Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Lze doplnit keš do cizí série?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
24 odpovědí na toto téma

#21 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 17:52

OK.........No, neříkám, že všechny jeho keše jsou fajn, setkal jsem se i s několika případy, kdy to byla mokrá a plesnivá krabička od svačiny. Ale to byla max. polovina z jeho keší, které jsem nalezl. Zbytek byl v pohodě. A zrovna EXTREM keše mi připadají jako dobrá série. Je důležité si uvědomit, že to, že má nějaké keše o ničem, neznamená, že jsou o ničem všechny. Třeba v keši KOLINSKE VTA měl ve výpočtu chyby, ale nápad to byl docela dobrý (dle mého názoru).

 

Jinak nevím, zda budu podobnou kešku zakládat, spíš jsem chtěl vědět, zda by o to byl zájem, nebo ne. A jestli by to vůbec šlo.

 

train

 

 

 


  • 0

#22 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 18:01

Když tedy tak toužíš po mé reakci...  :)

 

9.4. 10:44 - "Jinak viděl jsem pár keší, kdy byl zkopírovaný listing, nebo alespoň jeho část, takže toto určitě není nic tak špatného.". Dotaženo do absurdna "Už viděl jsem pár rvaček, tak to určitě není nic špatného.".

9.4. 12:36 - "Někomu se to líbí, někomu ne." Tenhle příspěvek jsem četl pár sekund po tvém předchozím. Pokud na upozornění o porušení autorských práv a zákona, začneš svou reakci takto, až někde na konci napíšeš o projití hlavou a následně téma zamkneš, tak je oheň rychle na střeše. S odstupem času bych tam to mínus asi nedal, ostatně sám mám u jedné adoptované keše máslo na hlavě.

12.4. 15:16 - Tady jsi si to mínus získal trochu akumulovaně. Po odemknutí tématu hned v prvním příspěvku napadáš ty, co vyjádřili palcem jiný názor a dostáváš další dva palce dolu. Následuje tvá stížnost a "Dejte si klidně další, mně je to fuk.". Následoval berda s provokací v podobě "Challenge accepted". O 20 minut později po tvém tvrzení, že je ti to jedno má od tebe palec dolu také a zřejmě ti to začíná vadit, viz. "Jak myslíš. Já se nechci hádat, ani dávat palce dolů. Ale pokud tě to baví, tak prosím.". Za dvacet minut jsi tedy otočil o 180° nebo jsi prostě psal co nebyla pravda. Jinak řečeno tady to bylo akumulováno z předchozích příspěvků a současně přiznávám, že částečně také asi tatáž příjmutá výzva. Občas to chce prostě chvíli chladně přemýšlet a neodesílat první blbost kterou napíšeš, ale to přijde s časem a životní zkušeností.

 

Já palcema dolů moc nešetřím, tak jsem myslel, že je jich víc, ale další jsem už nenasel. Pokud mi nějaký palec dolu utekl, tak se omlouvám a po informaci u kterého příspěvku rád doplním.


  • 2

#23 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 19:21

Z mé strany do tématu poslední příspěvek.

...neříkám, že všechny jeho keše jsou fajn... ...zbytek byl v pohodě....


Vytrhnu z kontextu, ale ne v negativním slova smyslu. Já souhlasím, že jsem z jeho tvorby našel i opravdu hezké keše, zejména vybraným místem. A taky jsem to v logu pochválil. Procenta nekomentuju.

Je důležité si uvědomit, že to, že má nějaké keše o ničem, neznamená, že jsou o ničem všechny...


A to jsem nikdy netvrdil.

...Třeba v keši KOLINSKE VTA měl ve výpočtu chyby, ale nápad to byl docela dobrý...


Ale ano, souhlas. Jen kdyby ještě na stejné brdo z jeho 'pera' nevznikla v Říčanech, Havlíčkově Brodě a Přerově. A stejně tak to bylo s jinými sériemi, nápad na jednu keš znásoben desetkrát (SPZ série) s krabičkami s kontroverzním umístěním. S chybami, které nebyl s to uznat. Opravy na třetí pokus, bez jakékoli sebereflexe.

Jinak nevím, zda budu podobnou kešku zakládat, spíš jsem chtěl vědět, zda by o to byl zájem, nebo ne. A jestli by to vůbec šlo.


Šlo. Nic tomu nebrání. Jen to kopírování listingu - no, ale to jsme na začátku... Jen asi nepočítej, že tím sklidíš ovace u těch, co jeho keše pamatují. A to i přes to, že uděláš pěknou finálku, jako třeba u kolínského obnoveného VTA. Řikejme tomu třeba stigma.
  • 4
Berda

#24 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 20:01

Tvůj poslední příspěvek mě překvapuje (z té dobré stránky). Připadalo mi, že ti ty keše připadaly horší. Jinak založením té keše ani moc nečekám nadšení lidí, kteří ho kritizovali. Ale Geocaching hrajou tisíce lidí, takže se snad najde někdo, kdo to ocení :). Ale jak říkám, kdybych to zakládal, tak v létě a ještě popřemýšlím. Je pravda, že čtení kritických logů není nic moc :wacko:. A co se týče třeba SPZ-KOVÉ série, tak jsem našel jen jednu keš (spz-ková 8) a ta byla zrovna na hnusném místě. Ale třeba bonusovka by byla fajn, kdyby to místo nezadělali (respektive nebylo soukromé) 

 

Téma nechám ještě zítra otevřené, tak můžete připsat svůj názor. Všem co se zatím vyjádřili díky.

 

Zdraví train


  • 0

#25 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2017 - 20:57

tak zamykám..........


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama