulu), vypnout Geoget, znovu zapnout zálohy a červený štít opět hlásí chybu zálohy.

Poradíte prosím v čem by mohl být problém? (je jasné, že mezi židlí a klávesnicí ;) to vynechte, díky)

 

Vyzkoušel jsem uvolnit max místa na SD kartě. Geoget zálohu dokončil. Problém je tedy s místem.


  • 0

#171 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 7:50

Ono je potreba nekolikanasobek mista, protoze nekam se musi ulozit vysledna kopie databaze, navic potrebujes jeste jednou tolik mista pro vytvareni zalohy (nejdriv se vyrobi zaloha stranou, a pak az cela hotova prepisuje pres stare zalohy), a zaroven musis mit rezervu pro transakcni udaje, abys mohl pri zaloze s databazi pracovat. proto ma GG bezpecnostni pojistku, ze zalohu neudela, pokud nenji dostatecny nekolikanasobek volneho mista. (kolikanasobek si z hlavy uz nepamatuju, vecer to mohu upresnit.)


  • 0

#172 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 8:11

Už tady padla zmínka o %TEMP%. Teď tady GG nemám, do nastavení se nepodívám. Dá se tohle někde nastavit? Tj. aby portable aplikace z flešky pracovala s tempem na disku? Vím, že tohle je dost specifické použití. Řešením by asi bylo i zakázat zálohy pokud se pracuje z flešky a vím, že na ní toklik místa není. A vůbec nejlepší je záloha ruční na jiný disk, protože ta se nezničí ani při ztrátě flešky, havárii souborového systému, ani se nepřepíše další automatickou zálohou.


  • 0

#173 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2017 - 8:43

TEMp adresar pouziva samotne Sqlite pro urcity druh pracovnich dat. Problem, kdy pri urcitych operacich byl narust dat v TEMPu docela veliky, byl v GG opraven.

Takze pro aktualni verzi GG neplati, ze by se vyzadovalo nejake velike misto na systemovem disku.


  • 0

#174 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 7:49

V Chromu, když si v adresním řádku označím URL keše, tak se do seznamu v GeoGetu (z clipboardu) přidá 2x.

Vypozorováno, že je to jen v tomto případě, pokud např. kliknu na odkaz na keš pravým a dám zkopírovat odkaz, tak se načte správně jen jednou.

 

Seznamu evidentně nevadí mít tam 2x keš se stejným ID. A když chci tu jednu smazat, tak se smažou obě :)


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 26 květen 2017 - 8:04

  • 0

#175 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 9:42

Tohle uz pozoruji prinejmensim rok a zatim jsem nenasel zadny postup, jak to vyvolat opakovane a kdy se mi zachce. Spis se to deje "kdy se jemu (systemu? GG? ...)" zachce. I jsme to s Halumou nekolikrat diskutovali, i jsem mu posilal screeny. Vzdy bez uspechu.

 

Ovsem mne se to chova trochu jinak - kdyz smazu jednu, druha mi tam zustane. A zajimave take je, ze kdyz treba jednu z tech dvou aktualizuji, klidne se ta aktualizace projevi v tom druhem radku a ne v tom, na kterem jsem aktualizaci vyvolal.

 

Zit se s tim da, ale obcas to docala otravuje.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#176 Hordubal65

Hordubal65

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 11:18

Poradí prosím jak stáhnout keše i s listingy a hinty jako member? Pořád v tom tápu :-(


  • 0

#177 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 12:12

Poradí prosím jak stáhnout keše i s listingy a hinty jako member? Pořád v tom tápu :-(

zkusils návod? a http://www.geocachin...nakrmit-geoget/


  • 0

#178 Hordubal65

Hordubal65

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 12:17

Tak to dělám, ale není tam listing.Ten pak musím stahovat u každé stažené keše zvlášť a dát uložit.


  • 0

#179 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 12:36

Napiš, JAK to děláš. Protože zjevně jako BM můžeš stáhnout za den až 10000 jen základních informací (tj. bez listingu a hintu) a to jen tradičky a eventy, nebo to, od čeho znáš kódy.


  • 0

#180 Hordubal65

Hordubal65

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 13:19

GeoJarry ale koukám mám špatně nastavený filtr zkusím večer se znova pohrát. Díky.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama