Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Řešení rovnic u multikeší


Nejlepší odpověď Guest_chrobak.truhlik_* , 22 březen 2017 - 13:18

Ja používam Go(x)° https://play.google....sumak.gox&hl=cs

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 18:19

Jasně, zkoušel jsem to, ale pak jsem narazil na multikešky, který se odehrávaly na 2 km čtverečních a bylo tam třeba 6 stageí. Pak jsem si připadal, že dvě hodiny nedělám nic jinýho, než že čumím do papíru a přepisuju souřadnice do mobilu. Proto jsem chtěl něco, co mi trochu ulehčí práci.

 

Nevidím velký rozdíl v tom, jestli přepisuji do mobilu souřadnice nebo do mobilu přepisuji zjištěné hodnoty.


  • 0

#22 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2017 - 22:37

Zjištěné hodnoty nepřepisuješ, ale rovnou zapisuješ do mobilu. Vzorce jen zkontroluješ, jestli nejsou zmršené. Pak rovnou naviguješ k výsledku. Pokud je vše ideální, pak chybu uděláš jen při zapisování indicií. Neuděláš chybu ve výpočtu, při přepisování indicií a souřadnic.
Uznávám, že papír má své nezaměnitelné kouzlo. Taky ho používám. A nejen tam. ;-)
  • 0

#23 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2017 - 6:49

Ono by se hodilo i třeba OCR, které by ze snímku pamětní desky spočítalo všechna písmena s háčky. Počítal jsem je třikrát, kontroloval si to na místě na foťáku a stejně jsem tam udělal chybu. Nebo nějaké rozpoznání obrazu, které by poznalo, kolik různých výhledů je od infotabule.

Pochopitelně, pomůže každá drobnost, která zmenší pravděpodobnost chyby, ale chybám se stejně nevyhneme. A ze zkušenosti vím, že v terénu se blbě počítá i trojčlenka. A chyba ve sčítání je nejčastější chybou. Když tam někdo má počítání s trojcifernými čísly, chyby rostou. Takže pokud někdo hledá s mobilem a má v něm něco co dovede řešit vzorečky a výsledky kopírovat, určitě to pomůže. Ale bezvadné výsledky to nezaručí.


  • 3

#24 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2017 - 11:28

Existují i jiné appky, např. GCC by Eisbehr, Geocaching Tool by Ferrodata, GeoFormel Lite by Devcom-networks atd.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama