Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 5.13/5.14 - Josef


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
232 odpovědí na toto téma

#121 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2017 - 9:11

LudekV

Díky za další aktualizaci opravy drobných chyb. Jsem rád, že jde vývoj stále dál :-)

Vše mi zatím funguje a s aplikací jsem už roky spokojen.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 4 Global 4GB/64GB - a:Drake plus - GeoGet


#122 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2017 - 11:28

Používáte appku někdo na 4.0.4? Pro mne je to už nepoužitelné. Při přepnutí na mapu začne aplikace cvičit jak šílená se stavovým řádkem, zobrazuje stahování v krátkých intervalech, mapy se občas vykreslí, občas ne, občas jsou naprosto rozostřené. Výběr uložení map nefunguje, musel jsem je zkopírovat na vnitřní kartu, což mi také nevyhovuje - ta karta není zas tak velká. Za mne tedy poslední verze naprosté mínus, bohužel. Jo, používám tu placenou verzi.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#123 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2017 - 11:54

Občas ji používám na androidu 4.0.2 a přijde mi úplně stejně použitelná/nepoužitelná jako na 6.0.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#124 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 19:07

Ahoj, dnes jsem se vydal na sérii Klobouk (30 mistery keší) pak jsem si ještě odlovil pár keší po cestě prostě tak abych dosáhl 400 nálezů, teď se chystám logovat a koukám mam posunuto počítadlo celkových nálezů... v čekajících logách mám u dnešní první nálezené kešky číslo 362 ale na geocaching.com už 362 nalezenou mám minulý týden. Přes Geocaching Live se mi také ukáže, že mám nalezeno 362 ale ani tak se mi na keších počítadlo neposune... jde to nějak udělat aby se počítadlo posunulo???

Jinak co se týče stability aplikace tak mě dnes příliš nepotěšila, mnohokrát se prostě zasekla, spadla několikrát se objevila tabulka s odesláním bugu tak nevím jestli se to k někomu dostane a je z toho poznat co se dělo... Několikrát se mi na mapě vyluštěná misterka prostě neukázala, až po několikém přiblížení a oddálení mapy se některé najednou zobrazili. U bonusové keše po uložení souřadnic se mi final point neobjevil ve waypointech až po vypnutí a znovuzapnutí aplikace :/


  • 0

#125 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 19:18

A mas v aD nahranou databazi s tim 362. nalezem?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#126 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 19:23

Loguji vždy přes a:drake takže ano i ten 362 nález je v databázi i v GeoGetu mám 362 nálezů a databázi jsem si nahrával předevčírem ... teď jsem zkusil v nastavení dát počet logů mimo databázi 1 tak jsem zvědavý jestli se to v logu posune :/ dám vědět ale jinak nevím kde se mohla stát chyba


  • 0

#127 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 19:56

nemáš někde duplicitní log?


  • 0

#128 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 19:59

Podle GC.com nemám a myslím, že GeoGet by duplicitní logy nepočítal


  • 0

#129 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 20:18

Duplicitní logy se nehledají na gc.com ale na project-gc.com !
  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#130 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 20:19

Duplicitní logy se nehledají na gc.com ale na project-gc.com !

Přesně tam jsem myslel :-)


  • 0

#131 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 20:24

Podle GC.com nemám a myslím, že GeoGet by duplicitní logy nepočítal

 

Kde pocita Geoget (vlastni) logy? A protoze je nepocita, tak urcite nepocita ani duplicitni. (Geoget muze zobrazit kese poznacene jako nalezene, tedy s dtfound>0.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#132 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 21:39

Nikdy jsem duplicitní log neměl tak nevím jak se chová a:drake nebo GG. Nakonec jsem všech dnešních 39 kešek zalogoval přidal jsem tam jednu keš mimo databázi a vše vyšlo :) jak je to s tím odesíláním informací o pádu?? Zpracovávají se nějak a bude se s nimi pracovat a stabilizovat aplikace??


  • 0

#133 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2017 - 7:13

Vzhledem k tomu, ze odesilani logu autor do posledni verze doplnil, asi o to stoji a nejak to zpracovava. 


Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 květen 2017 - 7:13

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#134 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2017 - 20:14

Gord to trefil přesně. Nicméně pokud mi chcete opravdu pomoci, připište poznámku, co jste dělali, než se chyba projevila, dost to pomůže. Díky.


  • 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#135 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2017 - 20:25

Ode mě taky asi něco přišlo. Ovšem to jsem to spouštěl s offline mapami, které jsem tam ještě neměl, nebo blbě. To už jsem zprovoznil, i když návod na to (ne zcela triviální) jsem musel dost hledat (je tu na gc.cz v jednom blogu).


  • 0

#136 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 6:21

Horsi je, ze pri vetsine padu to vubec zadne odeslani nenabidne (alespon si to myslim, ted mi to delsi dobu nespadlo). System jen oznami, ze aplikace zhavarovala.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#137 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 6:53

Horsi je, ze pri vetsine padu to vubec zadne odeslani nenabidne (alespon si to myslim, ted mi to delsi dobu nespadlo). System jen oznami, ze aplikace zhavarovala.

 

To je právě ta potíž s výchozím Androidím odesíláním hlášení, že se to nabízí jen někdy a nevím proč. Proto jsem zabudoval alternativní systém, ten vypadá, že toho odchytí víc.


Ode mě taky asi něco přišlo. Ovšem to jsem to spouštěl s offline mapami, které jsem tam ještě neměl, nebo blbě. To už jsem zprovoznil, i když návod na to (ne zcela triviální) jsem musel dost hledat (je tu na gc.cz v jednom blogu).

 

A nechceš se podělit s ostatními?


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 02 květen 2017 - 6:54

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#138 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 8:07

Podělit s ostatními? To až budu vědět víc. Prozatím vím jen to, že AdrakeSync v Geogetu se mi s telefonem nespojí. Možná mám špatně cesty, nebo to v XP vůbec nepůjde.

Prostě jsem se podíval Total commandrem v PC. Když se dá po straně Samostatný stom, telefon to vidí, i když je MTP bez písmene jednotky. A pak jsem nakopíroval do SD karta/Android/data/cz.adrake/files databázi z Geogetu. A do podsložky MAPS mapy od pawse. Současně taky mapové téma. A pak jsem to nastavil podle návodu tady na blogu. Není to tak jednoznačné, nenašel jsem třeba ta témata, o kterých se píše jinde, třeba s různými velikostmi popisků. Použil jsem turistické. Možná jsem měl jen líp hledat. Ale po nastavení map i správné databáze (Adrake mi ji pořád hledal v telefonu a ne na kartě) to začalo fungovat.

Chápu, že tohle je poloviční řešení, neřeší to import nazpět do Geogetu, správu map a stop, ale jsem rád, že to jde alespoň nějak. Hledat jsem s tím nezkoušel, mám to pár dní a byla to moje první zkušenost s Androidem.

Jo, a kdo by to zkoušel commandrem, tak kopírovat se dá jen z okna do okna. Nefunguje přetažení z otevřené složky do okna, to hlásí chybu zabezpečení. A nedá se při kopírování změnit název. Musí se to přejmenovat před kopírováním. A po smazání něčeho se to projeví až po novém načtení okna commandru. S podobným chováním jsem se setkal při kopírování na FTP pomocí TC, tak mě to tak moc nepřekvapilo.

Chápu, že moderní uživatelé jsou zvyklí na složky, ale já začínal ještě na DOSu s Norton Commanderem a jsem rád, že alespoň tento program existuje pořád a moc se nemění.

 

Ještě by bylo asi řešením vyndat kartu a strčit ji do čtečky. Pro mě je to dost krkolomné řešení, karta je uvnitř a musím telefon rozebírat, abych se k ní dostal.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 02 květen 2017 - 8:09

  • 0

#139 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 8:49

Pouzivat aDrakeSync na kopirovani databaze do telefonu je trochu zbytecnost, ne? Ten plugin je urcen pro opacny smer a i to jen s vyhradami.

 

S instalaci lnavratovy knihovny pro pristup k MTP jsou potize a spousta lidi to v pluginu vubec nerozchodi. Zkopirovani databaze jde automatizovat pomoci Combine a knihovny MtpTool, kde je i pro knihovnu upraveny Combine.

 

Predpokladam, ze aDrake bude upraven na pouziti teto knihovny, s kterou nejsou zadne instalacni potize. Zatim to ale nikdo neudelal, lnavrat nema cas a ja to delat nebudu, protoze aDrakeSync povazuji, v te podobe jak je a jak ted pracuje, za zbytecny.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#140 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 8:53

Souhlas, aDrakeSync je poněkud zastaralý a zaslouží si předělání, ale bohužel "nejsou lidi". Kdyby se našel obětavý dobrovolník zvládající pluginy pro GeoGet, je vítán.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama