Přejít na obsah


Fotka

změna dashboardu a veřejného profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 18:56

Tak před chvílí ve fóru Announcements píplo něco, z čeho mi opět přeběhl mráz po zádech: čeká nás předělávka dashboardu a veřejného profilu.

 

Sami se podívejte na příspěvek v blogu, jsou tam grafické návrhy. Je tam vždy současný vzhled a vedle toho nový.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 19:08

Vzhled super... Ale konec posílání mailů a už jen message center? Vždyť se na mobilu ani nenačte?


  • 0

#3 VitDLa

VitDLa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 19:09

To zas bude konina :(


  • 0

#4 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 19:33

Vzhled super... Ale konec posílání mailů a už jen message center? Vždyť se na mobilu ani nenačte?

Ale vždyť tam je. https://d3mo08i005h0...licProfile4.png  vpravo dole číslo 11.

Jo, pak tam píšou o rušení. Levá neví, co dělá pravá.

 

Připadá mi, že se ztratila možnost si z dashboardu / seznamu nalezených keší  rozkliknout své logy u keší.


Tento příspěvek byl upraven od ProKesTom: 11 květen 2017 - 19:39

  • 0

#5 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 19:34

Ano, zmizí možnost přímo poslat e-mail. Argumentují tím, že je možné si nastavit posílat kopii zprávy z MC na mail a následně už pokračovat na úrovní e-mailů.

 

ProKesTom: máš pravdu, v grafickém návrhu to je, ale v textu blogu výslovně zmiňují, že ta možnost zmizí.

 

Nicméně, od příštího týdne umožní zájemcům "opt-in" do nového vzhledu a budou údajně vnímat zpětnou reakci komunity. Určitě může dojít ke změnám.

 

Ale určitě se mi líbí, že první, co návštěvníka po kliknutí na jméno uživatele přivítá v cizím profilu, bude nově záložka Geocaches. BIO se přesune do poslední záložky About a kdo nechce, nebude tam muset a riskovat zatuhnutí prohlížeče na neurčenou dobu z důvodu mamutí statistiky. ;)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 12 květen 2017 - 8:24

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 20:26

A Bio políčko nesmyslně zmenšit... Uvidíme, jestli se třeba bude natahovat podle obsahu... Naštěstí jsem si statistiky už dal na vlastní server a odkaz tam snad dát půjde.


  • 0

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 20:49

...

 

Nicméně, od příštího týdne umožní zájemcům "opt-in" do nového vzhledu a budou údajně vnímat zpětnou reakci komunity. Určitě může dojít ke změnám.

:D vlk taky sliboval


  • 3

#8 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 20:56

A Bio políčko nesmyslně zmenšit... Uvidíme, jestli se třeba bude natahovat podle obsahu... Naštěstí jsem si statistiky už dal na vlastní server a odkaz tam snad dát půjde.

 

Kde na těch nových obrazovkách vidíš políčko Bio?

 

Jinak mě se ty návrhy líbí, stávající stránky jsou fakt docela chaos.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 11 květen 2017 - 20:56

  • 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#9 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 21:05

Zvykneme si na vše, stejně nám nic jiného nezbyde. Ale mně se třeba líbí, že je tam vidět počet DNF. Doufám, že půjdou i rozkliknout.


  • 2

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 22:48

Nevidím políčko BIO, ale vidím Profile information s textem Just a geocacher. Předpokládám, že to bude mít stejný význam


  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 22:52

Nevidím políčko BIO, ale vidím Profile information s textem Just a geocacher. Předpokládám, že to bude mít stejný význam

spíš 10 About


  • 0

#12 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 1:28

Jo, celý stránky překopejte, jen ať si máme zase na co zvykat  :angry:

Na tohle ale věřím, že si zvyknu... 

Narozdíl třeba od ikonek založených keší, který jsem nerozchodil dodneška


  • 0

#13 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 6:09

Určitě stojí za povšimnutí, že v Recent activity se budou zobrazovat poslední akce nejen vaše, ale i vašich přátel. Trošku Facebook. Vidím u toho Settings, tak snad to půjde nějak regulovat, protože ne každému to bude vyhovovat.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#14 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 6:29

Doufejme, že na mobilu bude nové řešení použitelnější než to stávající.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#15 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 6:35

Co se týče vzhledu, dá se dodatečně měnit pomocí opice a předpokládám, že pokud tam bude něco nepříjemného, že to nový vývojář do GCLh zahrne.

Důležité je, aby tam ty informace ve stránce byly. Když tam např. nebude mailová adresa, nikdo tam mailovací odkaz nepřidělá.

A pokud tam dané informace budou, určitě za čas nebude třeba nic předělávat. Prostě si zvykneme. Ne vše je změna k horšímu a často je to jen jiný pohled na danou věc.

 

Další věcí je ale moderní slučování a propojování do komunit. Tomu se zatím úspěšně bráním, někdy to nejde. Jako třeba teď v telefonu, kde se mi smíchaly kontakty ze SIMkarty, telefomu a skype, a to nemám žádné kontakty v gmailu a nemám facebook, ty by se pomíchaly taky. Tak doufám, že tohle chování na GC půjde vypnout.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 12 květen 2017 - 6:39

  • 0

#16 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 9:06

Odstranit mail je dost drsné. Zprávy si nemůžu na webu dávat do složek, vše je naprosto nepřehledně pomíchané mezi sebou. Na mobilu mi ten zmatenec nechodí vůbec. Když posílám zprávy ohledně tří eventů, už teď je to docela opruz. Takže zřejmě budu následovat Altariu a zařídím se kvůli eventovým zprávám úplně mimo struktury GS. Nakonec, vlastní web mám už hodně dlouho, tak ho zase po mnoha letech začnu víc využívat.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#17 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 10:38

Já jen kvůli message centru nainstaloval tu jejich aplikaci. Tam to funguje bez problémů...


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#18 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 11:09

Já jen kvůli message centru nainstaloval tu jejich aplikaci. Tam to funguje bez problémů...

děkuji, nechci


  • 1

#19 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 11:17

Hrozný, co tam hulej za model? Vypadá to jako non friendly uses. Chtěl jsem jim napsat cosi v tom smyslu,ale nešlo tam odpovědět... Grrr.


  • 0

#20 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 11:33

Dá se napsat do diskuse pod blogem.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama