Přejít na obsah


Fotka

CWGList - přidání vlastních obrázků

cwg geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 20:31

Je možné nějak přidat vlastní obrázky k CWG, které nejsou v katalogu? Už mě ta prázdná místa trochu štvou, tak jsem se to rozhodl řešit.

 

Zatím jsem si všechna nekatalogová CWG naskenoval, ořezal a teď bych rád, aby se mi zobrazila ve statistikách.

Je možné si je nahrát někam do galerie a pak si v CWGlistu zadat jeho adresu?


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2017 - 21:52

Snad je jasné, že když CWG vložíš jako MIMO katalog, že k němu obrázek můžeš přidat. Musíš ho ale mít někde na webu tak, aby se dal udělat odkaz přímo na ten obrázek. Takže asi z Googledisku, Dropboxu, Rajčete to nepůjde (pokud někdo víte že to jde, napište, já to nepoužívám). Nejjednodušší je, pokud máš prostor někde na webu, možná ho máš a nevíš o tom. Např. k mailu na Seznamu dávali automaticky něco prostoru na sweb.cz, k mailu na Volném závratných 10MB, což mě stačí na statistiky a na spoustu skenů CWG by to stačilo taky. Na wz.cz ti dají prostoru spoustu, ale chtějí abys tam provozoval stránky s jejich vkládanou reklamou, jinak ti to zruší (možná, asi nezruší, ale jisté to není). Na tyto weby ale musíš vkládat většinou přes FTP. To není problém, umí to třeba i Total commander, FileZila a spousta dalších. A weby mívají i vlastní rozhraní na vkládání souborů.  Ale pokud myslíš galerii na Groundspeaku, asi by to šlo taky, tam se obrázky nikdy nemažou. Třeba je dát do galerie k nepublikovanému listingu. Nebo je pak i smazat, odkaz na ně funguje pořád, jen pokud ho ztratíš, už ho nenajdeš. Odkazy na fotky na GS jsou ale dost ošklivá hausnumera.


  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 6:53

Je možné nějak přidat vlastní obrázky k CWG, které nejsou v katalogu? Už mě ta prázdná místa trochu štvou, tak jsem se to rozhodl řešit.

 

Zatím jsem si všechna nekatalogová CWG naskenoval, ořezal a teď bych rád, aby se mi zobrazila ve statistikách.

Je možné si je nahrát někam do galerie a pak si v CWGlistu zadat jeho adresu?

 

http://geoget.ararat...wg_mimo_katalog

 

A proc toto neni v tematu prislusneho pluginu CwgList2, kam uz jsi take prispival?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 03 květen 2017 - 6:55

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2017 - 19:15

Díky moc za rady. Že to budu muset dát na web jsem věděl, ale díky za upozornění na Sweb. Jen jsem si bohužel nevšiml toho nastavení URL v CWGListu :unsure:  To se omlouvám.

 

A do původního vlákna jsem nepřispěl, protože mi ho vyhledávač nepředhodil. I když mi to bylo divné, že by tu něco takového nebylo.

 

Ale jinak znovu děkuju a já to tu zavřu :)


Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 03 květen 2017 - 19:16

  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:cwg, geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama