Přejít na obsah


Fotka

nová logovací stránka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
151 odpovědí na toto téma

#101 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2017 - 10:58

tak nová http://forums.ground...howtopic=344276


  • 0

#102 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2017 - 22:33

Ještě možnost pojmenovat foto a pohoda :)

Přiložené miniatury

  • Screenshot-2017-5-15 Get the free Official Geocaching app and join the world's largest treasure hunt (1).png
  • Screenshot-2017-5-15 Get the free Official Geocaching app and join the world's largest treasure hunt .png

  • 0

#103 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 7:13

Nad způsobem, jak technicky to pojmenovávání realizovat, údajně ještě přemýšlejí.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#104 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 7:36

Hlavně ře zrušili starý způsob pojmenování
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#105 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 9:51

Ten nový vzhled bych zkousla. Formátování jsem nepoužívala, fotky taky nenahrávám, takže v případě nouze mi ta jedna bude stačit.

Systém "přiklikávání" logů NM a NA je rozhodně na dvě věci, lézt pokaždé do editace, abych dala vědět, že do keše napršelo je opruz. Navíc stejně majiteli nejdřív přistane ten nic neříkající log ve smyslu "něco je v nepořádku", pokud se problém nevejde do těch předdefinovaných a pak (snad) i ten opravený.

 

Ale to, že na domácí Wifi, která momentálně stojí taky za ... jsem 3x obnovovala, než se načetlo vše tak, abych ten jeden log mohla opravdu napsat, to si mohli křečci odpustit. Na "rychlost" té téměř prázdné stránky si stěžují všichni. Takže logovat asi budu muset vždycky popojet k lepšímu připojení.


  • 0

#106 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 11:16

Systém "přiklikávání" logů NM a NA je rozhodně na dvě věci, lézt pokaždé do editace, abych dala vědět, že do keše napršelo je opruz.

 

Ačkoliv nemám z tohoto nového řešení velkou radost, tohle zrovna se dá řešit mnohem jednodušeji, žádná dodatečná editace není potřeba. Prostě a jednoduše ten podrobný popis závady napíšeš do toho FI (případně WN) logu. Samozřejmě, bylo by lepší, kdyby se to dalo napsat okamžitě přímo do toho NM / NA logu, ale to nejde, takže se nejspíš bude muset změnit přístup logujících i ownera - ten si bude muset poté, co mu přijde NM / NA log, vyhledat normální log toho kačera a přečíst si, co mu tam napsal. Mně chodí všechny logy do mailu, takže zas takový problém jako owner s tím mít nebudu. A jako logující taky ne.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#107 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 12:08

Čekal bych, že si každý owner čte všechny logy. Víceméně je to odměna za jeho práci s keší. Takže bych taky neviděl problém s tím, že když se NM koncept nehodí, tak dopíšu podrobněji závadu do FI logu.


  • 1

#108 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 12:27

Čekal bych, že si každý owner čte všechny logy. Víceméně je to odměna za jeho práci s keší. Takže bych taky neviděl problém s tím, že když se NM koncept nehodí, tak dopíšu podrobněji závadu do FI logu.

Jsou tací, co maily FI posílají automaticky bez čtení do /dev/null


  • 0

#109 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 12:34

Čekal bych, že si každý owner čte všechny logy.

Ano, zejména owneři powertrailů jsou největší čtenáři logů :D .


  • 2

#110 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 13:00

A co by se asi tak stalo, kdyby ten text z FI nebo DNF, nebo WN připsali přímo do toho automatického nebo lépe, kdyby tam do toho automatického textu dali odkaz na ten log. Když už to musí časově rozházet. Kdo umíte anglicky mnohem líp než já, můžete jim to tam připsat.


  • 0

#111 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 13:43

Už tam bylo požadováno, že v případě výběru "other" by se ideálně měl objevit box pro vepsání toho jiného důvodu a ten by právě naplnil NM log. Kdyžtak to tam pod nějakým dalším releasem zopakuju.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#112 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 18:27

Jenomže tam nikdo nic nenapíše. Takovéto dotazníky znám.Navíc i v případě prasklé krabičky by stálo za to vidět log, může se rozbít hned po výměně a tady by bylo vidět, kdy to bylo.


  • 0

#113 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 18:39

Jenomže tam nikdo nic nenapíše.

 

No tak pokud to tam nenapíše, tak by asi těžko založil samostatný NM log (což je ještě komplikovanější než vyplnění jednoho políčka navíc při logování). Takže v tomhle případě asi žádné velké zhoršení nehrozí.


  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#114 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 20:42

A teď se mi objevila nová vstupí stránka. Mohu přejít na novou versi. Asi jsem konservativní, ale já se v ní zcela ztrácím, i když vím, že je to jen věc zvyku. Tak se chci vrátit a je tam varující zpráva: Pokud preferuješ starší zobrazení, můžeš ho ještě nějaký čas využívat


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#115 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 21:40

A teď se mi objevila nová vstupí stránka. Mohu přejít na novou versi. Asi jsem konservativní, ale já se v ní zcela ztrácím, i když vím, že je to jen věc zvyku. Tak se chci vrátit a je tam varující zpráva: Pokud preferuješ starší zobrazení, můžeš ho ještě nějaký čas využívat

Jojo, na to už je tady vlákno http://www.geocachin...le/#entry542928


  • 0

#116 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 22:02

Netušíte někdo proč mi poslední dobou rostou facky na rukách ?
  • 1

#117 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 22:08

Tušení mám. Ale fakt jen tušení, až se mi to potvrdí, dám ti vědět  ;)  :P


  • 1

#118 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 9:27

Čekal bych, že si každý owner čte všechny logy. Víceméně je to odměna za jeho práci s keší. Takže bych taky neviděl problém s tím, že když se NM koncept nehodí, tak dopíšu podrobněji závadu do FI logu.

 

No, tak poslední rok a půl je čtení logů spíš za trest s velmi občasným zpestřením něčeho nesériového. Když na svých keších několika typů a stupňů obtížnosti čtu od nějakého finálkářského zájezdu, jak jim pršelo/neprošelo, koho kolik trápila kolika, jak se jim líbil úplně cizí powertrail v jiném kraji, to vše zakončené obligátní mnohoslovnou omluvou za sériový log, tak mne to fakt nebaví.

Skara, myslel jsem si, že když cítím předem, že se za něco budu potřebovat omlouvat, tak to přece neudělám???

 

Blbé je, že k tomuhle sklouzávají už i kačeři, jejichž logy číst byla radost ještě relativně nedávno.

Jo, pořád ještě čtu všechny logy. Už jsem jich přečetl 56161.


  • 13

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#119 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 10:00

Ohledně čtení logů majitelem keše si nedělám iluze.

Svoje keše nemám, mám ale pár kešek ve sledování, takže vidím jak to pak vypadá v poště. U těch víc na ráně aby člověk nějaký log za odměnu autorovi hledal s baterkou.

Ani u "nepsavců" z toho nemusí být na dálku vidět jen ta snaha urvat bod a táhnout dál, nebo případně jen nasbírat "body" za délku nic neříkajícího a s keší nesouvisejícího logu.


  • 1

#120 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 10:24

Nedovedu si představit nečíst logy na svých keších, byť polovina je totálně o ničem. 40% je o něčem a tak 10% je fakt dobrých. Jen jsem jich oproti taxoftovi přečetl zatím asi jen 22 000.
  • 6




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama