Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Vymazávání nalezených keší při aktualizaci GARMIN 600

garmin

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 bobkul

bobkul

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2017 - 9:40

Hezké jaro,

 

vlastním navigaci GARMIN Oregon 600 a když do ní "natáhnu" nové keše stažením souboru z Pocket Queries, tak se mi automaticky změní v navigaci již nalezené keše na nenalezené. Dost to komplikuje hledání. Mohu poprosit o radu, zda se s tím někdo nesetkal a problém vyřešil nebo zda existuje možnost stáhnout do navigace již nalezené keše z geocaching.com?

 

Budu rád za jakoukoli radu.

Předem díky

bobkul


  • 0

#2 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2017 - 10:10

Garmin poznává nalezené keše podle seznamu v souboru geocache_visits.txt. Pokud je tam nemáš uvedené, tak je bere jako nenalezené. Nesmazal jsi ho?

 

Pokud opravdu stahuješ PQ, tak si v nastavení konkrétní PQ zatrhni že nechceš aby obsahovala tebou nalezené keše a geocache_visits.txt tě pak nemusí zajímat.


  • 1

#3 bobkul

bobkul

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 7:26

Ten soubor jsem nesmazal. Nevím, zda se to nezměnilo tím že jsem aktualizoval software přes aplikaci Garmin Expres. Ale to nebyla má první aktualizace. V nastavení PQ vždy zaškrtávám, že nechci, aby aktualizace obsahovala mnou již nalezené keše.Díky, ještě budu zkoumat.


  • 0

#4 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2017 - 16:00

po zmenach v PQ garmin nacita znova databazi. Stahni si k novym PQ rovnou i My founds query.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama