Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

project-gc.com prosba o pomoc (kamarádi v UK, US?)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 8:33

ahoj,
na project-gc.com jsem hlásila závadu, že u aktivní mapy nejdou filtrovat keše podle typu (tradička, multina, weherigo...)
Značky odklikat jdou, ale na mapě se nic nezmění.
Máte to tak všichni?

Dopisovala jsem si s podporou a prosí mě, abych zjistila, jestli to nefunguje všem v ČR nebo to někomu funguje (pokud to někomu funguje, napište pls i operační systém a prohlížeč).
 

A taky pokud máte nějakého geo-kamaráda v Británii nebo Americe, zkuste mu napsat, jestli mu to funguje... (to po mě taky chtěli).
Děkuju!


  • 0

#2 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 8:52

Taky mi to nefunguje.


  • 0

#3 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 9:00

nefunguje


  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 9:28

Pokud vím, nefungovalo to nikdy. Mají tam víc slibů, teba grafické odlišení ikon. Ovšem na rozdíl od komerčního Groundspeaku, tohle je nekomerční aktivita. A to co potřebuju, funguje dobře.


  • 0

#5 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 10:15

Nabízejí také placené členství a mají spousty dárců ...


  • 0

#6 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 10:29

Nic proti project-gc.com, vypadá to dobře, ale je zajímavé, jak se na to taky lidi dokáží dívat:

1. Groundspeak umožňuje uživatelům používat svoje stánky zdarma. Dále nabízí placené členství pro nadstandardní funkce. Pro lidi je to „komerční aktivita“.

2. Project-GC umožňuje uživatelům používat svoje stránky zdarma. Dále nabízí placené členství pro nadstandardní funkce. Pro lidi je to „nekomerční aktivita“.

 

Najděte rozdíly  ;) .


  • 12
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#7 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 10:36

Mají těch placených funkcí asi víc než GS. Klidně bych jim je i zaplatil, kdyby to šlo rovnou na účet.

Ale platit přes prostředníka (Paypal) zájem nemám.


  • 0

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 10:42

To jsem čekal. Pochopitelně i Project-GC je komerční. Ale není to oficiální aplikace od GS, jen používá jejich API. Podle mě největší chyba je, že na stránce s mapou mají funkce, které ještě nezprovoznili a možná nezprovozní. Jinak nejde o nic.Kdyby tam ta nabídka nebyla, nikdo by se nedivil. Já osobně to využívám jen občas. Třeba na vyhledání podle slova v názvu (to GS uměl a neumí), porovnání nálezů s někým jiným, hledání chybných logů, atd. Statistiky mám svoje. A co mám staženo v Geogetu, radši vyhledávám v něm.


  • 1

#9 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 10:59

Však na účet to jde ...

Já teda raději platím PayPalem,  než někde zadávat číslo své kreditky.


  • 4

#10 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 11:05

Mají těch placených funkcí asi víc než GS. Klidně bych jim je i zaplatil, kdyby to šlo rovnou na účet.

Ale platit přes prostředníka (Paypal) zájem nemám.

 

Zkoušel jsi někdy převádět peníze na zahraniční účet? Pokud to uděláš v rámci banky, je to dost drahá sranda, několik set Kč. Nebo můžeš využít prostředníka a je to za pár korun. Paypal je jednoduchý a levný, chápu, že ho Project-gc používá.

Jistě je lepší zaplatit poplatky bance, než podpořit zajímavý projekt. Ale možná mi něco uniká a je tu možnost o které nevím.


  • 2

#11 asdf

asdf

    grafomanský troll

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 11:11

Mě to funguje dobře, mám ale placené členství. Je potřeba po označení ikon dát níže "použít" a projeví se to. viz http://imgur.com/a/SKNxi

 

Chrome, Win 7 x64


Tento příspěvek byl upraven od asdf: 10 květen 2017 - 11:16

  • 1

#12 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 12:18

Tlačítko použít samozřejmě používáme;), ale ani tak to nejede.
Placené fuknce jsou zesvětlené, tohle vypadá jako funkce í pro neplatící...


  • 1

#13 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 13:44

Zkoušel jsi někdy převádět peníze na zahraniční účet? Pokud to uděláš v rámci banky, je to dost drahá sranda, několik set Kč. Nebo můžeš využít prostředníka a je to za pár korun. Paypal je jednoduchý a levný, chápu, že ho Project-gc používá.
Jistě je lepší zaplatit poplatky bance, než podpořit zajímavý projekt. Ale možná mi něco uniká a je tu možnost o které nevím.


Trosku upresneni - SEPA platby do zahranici maji nektere banky zdarma. PayPal poplatky plati za tebe prijemce platby (v to to pripade)
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 15:43

Zkoušel jsi někdy převádět peníze na zahraniční účet? Pokud to uděláš v rámci banky, je to dost drahá sranda, několik set Kč. Nebo můžeš využít prostředníka a je to za pár korun. Paypal je jednoduchý a levný, chápu, že ho Project-gc používá.
Jistě je lepší zaplatit poplatky bance, než podpořit zajímavý projekt. Ale možná mi něco uniká a je tu možnost o které nevím.

Také se dá na účet platit přes TransferWise, je to za pár korun a spolehlivé
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama