Přejít na obsah


Fotka

nový Dashboard a Profile


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#41 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 7:28

A je to tady. Nová verze GCLh2 vrací spoustu těch nesmyslů zpět. Jen na stránce profilu pořád straší ten modrý pás že je dostupná nová verze, jinde to ale zlikvidovali.

Jednou to stejně přepnout a budeš potřebovat GClh3 - prostě to tak je...

Je otázka jestli autor GClh2 bude ochotný investovat čas a něco pro to udělat

 

Jinak se mi novej design celkem líbí... ale vzhledem k tomu, že to je možná ani ne BETA tak bych zatím předběžné soudy nevynášel...
Ono se to vytuní na GC fóru je taky mohutná diskuze...

Co se týče kódu už to potřebovalo provětrat ten slepenec co tam byl teď už byl dost nepřehledný...
Kdo dělal nějaký Greasemonkey skript tak to moc dobře ví... když jsem nakoukl do nového tak mi to přijde lepší a uvidíme co dál...

A často stěžovaná vzdušnost stylu :) no je poplatná době a tabletům a šmejkacím tatrankám prostě to tak je... myslím si, že se nějaké GClh3 zase najde které trochu uskromní plac třeba na počítačích...
p.s. u dobře napsaných stylů mohou mít taky styl pro PC a styl pro Tablet a ty nohou vypadat každý jinak...

jinak jsem se kuchal v tom co je a je tam plno věcí poplatných mobilu a tabletu/ rozdělení do sekcí a podobně takže ti co to vyvíjejí vědí jak to dělat...
jen to holt bude nějaký čas než to prostě bude rozumné...


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#42 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 13:25

Tak ten nový design snad zkousnu, ale co mi vadí, že přestane být funkční GCComment script. Snad se najde dobrá duše, která bude pokračovat ve vývoji tohoto užitečného doplňku.


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#43 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 13:27

Tak ten nový design snad zkousnu, ale co mi vadí, že přestane být funkční GCComment script. Snad se najde dobrá duše, která bude pokračovat ve vývoji tohoto užitečného doplňku.

nejen ten... hodně věcí je jinak a bude potřeba vyčkat než se to zase usadí...
nevýhoda přídavných skriptů jsou dělány na konkrétní design stránek


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#44 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 17:17

Já bych přežila všechno - jen ne tu rychlost načítání. Pokud přepnu na nové, je to dost dobrý test rychlosti připojení. A samozřejmě propadám :(

 

Jediný rozdíl mezi profilovou stránkou a logováním je, že na jednom vidím, že křečci ještě něco hrabou, u toho druhého to vidět není.

 

Už se hrozně těším, až stejně vylepší stránku s listingem keše.


  • 0

#45 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2017 - 20:44

Tak po dnešní aktualizaci GCLh jsou modré banery pryč. Na čas, než zase vymyslí něco nového.

Jinak, jak tady někdo psal o kaskádových stylech, to pochopitelně řešení je, udělat různé styly pro různou velikost obrazovky, ale to by musel chtít Groundspeak a ani to by nebylo univerzální. Jsou malé telefony s velkým rozlišením, takže se to tam vejde, ale nikdo ty blechy nepřečte. A podle operačního systému to taky nejde, jsou i velké tablety s androidem. Prozatím šli cestou, že listing natvrdo dali na 750px, takže na širokých monitorech je to nudle s prázdnými kraji, na malých telefonech se to nevejde. Ale udělat to vyloženě responzivně - to by i owneři s tím museli počítat, že se jim třeba obrázky vedle sebe najednou dostanou pod sebe. Rozsypaly by se starší listingy, kde si to někdo dělal na těch 750px.

Ovšem na stránkách pouze s jejich obsahem (hledání, mapa, atd.) by to aplikovat mohli.


  • 0

#46 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 16:16

Tak jsem se před časem přepnul na nový profil a teď v něm marně hledám jak si zobrazit nejbližší kešky okolo domova - v tom starém tam na to byl odkaz. Jsem slepý nebo to v tom novém nejde?
  • 0

#47 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 19:08

Tak jsem se před časem přepnul na nový profil a teď v něm marně hledám jak si zobrazit nejbližší kešky okolo domova - v tom starém tam na to byl odkaz. Jsem slepý nebo to v tom novém nejde?

Ne není... ale je to ve vývoji a plno věcí se bude měnit...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#48 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 19:24

Tak jsem se před časem přepnul na nový profil a teď v něm marně hledám jak si zobrazit nejbližší kešky okolo domova - v tom starém tam na to byl odkaz. Jsem slepý nebo to v tom novém nejde?

Taky mi to vadí. Kamarádi pro mne kdysi udělali mysterku a výchozí souřadnice mi fiknuli na barák. Takže v hledání kešek zadám jen kód té mysterky a je to..... :-)


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#49 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 20:31

Jasně, že vyhledávání keší podle vzdálenosti od domova a nebo podle souřadnic, na kterých je dotyčný, jde.

123.png

 


  • 0

#50 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 22:32

Tak teď jsem si všimla, že se v mapě ukazují i modří DNF smajlíci.


  • 0

#51 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 22:45

Tak teď jsem si všimla, že se v mapě ukazují i modří DNF smajlíci.

:) jo to je nooovum nějaké


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#52 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2017 - 23:42

Tak teď jsem si všimla, že se v mapě ukazují i modří DNF smajlíci.

Ztím uplně nevim, jestli z toho mám radost, je mi to šumák, nebo mi to vadí... Ale asi to bude to třetí, protože když si hledám v mapě třeba multiny na challenge, tak mi tam ti smajlíci budou vadit


  • 0

#53 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 0:13

Vždyť jsi PM. Tak si DNF pomocí filtru vypneš.


  • 0

#54 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 9:00

Jasně, že vyhledávání keší podle vzdálenosti od domova a nebo podle souřadnic, na kterých je dotyčný, jde.

Ahoj Tommy,
jak jsi to tam prosím dostal, já tam nic takového nevidím - mám tam jen odkaz na filtry a v nich jsem nic o domovských souřadnicích nenašel

Přiložené miniatury

  • hledani.gif

  • 0

#55 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 9:10

Další vychytávka, o kterou jsem neslyšel, že by někdo stál (možná ano, nevím vše). Že vidím na mapě svá DNF mi nevadí, ale ty modré smajlíky přehlédnu a pokud je jako PM vypnu, zmizí mi z krabka z mapy. Nevím, nezdá se mi to jako přínosná funkce.


  • 0

#56 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 9:56

Ahoj Tommy,
jak jsi to tam prosím dostal, já tam nic takového nevidím - mám tam jen odkaz na filtry a v nich jsem nic o domovských souřadnicích nenašel


Ťuk do vyhledávacího políčka... ;)
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#57 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 11:14

Díky, jenomže to vidím všechny, býval tam odkaz, který zobrazil jen nenalezené.
  • 0

#58 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 12:07

Je to divné - vypnout DNF z mapy mi jde, ale pořád je to krabka, kterou mi chybí najít, takže vypnout ji je nesmyslné...


  • 4

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#59 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 17:06

Díky, jenomže to vidím všechny, býval tam odkaz, který zobrazil jen nenalezené.


Jasně, to také jde. Až uděláš výše popsané, vyskočí ti toto okno s počtem nalezených keší

456.png

 

Klikni na přidat filtry a tam si vyber co potřebuješ a klikni opět na hledání.

789.png


  • 0

#60 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 17:55

Moc díky, je to nějaké složité... Já to jejich hledání nikdy nepoužíval, neboť jsem si raději hledal v GeoGetu, kde mi to přijde jednodušší, rychlejší a mám víc možností, jak to filtrovat, pouze jsem používal ten jeden odkaz na nalezení nejbližších nenalezených kešek, a teď mi to nějak zesložitěli.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama