Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Smart Maps

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Corupt

Corupt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 17:50

Dobrý den,nějak se tu moc nevyznám.Prosím vás,funguje vám přihlášení přes smart mapy?(placené)při stažení rok v pohodě,a teď chyba...děkuji


  • 0

#2 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 19:34

Ahoj, taky používám smarty, když jsem měla na gc nastavenou češtinu, tak mi to dělalo problémy, při angličtině v pohodě.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#3 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 20:51

Viz: http://www.smartmaps.cz/novinky/
Píší tam toto:

Online Geocaching a přihlášení
28.03.2017

Došlo ke změnám na straně fy. Groundspeak, poskytovatele služby Geocaching a aktuálně se není možné z aplikace SmartMaps přihlásit. Záležitost zkoumáme.

Alternatině je možné užít cestu importu Pocket Queries.


  • 0

#4 Corupt

Corupt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 13:05

Jo dík už sem si všim
  • 0

#5 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2017 - 14:32

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen.


  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#6 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2017 - 18:38

Dají se teď, když se nadá přihlásit, stáhnout kešky nějakým jiným způsobem ?
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2017 - 19:29

Dají se teď, když se nadá přihlásit, stáhnout kešky nějakým jiným způsobem ?

o tři příspěvky výše?


  • 0

#8 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2017 - 21:01

Zkouším to, ale nějak nechápu, anglicky hovořím je v holých větách, PQ jsem si stáhla, ale dál nevím, co s tím. Čekala jsem, že mi přijde soubor, ktery nějak napasuji do founu, to co mám v mailu je podle mne jen odkaz. Zítra zapojim ďěti, jsou přece jen vzdělanější.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2017 - 22:24

Tak ten odkaz stáhni. Ale já to nepoužívám, protože to proháním geogetem a ten si to dokáže stáhnout sám. Potřebuješ nějaký soubor, který se bude jmenovat Něco.gpx


  • 0

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2017 - 22:31

Zkouším to, ale nějak nechápu, anglicky hovořím je v holých větách, PQ jsem si stáhla, ale dál nevím, co s tím. Čekala jsem, že mi přijde soubor, ktery nějak napasuji do founu, to co mám v mailu je podle mne jen odkaz. Zítra zapojim ďěti, jsou přece jen vzdělanější.

Web gc.com se dá přepnout do docela slušné češtiny
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#11 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2017 - 22:55

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen.

Oni krachli ?


  • 0

#12 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2017 - 23:03

http://www.smartmaps...vinky/#news-354
  • 0

#13 ZVEMDA

ZVEMDA

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2017 - 18:13

Ahoj všem,

 

jsem kačerem spíše příležitostným, gps nemám, pouze mobil a od samého začátku jsem k velké spokojenosti používal k hledání právě smartMaps. Jednoduše jsem na mobilu tapnul na záložku "geocaching", zadal přihlašovací údaje a stiskl příkaz "najít nejbližší". Aplikace si sama stáhla všechny druhy keší ve zvoleném okolí mapového středu a ihned je zobrazila v mapě (kromě prémiových, samozřejmě). Stažené byly včetně kompletního listingu a nápovědy, předmětů v keši, atd. Fungovalo bez problémů navádění ke keši, v kombinaci se skvělým mapovým podkladem (i při velmi slabém mobilním signálu se mapa bez velkého prodlení načetla) bylo hledání kešek příjemnou zábavou. V cizině jsem občas s úspěchem použil i jediný (zdarma) off line podklad: autoatlas 1:100000, nebo tak nějak.

Nyní již několik měsíců přihlášení přes záložku "geocaching" nefunguje a zřejmě již fungovat nebude, jak vidno výše. Zkoušel jsem některé zde naznačené postupy (Locus ve spojení s Geocaching4 Locus, Geoget, atd.), ale bohužel, nezdařilo se. Jediné, co trochu funguje, je ten Geocaching4 locus, jenže ten stahuje pouze tradičky a má i spoustu dalších neduhů, pro které v něm nevidím perspektivu.

 

Prosím tedy někoho zkušeného a dostatečně trpělivého, zda by mi mohl nějak polopaticky nastínit řešení, jakou aplikaci použít (a jak), aby byla alespoň částečně tak uživatelsky přátelská, jak tomu bylo v případě SmartMaps. Anglicky rozumím velmi mizerně a různé PC fígle taky nejsou moc mým šálkem čaje. Než se  na mou nebohou hlavu snesou různá doporučení typu "na Geowiki najdeš vše", apod., vězte, že jsem různým hledáním a zkoušením strávil u PC (a u mobilu) času moc a moc.

 

Omlouvám se za možná pro někoho banální problém, ale nevím si rady a ručně zadávat souřadnice každé kešky před výletem se mi opravdu nechce (a platit Premium Member taky ne :-))

 

Díky za každý tip.


  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2017 - 20:29

To se ti zdá v celoroční sumě Premium tak drahé ? Tak se s nějakým kamarádem spojte. Nebo použij cGeo. Obě tyto rady samozřejmě nabádají k porušení podmínek.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#15 ZVEMDA

ZVEMDA

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2017 - 21:15

Díky za tip, c:geo jsem zkusil a vypadá to, že si s ním budu rozumět. Až na ty mapy, samozřejmě, ty byly ve smartmaps lepší, ale což, hlavně, že je to funkční. Upřímně - PM samozřejmě nijak drahý není, uvažoval jsem o pořízení, ale vyšlo mi, že to pro mě nějak nemá cenu. Premium kešky mě zase tak moc nelákají, když těch běžných je všude plno, statistiky si vést nepotřebuju a nevím o ničem dalším, co by mě zlákalo natolik, abych změnil účet na PM.

Moc jsem ale nepochopil to "nabádání k porušení podmínek" - pokud budu tuto aplikaci používat coby BM, porušuji podmínky Groundspeeku? Pokud ano, musel jsem je nutně porušovat už při užívání smartMaps, ale nikdo nic nenamítal za celé 3 roky, tak nevím... Měl jsem zato, že pokud se přes svůj hráčský účet přihlašuju do aplikace, která geocaching podporuje, je vše OK, resp. nenapadlo mě, že bych tím mohl něco porušovat. Nevím, ptám se, celou dobu se to snažím hrát férově, nerad bych tedy byl za desperáta pomáhajícího si nějakou černotou.


  • 0

#16 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2017 - 21:26

ZVEMDA: PM není jen o PMO keších (i když těch je alespoň v mém 80km okolí opravdu hodně), ale o možnosti legálně získávat online data. Jak to dělaly Smartmaps netuším, slyším o tom poprvé - možná používali tu starou verzi API kterou GC zařízl nedávnou u své aplikace.
Je rozdíl, jestli nějaká aplikace podporuje geocaching.com a mezi tím, že geocaching.com podporuje nějakou aplikaci.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama