Přejít na obsah


Fotka

nová logovací stránka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
151 odpovědí na toto téma

#41 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 10:14

Když se na to dívám hodně podrobně, tak za mě:

 

+ Nový vzhled mi nepřijde špatný, dá se na něj zvyknout (abych dal nějaké další +)

+ TB/GC - u starého nutno u každého kliknout a vybrat ze seznamu, u nového stačí rozbalit seznam a pak jen naklikat, je to asi rychlejší.

+ Přidávání fotek

- Přidávání fotek BEZ POPISU

- Přidávání fotek pouze jedné

- Bez jakéhokoliv formátování

- Jak někdo psal, není náhled, ale ten je bez formátování zbytečný. Zatím formátování funguje, je otázka, jestli toto není předzvěst úplného zrušení formátování logů.

- U starého logování byly daleko lépe vidět odkazy na autora a název kešky (+ jasně vidět typ keše)

- Chybí možnost zašifrování logu

- Editace logu jde do starého vzhledu (i s formátováním logů - dost podivné)

- NEJVĚTŠÍ problém vidím za sebe jako za vlastníka několika keší u změny koncepce NM a NA logů navázaných na FI logy, jak jsem tu už psal. Vlastní NM a NA log nic neřeší, vše je ve FI logu, který je "původní", kde třeba původní pisatel ani nemusí o tom nic říci, protože si myslí, že stačí, že napsal příznak NM. A za další jsou ty problémy se sledováním NM a NA logů, že se nedají psát samostatně atp.

 

 

+- Nezměnilo se: Možnost přidání do oblíbených byla už u původního logování - takže tady vylepšení jen v grafice.

 

Včera jsem z dovolené odeslal asi 30 logů přes FN a šlo mi to docela svižně, takže v rychlosti já problém nevidím..

V zásadě s tebou souhlasím. Akorát formátování beru jako + a ne jako -, protože jsem to nikdy nepoužíval a ty šílenosti, co mi pak občas přistávaly v mailu při čtení FI logů...

A mám k tomu ještě plusy:

+ vidím vzdálenost, kterou nacestovaly TB, rád se v těchto věcech hrabu a tady to vidím hned

+ jsou blokované dvojité FI logy, to je podle mě výborný

Kdyby neudělali tak strašně divně to logování NM a NA, tak to celkově hodnotím jako změnu k lepšímu.


  • 0

#42 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 10:21

Zkoušel jsem a možnost nahrání fotky u WN je.

Aha, takže to ještě pro každého uživatele servírují jinak. Kontrolní otázka - zkoušel jsi to na již nalezené keši (jako já), nebo v jiné konstelaci...?


  • 0

#43 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 11:08

Nemůže to být tím, že se ta stránka nejprve načte prázdná a pak se do ní dodatečně pomocí AJAXu načtou data. Všiml jsem si, že když jsem z draftů dělal logy (kdysi field notes), tak se nejprve otevřel prázdný formulář a až asi za vteřinu se do něj načetla data (tzn. ten můj předpřipravený log). Tím by se taky dalo vysvětlit, proč se to někdy někomu zasekne na točícím se kolečku - AJAXový dotaz se někdy někam zatoulá.

Zcela jistě je to tím. Bohužel právě to AJAXový dotahování dat jim masově přestává fungovat při vyšším zatížení serverů. Navíc je to citlivý na cestu, kterou tomu kterýmu uživateli pakety cestují. Prostě nikdy nikdo neví, jak to dopadne. Vidíme to na detailech keší na mapě a taky třeba na podílu modrejch srdcí v listingu. Čím víc to budou přidávat, tím víc se celá práce s webem stane nepředvídatelnější... :unsure:


  • 0

#44 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 11:38

...

 

Já do jejich hlav taky nevidím, na těch poradách nejsem přítomen, křišťálovou kouli nevlastním, ale v jejich konání vidím jeden jasný vývojový směr — sjednotit ovládací prostředí a postupy na webu s jejich oficiální aplikací pro mobilní telefony. ...

 

To je možné, já jejich aplikaci pro telefony neznám. Jsem staromilec s navigací a baterkami po kapsách. :-)


  • 2

#45 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 13:47

Aha, takže to ještě pro každého uživatele servírují jinak. Kontrolní otázka - zkoušel jsi to na již nalezené keši (jako já), nebo v jiné konstelaci...?

Fotka mi jde nahrát u WN jak u nenalezené keše, tak u nalezené keše. Logování je rychlé, což může být tím, že nemáme TB.


  • 0

#46 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 13:58

Mám v inventáři asi 9 TB. Nové logování se načítá asi 1 vteřinu. Staré je okamžitě...


  • 0

#47 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 18:14

Parada. Povedlo se mi s tim vyjebat. Vpravo nahore se mi v logovacim okne objevil napis Opt out. Radostne jsem ho zmacknul a jsem zas zpatky. Mam puvodni logovani, a to naporad, i u dalsich kesi. Jeste najit jak totez udelat s ikonkama a asi milionem dalsich veci


  • 1

#48 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 480 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 19:15

Parada. Povedlo se mi s tim vyjebat. Vpravo nahore se mi v logovacim okne objevil napis Opt out. Radostne jsem ho zmacknul a jsem zas zpatky. Mam puvodni logovani, a to naporad, i u dalsich kesi. Jeste najit jak totez udelat s ikonkama a asi milionem dalsich veci

 

Naporad ne, taky jsem dal Opt out a druhy den mi skocil znova ten novy vzhled a tak porad dokola.


  • 0

#49 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 20:09

Parada. Povedlo se mi s tim vyjebat. Vpravo nahore se mi v logovacim okne objevil napis Opt out. Radostne jsem ho zmacknul a jsem zas zpatky. Mam puvodni logovani, a to naporad, i u dalsich kesi. Jeste najit jak totez udelat s ikonkama a asi milionem dalsich veci

Co jsem se díval, tak u FN už ta možnost staré logovací stránky není. Je otázkou času kdy starý typ pošlou do věčných lovišť. Dva typy logovacích stránek být nemůžou, to je jasné.


  • 2

#50 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 6:17

Přesně tak. U Field Notes (draftů) možnost opt-out není a jinde je to jen dočasné.

EDIT: v originálním Release note vlákně už musel zasáhnout moderátor a oznámit, že příspěvky útočící na zaměstnance :D  budou smazány a můžou vést k dočasnému banu. ;)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 03 květen 2017 - 6:40

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#51 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 6:23

Když to bude fungovat, tak ať to vypadá (přiměřeně) jak chce. Kdysi byla i wapová verze pro zcela hloupé telefony, bylo nutno znát kód keše, ale dalo se přes ní zalogovat, i když byly stránky GS zcela zahlcené. Tu bohužel sestřelili, z bezpečnostních důvodů. Až se divím, že tak jednoduchá stránka se dala zneužít např. pro přihlášení falešného reviewra.


  • 0

#52 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 7:13

Hmm, sice na oficiálním fóru jsou příspěvky, ale řekl bych, že jich není zase až tak moc... Chtělo by, aby tam napsali někteří i odsud, aby toho GS měl více...


  • 0

#53 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 10:30

Hm, zanadáváme si, ale stejně si nakonec zvykneme. Nic jiného nám ani nezbude. :-)


  • 2

#54 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 12:08

Tenhle přístup mě začíná štvát...

Alespoň něco zkuste. Lepší škrtnout sirkou, než nadávat na tmu...

I když ta sirka za chvíli třeba zhasne a zjistíte, že jste opravdu v... řiti.


  • 3

#55 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 12:18

Pravda, kvůli metamorfóze mašličky na srdíčko jste možná vyváděli víc. :D


  • 0

#56 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 14:52

Pravda, kvůli metamorfóze mašličky na srdíčko jste možná vyváděli víc. :D

a teď je ještě ke všemu v logovací stránce zelené, vůbec není modré!!!


  • 1

#57 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 14:54

Prej nejde zalogovat 2x a duplicitní logy se nepočítají ???

Právě mi borec zalogoval 2x a taky mu to připsalo 2 body :P tak to asi ještě nefunguje :angry:


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#58 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 14:56

Prej nejde zalogovat 2x a duplicitní logy se nepočítají ???

Právě mi borec zalogoval 2x a taky mu to připsalo 2 body :P tak to asi ještě nefunguje :angry:

Zřejmě logoval přes "opt out" ještě starou verzi logování.


  • 0

#59 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 15:21

Prej nejde zalogovat 2x a duplicitní logy se nepočítají ???

Právě mi borec zalogoval 2x a taky mu to připsalo 2 body :P tak to asi ještě nefunguje :angry:

 

Teď jsem to vyzkoušel a zaloguji klidně 3x jednu keš jako FI a přičte mi to 3 body. Takže beze změny.


  • 0

#60 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 16:20

Teď jsem to vyzkoušel a zaloguji klidně 3x jednu keš jako FI a přičte mi to 3 body. Takže beze změny.

A logoval si v nové nebo staré verzi logování?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama