Přejít na obsah


Fotka

nový Dashboard a Profile


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#21 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 12:58

už jsem napsal, ale obávám se, že to nebude k ničemu...

No, zatím padlo prohlášení, že je to beta verze, na které se bude intenzivně pracovat.


  • 0

#22 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 13:04

No, zatím padlo prohlášení, že je to beta verze, na které se bude intenzivně pracovat.

bohužel v případě zeměplku platí synonymum: intenzivně pracovat = intenzivně mršit..... a to nechci bejt sprostej.


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 18 květen 2017 - 13:04

  • 0

#23 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 13:09

Vyjádřili se v tom smyslu, že na tom budou pracovat během léta. A přijde mi, že tento vývojářský tým se snaží naslouchat a reagovat. Uvidíme, jestli jim to vydrží.


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 13:13

No, zatím padlo prohlášení, že je to beta verze, na které se bude intenzivně pracovat.

 

To je synonymum pro: "počkáme, až si zvyknou"?


  • 6

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 13:42

No, zatím padlo prohlášení, že je to beta verze, na které se bude intenzivně pracovat.

[:D]

to říkali u beta verze mapy tenkrát taky...no a pak smazali slovo BETA, a stav zůstal


  • 0

#26 tr.ma

tr.ma

    Martina

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 13:50

Jedním slovem HRŮZA  :(


  • 0

#27 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 14:25

mimochodem - mám dotaz ke staré verzi - vy tam vidíte nahoře své disablované kešky? já jen nepublikované, ale když mám keš disable, tak se nikde neobjeví.


  • 0

#28 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 14:47

Když jsem se poprvé podíval na libovolnou stránku v mobilu, pochopil jsem, proč každá důležitější stránka má svojí apku. Stránky se začaly dělat na principu tiskové sazby a to na malém displeji nejde. Když jsem s HTML začínal, tvrdilo se, že se nemá používat žádná pevná šířka a velikost, že na to každý kouká v jinak velkém okně. Dnes se zavádí responzivní design, což je v podstatě totéž. Slušná SW firma by dokázala detekcí OS, prohlížeče a velikosti okna obsah přizpůsobit, v podstatě jen vyměnit stylesheet. Jenomže Groundspeak postupuje jinak. Velké písmo a mohutné řádkování jak pro mobily a přitom v podstatě třísloupcová sazba jak pro široký displej. Kdyby zobrazili jen ten prostředek, který už dávno omezili na cca 750px a zbytek dali na konec, asi by bylo po problémech a dalo by se na to koukat i v prohlížeči v mobilu. Možná k tomu někdy dojde. Ale jak na to teď koukám, alespoň listingy docela na telefonu číst jdou, i když ten sloupec vpravo by mohl být až na konci nebo na začátku a listing by mohl vyplnit celý displej.

A co bude až i listing předělají do nového téma, aby to bylo stejný? POTOPA???
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#29 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 15:05

Nová stránka na mobilu (rozlišení HD) je mi k ničemu. Ani nejde zoomovat.
Viz screen: na výšku i šířku.

Přiložené miniatury

  • Screenshot_20170518-155352.png
  • Screenshot_20170518-155310.png

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#30 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2017 - 15:20

To je tedy zmena.......... k horsimu.


  • 3
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#31 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 7:11

Holt hulej slušnej model.....chjo... chceš-li něco zku*vit, pošli na to US programátora....


  • 0

#32 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 7:56

Všichni si stěžujou, tak já budu taky. Včera jsem logoval pár keší ze souboru geocache_visits. Nejddřív jsem nemohl najít fields notes, pak uprostřed logování najednou vypadne FI a nabízí mi to DNF. Nakonec jsem zjistil, že mám keš v souboru dvakrát a podruhé už jako FI zalogovat nejde, ale taky z toho nějak nejde vyskočit. Když jsem mačkal různá tlačítka, tak mi taky naskočila ta hrozná jebka. Opravdu nic moc, už je to skoro stejně hrozný jako web jedné nejmenované banky. Tam zase všude vytlemený ksichty a různý samoobsluhy a najít kumulovaný limity platební karty končí telefonem na help lajnu. A appka GS je naprosto neuvěřitelná, opravdu intuitivní a přívětivá. Tak jsem jí vymazal.


  • 0

#33 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 8:10

Tu appku od zeměplku jsem raději ani nezkoušel. Pro zachování mého duševního zdraví.


  • 0

#34 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 8:16

Vývoj bude trvat celé léto, tak je bombardujte návrhy, co a jak zlepšit. Čím víc toho dostanou, tím větší tlak na ně. Osobně vzhled moc neřeším, protože kluci z GC Little Helper II ho spraví. Spíš se soustředím na funkcionalitu.

 

Ten feed s novinkama od přátel se mně osobně líbí, ostatně prakticky každý den kontroluju Friends, kdo má jaké nové nálezy. Mám naštěstí přátele, kteří nejsou typ CTRL+C/CTRL+V a logy stojí za to číst. :) Takže jsem jim tam teď dal návrh, aby texty logů byly přímo na Dashboardu (defaultně sbalené), aby nebylo třeba pořád skákat na odkazy.

 

Ještě rovnou dodám, že developeři oznámili, že bude možnost vypnout feed s logy přátel a zřejmě taky regulovat, od kterého přítele chceme příspěvky na Dashboard a od kterého ne, na to tam bylo už několik požadavků. Takže bude možnost tam mít zobrazenu pouze svou vlastní aktivitu.


  • 3

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#35 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 9:56

Vzhled si můžu upravit po svém i po načtení stránky opičím skriptem, ale existují věci, jako statistiky, nebo listingy, formátované lody (to radši ne), které chci, aby se zobrazovaly slušně i těm, co opici nemají.

A ty logy přátel do mého profilu prostě nepatří, když tak jen volitelně. Na to je Find another player, když chci vidět něčí nálezy. Ale já to nepoužívám, ve Friends mám jen jednoho, který se mi náhodně ozval, necítím potřebu pomocí sociálních sítí míchat všechno dohromady. Někdo jiný to může zase ocenit. Takže pokud ano, tak volitelně.


  • 2

#36 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2017 - 16:28

Já si to zobrazil až teď. No hrůza.

 

Ale má to i něco pozitivního: donutilo mne to důkladně promazat "přátele". :D


  • 0

#37 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2017 - 9:56

A je to tady. Nová verze GCLh2 vrací spoustu těch nesmyslů zpět. Jen na stránce profilu pořád straší ten modrý pás že je dostupná nová verze, jinde to ale zlikvidovali.


  • 0

#38 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2017 - 10:53

A je to tady. Nová verze GCLh2 vrací spoustu těch nesmyslů zpět. Jen na stránce profilu pořád straší ten modrý pás že je dostupná nová verze, jinde to ale zlikvidovali.

To máme asi jinou verzi. Mě to tedy z nového dashboardu a profilu nic nesebralo.
https://github.com/2...gelog.md#readme


  • 0

#39 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2017 - 11:42

Z mylist, tj. z bookmarků, atd. Je ale třeba to nastavit. A barevně odlišují, co přidali v nové verzi.


  • 0

#40 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2017 - 7:41

Ve svém profilu na stránce Preferences jsem našel zaškrtnutou volbu Show my recent logs on my friends' activity feeds. Tak jsem jí okamžitě odškrtl. Snad si už "přátelé" nebudou stěžovat  :D .


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama