Přejít na obsah


Fotka

Plugin Archivátor


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2017 - 20:59

Zkusil jsem se podívat na pluginy a tento mě zaujal. Nainstaloval jsem si ho a musím konstatovat, že nefunguje. Nenašel ani jednu archivovanou a to jsem ho zkoušel na dávno prošlých eventech. Následně jsem je zkusil aktualizovat přes API (aktualizovat stav), bylo to mnohem rychlejší a archivované byly skoro všechny. Zdá se mi, že tento plugin je dnes už asi zbytečný. Nebo dělá něco jiného, než API?


  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 6:45

Vzhledem k tomu, že poslední verze je z roku 2010 a pracuje s webem geocaching,com, který se od té doby několikrát změnil, nelze se divit, že nefunguje. Aktualizace přes API je rozhodně lepší volba.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 7:21

Mám dojem, že ten plugin fungoval trochu jinak - podle nastavených kriterií (poslední aktualizace listingu a pod) natvrdo nastavil že je keš archivovaná. Myslím, že dnes kdy máme na zjištění stavu API funkci která funguje rychle, bezpečně a bez limitů, je tento plugin vhodný pouze jako programátorský příklad.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 7:46

Plugin jsem nikdy nepoužíval, jen jsem si přečetl jeho popis:

 

Pro vybrané kešky zkontroluje na webu geocaching.com jejich stav: archived / cokoli. Hlavní přednost: ke stránkám se nepřihlašuje, pracuje anonymně.

 

Ale to je celkem jedno, podstatné je, že v dnešní době je API vhodnější.


  • 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 7:56

Tak by to asi bylo vhodné poznamenat na Ararat. Pokud už to někdo neudělal a pokud si ještě vzpomenu na heslo, udělám to.

EDIT: tak se na Ararat zatím přihlásit nedovedu. Doplňte tam někdo tu poznámku a případně pokud to čte admin, jestli může zjistit nebo resetovat moje jméno a heslo.

A takových pluginů, co nefungují nebo jsou nahrazeny lepším řešením bude více, napadá mě třeba Autostat, GGstat, Badgegen, CWGlist (akumulováno do Statoru), atd.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 26 duben 2017 - 11:00

  • 0

#6 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 19:22

Vhodné by bylo plugin odstranit, ale nenašel jsem postup, jak stránku smazat. Leda, jestli stačí smazat obsah stránky a automatika se postará o zbytek?


  • 0

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2017 - 19:44

Asi není dobré to úplně smazat, co když bude někdo potřeba dohledat co to bylo.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama