Přejít na obsah


Fotka

Konec přednáškových eventů na Filosofické fakultě, jak je známe?

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 19:30

Stáli jste někdy před rozhodnutím, na které jste museli myslet několik dní a týdnů, hned jak jste ráno vstali z postele?

 

Měli jste někdy možnost podniknout něco velkého, vzrušujícího, ale zároveň jste se tak trochu báli udělat poslední krok?

 

Rozhodnutí, před kterým stojím, vzniklo ze zdánlivě nevinné otázky...

 

Slýchal jsem ji od lidí, které skolila nemoc nebo je přemohly pracovní povinnosti. Slýchal jsem ji od lidí, kterým se narodila mikro-káčata a jejich život najednou dostal úplně jinou podobu. Slýchal jsem ji od lidí, pro které je vzdálenost nepřekonatelnou propastí.

 

"Prosím, moc prosím, nebudete dělat záznam přednášky?! Hrozně bych ji chtěla vidět, ale přestěhovala jsem se za Prahu a vaše úžasné eventy teď už nestíhám... ;-("

 

Od předních českých kriminalistů přes špičky české vědy až po legendárního českého režiséra. Všichni tito hosté nás za dva roky navštívili a pokaždé musela spousta z Vás přednášku z různých důvodů oplakat.

 

I když se chystám začít natáčet s přednášejícími rozhovory a ptát se na otázky, které jim budete chtít položit, i když jsem začal psát příběhy spjaté s přednáškami plné zajímavostí, které skoro nikdo neví, stále jsem možnosti natáčení přednášek přisuzoval šestihvězdičkovou obtížnost.

 

Až doteď...

 

Máme možnost nyní už téměř legendární přednášky na Filosofické fakultě natáčet v profesionální kvalitě a dát je na internetu k dispozici Vám všem - bez omezení vzdálenosti, času, nebo počtu mikro-kačerů. :-) Ano, bude s tím nějaké to s..ní navíc, ale nechci, aby někdo o přednášky přicházel jen proto, že bydlí daleko nebo ho v práci nepustili.

 

Zbývá už jen jedna otázka, která se mi honí hlavou zhruba stejně dlouho jako ta první:

 

Bude o to vůbec někdo stát?

 

Pokud je odpověď za Tebe ANO!!!, přihlaš se prosím k odběru našeho zpravodaje, KačMailu.

 

Přes tento zpravodaj proběhne v nejbližších dnech hlasování o osudu natáčení přednášek, přes tento zpravodaj budeme případně následně videa rozesílat a přes tento zpravodaj budeme také posílat rozhovory s přednášejícími...

 

A co je nejlepší?

 

Z KačMailu se můžeš kdykoli odhlásit jedním kliknutím.

 

Neuvěřitelně úžasné množství z Vás nás už dlouhá léta neúnavně podporuje, fandí nám a nemůže se dočkat zjištění, o čem že bude další přednáška. Tento krok do neznáma z naší strany je snahou říct Vám všem jedno velké DÍKY a dát Vám toho ještě víc, na co se budete moct těšit.

 

A děkujem, že nám to pomůžete rozseknout! :-)

 

Mějte se nádherně...

 

Váš Jarda

 

PS: Prosím, pošli odkaz na toto vlákno nebo přihlášení do KačMailu všem, o kom si myslíš, že by ho mohly záznamy přednášek (nebo jiný obsah KačMailu) zajímat. Je to to jediné, o co Tě prosím výměnou za možnost sledovat fantastické přednášky v pohodlí domova. Díky. :-)

 

d11a7c13-d880-4c28-895a-0b1e22ce7523.png

6745b8cf-53e5-4794-949e-14019d5f42bb.png

 

Počet odběratelů v okamžiku publikování tématu: 354


  • 7

#2 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 19:56

Tak to je naprosto super. Vždycky, když pípne nová přednáška, je mi tak strašně líto, že je to na Fildu kolem 100 kiláků. Moc díky. V takovou možnost jsem ani nedoufala.


  • 1

#3 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 20:08

Tak to je naprosto super. Vždycky, když pípne nová přednáška, je mi tak strašně líto, že je to na Fildu kolem 100 kiláků. Moc díky. V takovou možnost jsem ani nedoufala.

 

 

Rádo se Stane, Evco. :-)


  • 0

#4 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 20:37

Skvělá práce!!! Do KacMailu jsem už přihlášená a za mě rozhodně ano pro záznamy a také veliké díky!!!
  • 1

#5 horynka

horynka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 20:40

Ahoj, taky jsem pro! I když na přednášky chodím, občas lituji, že ve víru zaujetí tématem jsem si některý slide nevyfotila či nějakou informaci nezaznamenala. Super! 

Díky a zdravím.


  • 0

#6 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 6:37

...

 

A co je nejlepší?

 

Z KačMailu se můžeš kdykoli odhlásit jedním kliknutím.

 

...

Když nejlepší je možnost se odhlásit, tak to se nebudu ani přihlašovat. :-)


  • 1

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 7:43

Sice vůbec nevím, na jaké téma ty přednášky byly, do Prahy jezdím jednou za rok na skok a tamější eventy nesleduji, ale mohlo by to být zajímavé. Zkusím se podívat, co se tam děje. O nějaký mail navíc asi nejde.


  • 0

#8 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 10:32

Skvělá práce!!! Do KacMailu jsem už přihlášená a za mě rozhodně ano pro záznamy a také veliké díky!!!

 

 

Moc děkuji za pochvalu a za podporu! :-) A za to, že jsi s námi. ;-)

 

 

 

Ahoj, taky jsem pro! I když na přednášky chodím, občas lituji, že ve víru zaujetí tématem jsem si některý slide nevyfotila či nějakou informaci nezaznamenala. Super! 

Díky a zdravím.

 

 

Díky! :-) Přesně jak říkáš, občas je informací tolik, že člověk něco propásne a pak lituje, že se nemůže přijít podívat ještě jednou...

 

 

 

Když nejlepší je možnost se odhlásit, tak to se nebudu ani přihlašovat. :-)

 

 

Taky možnost, jak se k tomu postavit. :-D


  • 1

#9 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 10:49

Tak to aby Zeměmluv vytvořil ikonku pro Virtuální Event :D . Protože další krok bude možnost sledování v reálném čase ;)

Naštěstí to mám blízko, takže jsem většinu těchto úžasných eventů absolvoval a určitě se nenechám odradit od atmosféry přímé účasti. Ale občas se vrátit v čase, připomenout si nebo ověřit některé údaje bude určitě i pro mně velké plus.

Takže Jardo, ještě jednou velké díky.


  • 5

#10 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 18:21

Je nás dost, co se v týdnu do Prahy na eventy nedostaneme a při tom jsme zvědavé/í ( nebo zvídavé/í ? ), čili jak už psala Evča a jessie.r, je to pro nás vítaná možnost, jak sem tam mrknout, co zajímavého proběhlo. Sledovat eventy přes profily ownerů už předpokládá vědět, co kdo kde organizuje, zatímco mail občas připomene. Obzvlášť pro sklerotické starší dámy ( neplatí ani na jednu z jmenovaných prosím, to je na mou věkovou kategorii :D ) prostě vítaná služba navíc, proto byl hned palec nahoru a registrace. :)


  • 0

#11 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 18:27

Jj, bude to taková korespondenční Univerzita třetího věku :D .


  • 1

#12 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 19:20

Sice vůbec nevím, na jaké téma ty přednášky byly, do Prahy jezdím jednou za rok na skok a tamější eventy nesleduji, ale mohlo by to být zajímavé. Zkusím se podívat, co se tam děje. O nějaký mail navíc asi nejde.

 

 

Ahoj, do Mega-eventu v červnu nás čekají přednášky o šikaně a kyberšikaně, Wild Life Crime, přednáška o temném vývoji názorů v ČR, přednáška o vědě za každodenními jevy a ještě jedna, kterou si zatím nechám pro sebe. :-)

 

 

 

Tak to aby Zeměmluv vytvořil ikonku pro Virtuální Event :D . Protože další krok bude možnost sledování v reálném čase ;)

Naštěstí to mám blízko, takže jsem většinu těchto úžasných eventů absolvoval a určitě se nenechám odradit od atmosféry přímé účasti. Ale občas se vrátit v čase, připomenout si nebo ověřit některé údaje bude určitě i pro mně velké plus.

Takže Jardo, ještě jednou velké díky.

 

 

Já Ti nevím, když vezmu, jak dlouho jsme se rozhoupávali k tomuhle... :-)

 

Atmosféra naživo je atmosféra naživo, v tom naprosto souhlasím. :-) Ale přesně jak říkáš, připomenout si některé informace (a vtípky) rozhodně není od věci. :-)

 

Takže: rádo se stane. ;-)

 

 

 

Je nás dost, co se v týdnu do Prahy na eventy nedostaneme a při tom jsme zvědavé/í ( nebo zvídavé/í ? ), čili jak už psala Evča a jessie.r, je to pro nás vítaná možnost, jak sem tam mrknout, co zajímavého proběhlo. Sledovat eventy přes profily ownerů už předpokládá vědět, co kdo kde organizuje, zatímco mail občas připomene. Obzvlášť pro sklerotické starší dámy ( neplatí ani na jednu z jmenovaných prosím, to je na mou věkovou kategorii :D ) prostě vítaná služba navíc, proto byl hned palec nahoru a registrace. :)

 

 

Díky, zvědavko, jsem rád, že Tě náš nápad potěšil. :-) A děkujeme uctivě za registraci! ;-)


  • 0

#13 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2017 - 13:34

Hodně z Vás se ptalo na rozpis dalších přednášek na FF v Praze, tak tady je! Šlápli jsme pořádně na plyn a pozvali dost možná nejznámější osobnosti české vědy i obrazovky! :-)

 

 

Připomínám, že už dnes večer se buderozhodovat, zda se budou tyto přednášky natáčet na video a budou k dispozici na internetu. Přihlašte se do našeho KačMailu a rozhodujte také: http://bit.ly/2ngLUgs

 

PS: Jak přednášející, tak owneři jsou jen lidé, takže Vás prosíme o pochopení, pokud by v programu vlivem vyšších mocí nastala nějaká změna. Díky! :-)

 

 

a6610f55-28f3-4dd2-8c33-2c91600ca678.jpg


  • 0

#14 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2017 - 8:02

Na Fildu na přednášky se vždy těším a za celou dobu mi to nevyšlo jen jednou, a to z rodinných důvodů.

Chápu vaši snahu zpřístupnit přednášky všem, ale jen se bojím, aby to neubralo na návštěvnosti a tím na té super atmosféře, která začíná už několikametrovou frontou před vstupem a končí další frontou pro opuštění posluchárny.

A to nemluvím o tom hlavním, co je mezi .-)

Pro někoho bude jeho pohodlí a možnost si to pustit kdykoli lepší varianta a tak aby se nestalo, že posluchárna bude poloprázdná.

A také nevím, jak chcete ošetřit zpřístupnění přednášky hned a zdarma jen zúčastněným. Aby se to pak nezvrhlo v hromadné sdílení a vy abyste pak nebyli ve ztrátě.

Takže za mě - na přednášky budu chodit vždy ráda a když to to nevyjde, tak to prostě nevyjde.  


  • 0

#15 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2017 - 8:43

Za mě, už jsem se vyjádřil i v hlasování, ale napíšu to i sem.

Natáčení určitě ano. Návštěvnost to podle mě neovlivní, protože když bude téma o kterém chci slyšet, nebo mě zaujme, na přednášku přijdu a rád se k ní později vrátím tím, že si ji pustím ze záznamu.

U témat, které mě nezaujmou, tak na event stejně nepůjdu, pokud se ale po čase budu chtít o přednášeném tématu něco dozvědět, tak ten záznam je neocenitelný.


  • 0

#16 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2017 - 17:42

Na Fildu na přednášky se vždy těším a za celou dobu mi to nevyšlo jen jednou, a to z rodinných důvodů.

Chápu vaši snahu zpřístupnit přednášky všem, ale jen se bojím, aby to neubralo na návštěvnosti a tím na té super atmosféře, která začíná už několikametrovou frontou před vstupem a končí další frontou pro opuštění posluchárny.

A to nemluvím o tom hlavním, co je mezi .-)

Pro někoho bude jeho pohodlí a možnost si to pustit kdykoli lepší varianta a tak aby se nestalo, že posluchárna bude poloprázdná.

A také nevím, jak chcete ošetřit zpřístupnění přednášky hned a zdarma jen zúčastněným. Aby se to pak nezvrhlo v hromadné sdílení a vy abyste pak nebyli ve ztrátě.

Takže za mě - na přednášky budu chodit vždy ráda a když to to nevyjde, tak to prostě nevyjde.  

 

 

Chápu Tvou starost a jsem rád, že to vidíš stejně jako my. :-) Jak jsem psal v KačMailu, rozhodně nechceme skvělé atmosféře na eventech ublížit, byli bychom sami proti sobě. Ale zatím bych se toho nebál - jednak je možné, že se záznamy ani neodhlasují, jednak pokud zjistíme, že nám na přednášky najednou chodí hrstka věrných a zbytek žhaví YouTube, vždycky můžeme záznamy zase odpískat. :-)

 

Hromadné sdílení je problém pokaždé, když někdo něco vytváří, a neexistuje způsob, jak tomu na 100% zabránit. A nepouštět se do toho jen kvůli této možnosti by byla škoda... Chceme věřit, že kačeři pochopí, že by byli sami proti sobě. Jednak by si o nás přednášející mohli rychle začít myslet, že jsme pěkní kecálkové a přestat přijímat naše pozvání, jednak pokud zjistíme, že se záznamy sdílí, můžeme je zase stopnout, takže by to od onoho sdílejícího bylo celkem krátkozraké. :-)

 

 

 

 

Za mě, už jsem se vyjádřil i v hlasování, ale napíšu to i sem.

Natáčení určitě ano. Návštěvnost to podle mě neovlivní, protože když bude téma o kterém chci slyšet, nebo mě zaujme, na přednášku přijdu a rád se k ní později vrátím tím, že si ji pustím ze záznamu.

U témat, které mě nezaujmou, tak na event stejně nepůjdu, pokud se ale po čase budu chtít o přednášeném tématu něco dozvědět, tak ten záznam je neocenitelný.

 

 

Díky za zájem! :-) Budeme se snažit, aby Tě jich zaujalo co nejvíc. ;-)


  • 0

#17 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2017 - 10:24

Na žádném z těchto eventů jsem nikdy nebyla, nejsem z Prahy tak jsem o nich ani nevěděla a v pracovní dny bych se do Prahy stejně nedostala. Ale témata eventů mě zaujaly a ráda bych se na ty natočené podívala. Dala jsem možnost, že si na event klidně 4 měsíce počkám. Nejde tady ani tak o peníze, jako o to, že zatím vůbec netuším, co můžu očekávat.


  • 0

#18 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2017 - 11:08

Na žádném z těchto eventů jsem nikdy nebyla, nejsem z Prahy tak jsem o nich ani nevěděla a v pracovní dny bych se do Prahy stejně nedostala. Ale témata eventů mě zaujaly a ráda bych se na ty natočené podívala. Dala jsem možnost, že si na event klidně 4 měsíce počkám. Nejde tady ani tak o peníze, jako o to, že zatím vůbec netuším, co můžu očekávat.

 

 

Ahoj, díky za vyplnění dotazníku! :-) Tvůj přístup naprosto chápu a budu rád, když mi dáš po shlédnutí první přednášky vědět, jak se Ti líbila. :-)


  • 0

#19 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2017 - 12:07

Kde je nějakej dotazník 8o?
  • 0

#20 Altaria

Altaria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2017 - 12:08

Kde je nějakej dotazník 8o?

 

 

Posílal jsem odkaz KačMailem. :-)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama