Přejít na obsah


Fotka

Najdeme T5 kamarády?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2017 - 7:47

Ahoj všem,

v poslední době jsme si s přítelem dost oblíbili lov T5 keší. Nelovíme zatím nic, co vyžaduje pokročilé vybavení a dovednosti, to bude ještě nějakou chvíli trvat, ale základní techniky (výstup po laně, smycování, slaňování) zvládáme. Problém je v tom, že ač je po republice plno T5 keší (a v zahraničí možná ještě víc), výbava je těžká, a táhnout ji na výlet za hranice Prahy hromadnou dopravou, ještě k tomu pouze ve dvou, je skoro nemožné. Hledáme proto kamarády, ideálně další pár, kteří by se do lovení tépětek chtěli pustit s námi. Myšlenka je taková, že my bychom přispěli vlastní T5 výbavou a vy autem. O náklady na benzín se samozřejmě podělíme. Bydlíme na Žižkově, bylo by asi fajn, kdybyste to k nám neměli moc daleko. Na výlety bychom jezdili nejčastěji na jednodenní o víkendech, ale mohli bychom časem domluvit také nějakou větší akci. Najde se někdo?

 

 


  • 0

#2 Bobaabobek

Bobaabobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 20:55

tady je to asi dost mrtvy..nebo aspon ja vetsinu vyletu resim pres fb..pokud s prazakama,tak https://www.facebook...30697780283808/


  • 0

#3 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2017 - 21:13

Tvůj nick GC.COM nezná. Co jsi zač? (našel jsem jen nick "ilus7" se čtyřmi odlovy, to asi nebudeš ty?)


  • 0

Jsem to stále já.


#4 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 10:41

Tvůj nick GC.COM nezná. Co jsi zač? (našel jsem jen nick "ilus7" se čtyřmi odlovy, to asi nebudeš ty?)

Mudlové co nám loví v revíru... ;)


  • -1

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 10:56

Ahoj všem,

.... Najde se někdo?

to zatracované a vysmívané prolinkování profilů by tomu asi výrazně pomohlo http://wiki.geocachi...r_geocaching.cz


  • 0

#6 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2017 - 17:39

Hm, to by mě zajímalo, v čem. Abychom se dozvěděli, že jsou z Prahy a mají málo odlovených T5? Na to snad není potřeba lézt do jejich profilu.
Vše potřebné napsali do postu a koho to zajímá, ten se s nimi může spojit. Nevim, proč to řešíte.
Prolinkovani profilu není naštěstí povinnost, ale možnost....
  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2017 - 19:10

Možná z naprosto jiného důvodu. ;)

Obecně platí ( tazatele neznám a neřeším ), že vzít si kohokoliv mimo členů rodiny do auta, znamená  riskovat pár let. :-(  

Pokud jedu sama, jde při nehodě o plechy, mé zranění, ale když povezu kohokoliv mimo rodinu, jdu při jeho zranění automaticky k soudu. Po drsných zkušenostech, které má z drobné nehody bývalá sousedka, si dobře rozmýšlím, koho si do auta beru a tím za něj zodpovídám. 

Je dost lidí, s kterými se s auty střídáme, protože se známe a navzájem si věříme, dost lidí, kterých si vážím pro jejich morální kvality a odvoz jim nabídnu, ale je i dost "parazitických vtěrků", kteří by jen rádi využívali druhé a kterým se poměrně dost lidí vyhýbá a do auta si je nevezme.... ( osobní zkušenost  ze sousedního okresu ) 

Opět obecně: vzít si dnes do auta neznámého člověka je velké riziko, třeba už jen v tom, že mu řidič bude do konce života platit za údajné zranění krční páteře...I proto je dobré vědět, koho si člověk do auta bere. ;) Prolinkování profilu bych se nebránila, pokud bych po někom něco chtěla.


  • -5

#8 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 9:12

To už je pomalu lepší být doma zalezlý a nic nedělat.


  • 0

#9 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 10:03

Zvědavko, já doufám, že jsi svůj příspěvek nemyslela úplně tak, jak vyzněl. Nevím, co vidíš na tomto inzerátu parazitického. Nemáme auto, abychom se ke stromkům pohodlně dostali, proto sháníme ideálně někoho, kdo by rád lezl, ale zase mu na to chybí výbava. Prostě vztah, ze kterého by profitovali obě strany, raději než aby se nás někdo, kdo výbavu a zkušenosti má, uvolil s sebou vozit.

K riziku vzít někoho autem: To si nech na jinou diskuzi. Vážně to sem nepatří, snad každý, kdo má řidičák, přece ví, že zodpovídá za osoby v autě.

K prolinkování profilu: Nějak nechápu, jak samotný link na jiný anonymní profil na jiné stránce pomůže ke ztotožnění mé osoby. K tomu je snad potřeba komunikovat a setkat se. Podle mě se to tu příliš řeší na to, že je minimum lidí, kteří mají na svém profilu na gc.com i něco osobnějšího než statistiky.


  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 10:39

Zvědavko, já doufám, že jsi svůj příspěvek nemyslela úplně tak, jak vyzněl. Nevím, co vidíš na tomto inzerátu parazitického. Nemáme auto, abychom se ke stromkům pohodlně dostali, proto sháníme ideálně někoho, kdo by rád lezl, ale zase mu na to chybí výbava. Prostě vztah, ze kterého by profitovali obě strany, raději než aby se nás někdo, kdo výbavu a zkušenosti má, uvolil s sebou vozit.

K riziku vzít někoho autem: To si nech na jinou diskuzi. Vážně to sem nepatří, snad každý, kdo má řidičák, přece ví, že zodpovídá za osoby v autě.

K prolinkování profilu: Nějak nechápu, jak samotný link na jiný anonymní profil na jiné stránce pomůže ke ztotožnění mé osoby. K tomu je snad potřeba komunikovat a setkat se. Podle mě se to tu příliš řeší na to, že je minimum lidí, kteří mají na svém profilu na gc.com i něco osobnějšího než statistiky.

Tady ale vůbec nejde o to, co máte napsáno v občance.

Jde o to, jak se chováte v téhle hře.

Není divné, že někdo tady neuvádí nick z gc a používá jiný. Divné začne být, až když ani na přímý dotaz(y) to nechce uvést.


  • -1

#11 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 11:45

Na ten jeden přímý dotaz, který směřoval k eventuálnímu společnému lovu, jsem odpověděla. Pak tu jsou jen příspěvky těch, kteří společnost nehledají, nejsou dokonce ani z Prahy, ale cítí neustálou potřebu někoho poučovat.


  • 8

#12 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 12:56

Teda vy dokážete nového kolegu pěkně vyprudit. A zbytečně.
Zeptal se jasně a věcně.

Doktore ... ty bys s tim přilinkováním měl oslovit správce pepu, aby to systém vkládal jako automatický příspěvek všem, kdo prolink nemají.
Ale pak bys měl sotva 1/4 příspěvků. :-) ;-)

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 22 květen 2017 - 12:56

  • 7

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 13:48

Tvůj nick GC.COM nezná. Co jsi zač? (našel jsem jen nick "ilus7" se čtyřmi odlovy, to asi nebudeš ty?)

 

 

Na ten jeden přímý dotaz, který směřoval k eventuálnímu společnému lovu, jsem odpověděla. Pak tu jsou jen příspěvky těch, kteří společnost nehledají, nejsou dokonce ani z Prahy, ale cítí neustálou potřebu někoho poučovat.

Neodpověděla. Marně tu hledám ten nick. Asi za to může Kalousek.


  • 0

#14 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 14:11

Koukam, ze jste z toho uz udelali depresivni koutek xy...
  • 1
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#15 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 14:15

Prolinkování profilu je asi fakt šikovná věc, když ochrání před autonehodou.
  • 15

#16 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 14:58

dr.vota: Odpověděla jsem Pupkovi. Ty nemáš nic lepšího na práci? Tohle téma se tě evidentně netýká. Kdyby se ze tvé strany jednalo o dobře míněnou radu, stačila by tu snad jedna věta o tom, že by k seznámení mohlo pomoci prolinkování profilu.


  • 2

#17 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 21:14

pak nemá společnost vypadat jak vypadá.....místo odpovědi na jeden jednoduchý  dotaz, který je normálnímu člověku srozumitelný, se začnou hledat problémy a začne se šťourat a prudit a prudit. Lidi dneska vůbec neodpovídají na daný  dotaz, prostě mají potřebu mluvit a tak mluví. Takže spousta keců mimo téma.

Pro Ilus: bohužel jsem se před rokem ze Žižkova odstěhoval a jsem mimo Prahu na východ, ale když bych jel lovit někam přes Prahu, můžu dát vědět. Jinak výbavu mám taky, lan a karabin není nikdy dost.


  • 6

#18 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 14:24

pak nemá společnost vypadat jak vypadá.....místo odpovědi na jeden jednoduchý  dotaz, který je normálnímu člověku srozumitelný, se začnou hledat problémy a začne se šťourat a prudit a prudit. Lidi dneska vůbec neodpovídají na daný  dotaz, prostě mají potřebu mluvit a tak mluví. Takže spousta keců mimo téma.

Pro Ilus: bohužel jsem se před rokem ze Žižkova odstěhoval a jsem mimo Prahu na východ, ale když bych jel lovit někam přes Prahu, můžu dát vědět. Jinak výbavu mám taky, lan a karabin není nikdy dost.

A proto to tady vypadá takhle.Já jsem se tu kdysi jako začátečník na něco zeptal,dostal jsem okamžitě přes prsty a od té doby si tu občas jen počtu.Zvyšuje to nízký krevní tlak !!!


  • 3

#19 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 15:58

Většinou platí, že míra ochoty pomáhat anonymovi je menší.
  • 6

#20 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2017 - 18:12

Většinou platí, že míra ochoty pomáhat anonymovi je menší.

A když zároveň podstatně víc požaduje od druhé strany než sám nabízí......


  • -2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama