Přejít na obsah


Fotka

rozšíření dialogu filtrů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2017 - 17:32

Ahoj, měl bych prosbu na rozšíření dialogu filtrů o jednu volbu: Date: Absolute: Create Before

Ulehčilo by to výrazně výběry, pokud chci hledat keše založené jen v nějakém období (třeba v druhé polovině roku 2003).

 

Děkuji předem za vyslyšení. :-)


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2017 - 7:03

Děláš tuto činnost opravdu tak často(a automatizovaně) že k tomu potřebuješ parametry ? Pro občasné použití přece stačí zobrazit vše a pak jen seřadit podle data založení.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#3 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2017 - 9:47

Zkus plugin SmartFilter, tam jde zadat i interval.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2017 - 10:22

Ahoj, měl bych prosbu na rozšíření dialogu filtrů o jednu volbu: Date: Absolute: Create Before

Ulehčilo by to výrazně výběry, pokud chci hledat keše založené jen v nějakém období (třeba v druhé polovině roku 2003).

 

Děkuji předem za vyslyšení. :-)

to bych uvítal hlavně v a:drake, ale hodilo by se to i v gg


  • 0

#5 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2017 - 17:08

Děláš tuto činnost opravdu tak často(a automatizovaně) že k tomu potřebuješ parametry ? Pro občasné použití přece stačí zobrazit vše a pak jen seřadit podle data založení.

 

Sice ti do toho vůbec nic není, moje zpráva byla pro Halumu, ale odpovím: ano, dělám to často. Ne, stávající řešení mi nestačí. Proto jsem napsal ten úvodní příspěvek. HOWGH.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2017 - 19:06

Nenapsal jsi že je to pro Halumu, tak se nediv, že někdo další odpovídá. Tohle řešení mě napadlo taky, tak bych to dělal já, kdybych to potřeboval. A pokud opravdu to byla zpráva jen pro jednoho, mohls to poslat jako soukromou zprávu.


  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2017 - 7:54

Tak on je trochu rozdíl mezi radou a polemiku. I když tady to bylo jen na hraně, takže není třeba to hrotit.

Takovéto věci sem rozhodne patří, protože člověk občas něco přehlédne... a ostatní mohou popostrcit.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama