Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GeoJarry - problém s přihlášením ke Groundspeaku

geoget groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2017 - 22:03

A přečetl sis to celé? Ono to totiž funguje jen na 3 denně. A Souhrn díky tomu ztratil smysl. Pokud chceš dostat alespoň základní info o jiných než tradičkách nebo eventech, musíš je tam nejdřív nějak dostat. Třeba naklikáním z mapy nebo vyhledávacího seznamu, stačí při spuštěném Geogetu zkopírovat odkaz do schránky, GG už si to vezme sám. Nebo ten odkaz přetáhnout do okna GG. Ale záznamy takto vytvořené jsou prázdné a je nutno je hned aktualizovat. Alespoň základní info, tam je limit i pro BM dost velký. Nebo si vyrobit jejich seznam a ten naimportovat. Ručně, nebo mírně nelegálními postupy, jako je Geojarry nebo nějaký opičí skript. A ty keše bez listingu si pak můžeš 3 denně aktualizovat na Full. Na stahování okresu to není, ale na nejbližší okolí nebo na novinky to se skřípěním zubů stačí. Já to tak dělal, ale pak jsem si po letech radši PM zaplatil. Už dvakrát byla v březnu sleva, zkus počkat, jestli bude příští rok zase.


  • 0

#22 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2017 - 23:46

Ano, přečet a přesně takhlet o dělám. Zatím jsem došel k tomu že jsem si postahoval cca. 10x10 cachí přes Advanced search, stažene .loc soubory naimportoval do Geogetu a teď každý den poctivě aktualizuju přes GC Live API ty usmrkaný 3 cache za den. Je dobré vědět že to jde i legálně (i pro BM), ale při porovnání s GeoJarry tohle opravdu není cesta. Takže stále v duchu doufám že autor GJ aktualizuje a pak možná uvidíme v březnu, jestli mě PM nabídka osloví.


  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#23 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2017 - 7:40

Kdysi jsem měl nějakou testovací verzi API, nevím, jak jsem k ní přišel. Myslel jsem, že je to normální stav. Umožňovala stažení 3 listingů jednou za 15 minut. Tehdy jsem si udělal i jakýsi skript do windows, který mi každých 20 minut spustil GG a aktualizoval 3 keše. Jenomže asi po měsíci chtělo API autentifikaci a po ní se to vrátilo na 3 za den. Pak jsem se teprve dověděl, že jsem měl nějakou raritu. Dobrý bylo, když byl pro BM vysoký limit na Souhrn. To jsem se obešel bez logů (které se v případě potřeby dají legálně přes API stáhnout, dokonce i pro PM keše) a stahoval jsem přes API. Bohužel asi po půl roce to taky dali na 3 denně a tím to ztratilo smysl. Uvidím v březnu, až mi dojde PM, jestli ho obnovím, počkám na případnou slevu, nebo se vrátím k BM. Spíš ho asi obnovím. I když vím o lidech, kteří začínali ještě na GC v angličtině (tj. v dobách, kdy jsme neměli ani jednoho RW) a PM si už teď nezaplatili. Ono záleží hlavně na tom, jak moc se tomu chce člověk věnovat. PM usnadňuje práci a pomáhá hru udržovat, i když příjmy z reklamy asi mají větší efekt a i proto GS udržuje přijatelné podmínky pro BM, protože těch je mnohem víc.


  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2017 - 9:10

No, obcas jen to hlidani limitu haprovalo. A kdyz pak na to prisli, tak si rozhodne nerekli, ze jsou blbi... ale hodili to na nas!. (Na autory apliakci.) Ze preci bylo nasi povinnosti ty limity hlidat. :rolleyes:


  • 0

#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2017 - 9:48

Někdy si říkám, že těmi příliš velkými restrikcemi vlastně podporují cGeo.
  • 3

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#26 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2017 - 10:09

Pokud vím, aplikace hlídat limity prostě nemůže. Protože není jediná, co API používá. Běžně si vypotřebuju 30 z limitu na live stahování telefonem (když se snažím stáhnout jednu konkrétní a ono to postahuje všechno kolem, jen ji ne) ale pak sednu k PC a Geoget neví o tom, že jsem už stahoval. Tohle si musí hlídat sám GS. A když píše Limit0, vyprší za 15 minut, není důvod tomu nevěřit. Ale to asi opravdu byla nějaká testovací verze, co jim unikla. Ale držela se až do autentifikace. Mimochodem, GG chce autentifikaci jednou za uherák. Projest-GC skoro pokaždé, když ho spustím. Zajímavé, zřejmě to mají nastavené pro každou aplikaci jinak.


  • 1

#27 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 14:01

Blbý dotaz, vím, ale netuší někdo, jestli vyjde nějaký update geojarry (nefunkční přihlášení), nebo už je to "projekt odpískaný"?


  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 14:21

Ja myslim, ze vyjde. Jen se ty casy vydavani porad nejak prodluzuji.


  • 1

#29 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 14:36

Čistě orientačně nevíte někdo po jak dlouhé době byl GJ aktualizovaný minule? Díky


  • 1
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#30 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 14:57

A ještě jedna - ještě blbější - dají se nějak pro BM zaktualizovat keše bez listingu (více než 3) v GeoGetu?

Díval jsem se na nějaké návody, ale nic z toho nefunguje.. (omezení pro BM jsou 3 denně, jako BM můžu zaktualizovat pouze jméno, majitel, druh, ... atp.)


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 05 prosinec 2017 - 14:59

  • 0

#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2017 - 15:28

Plny listing jak BM aktualizujes jedine pres GJ nebo nejaky z pluginu do browseru (export do GPX a import GPX v GG). Ale ani tak to nebudou vsechny nformace, ktere jsou dostupne pres GC.Live.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2019 - 14:54

Nevíte, jak je na tom ta dlouho očekávaná další verze? Současná funkcionalita verze 2.6.5 je mizérie (psal jsem ve vedlejším vláknu - ignorace Waypointů, falešně interpretace všech jako Mystery, nenačte 50% listingů a nenačte seznam cachí)
  • 0

#33 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2021 - 18:07

Měl jsem teď několika měsíční geovýpadek a zjistil jsem až teď, že mi přestal fungovat GJ. Konkrétně ve fázi přihlášení na servery Goundspeaku.

GJ v kombinaci s GG je podle mne jediné použitelné řešení na waymarky. Myslíte, že je nějaká naděje, že dojde k aktualizaci GJ? Mám teď v.2.6.5. Správce pluginů nehlásí novou verzi.


  • 0

#34 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2021 - 19:05

Naděje umírá poslední. GJ pro GC už dlouho nežije, a typický uživatel stejně utekl na cgeo. Ale u WM moc alternativ není.


  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2021 - 17:48

Tak jsem schvalne zkusil ty waymarky, a stale to funguje. Jen to chtelo z podadresare last smazat prastary *.session.txt soubor. Dokud jsem to neudelal, tak mi to taky vracelo chybu.


  • 0

#36 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2021 - 18:22

@HaLuMa: Máš pravdu, stačilo odstranit *.session.txt.
Je to s tebou stále stejné... nemožné ihned a zázraky do příštího večera :-)
Díky moc.

  • 0

#37 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2021 - 17:37

Zase jsme se my waymarkisti dostali do stejných problémů jako cca před půl rokem - GJ neprojde úvodní fázi přihlášení na gc.com a tak nám nefunguje stahování waymarků. Konzultace k tomuto proběhla mezi námi mimo toto fórum. Není to jen můj izolovaný problém. Odstranění *.session.txt  tentokráte nepomohlo. Je nějaká šance to GJ zprovoznit? D9ky předem za radu.


  • 1

#38 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2022 - 13:21

Zase jsme se my waymarkisti dostali do stejných problémů jako cca před půl rokem - GJ neprojde úvodní fázi přihlášení na gc.com a tak nám nefunguje stahování waymarků. Konzultace k tomuto proběhla mezi námi mimo toto fórum. Není to jen můj izolovaný problém. Odstranění *.session.txt  tentokráte nepomohlo. Je nějaká šance to GJ zprovoznit? D9ky předem za radu.

Právě jsem na to narazil taky.

Už jsem asi Waymarky dlouho nestahoval.

Prosím, ví někdo něco?


  • 0

#39 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2022 - 18:50

Pořád se my co děláme Waymarking potýkáme s problémem výše.
Je nějaká možnost, že si budeme moci Waymarky v Geogetu obnovovat?


  • 0

#40 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2022 - 12:57

Pokud nezustala puvodni moznost prihlaseni a GS neumozni pristup stejny jako ke kesim, tak o tom dost pochybuji.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama