Přejít na obsah


Fotka

nový Dashboard a Profile


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#81 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 22:43

V případě, že by se dalo "zapnout" zobrazení DNFek tak, aby se změnily normální ikonky na DNF a zpět - OK.

Takhle, jak je to udělané je to docela blbost.

Dívám se teď na mapu a už to tak funguje.


  • 1

#82 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 9:38

Podle dnešní informace z GC se má záložka About vrátit na svoje původní místo. Tedy jako hlavní záložka profilu.

Dobrá zpráva  :)

 

A ještě přidám odkaz


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 21 červen 2017 - 9:40

  • 0

#83 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 11:19

Tím to ale celý obrátili na hlavu. Nyní ve výchozím stavu zobrazují jen omezený objem informací a mastodonty z profilů (About, pole Bio) až na vyžádání. Pokud to vrátí, bude každý klik na jméno kačera znamenat načtení (potenciálního) mastodonta. Čert ví, o co jim vlastně jde... :unsure:


  • 1

#84 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 11:29

Ahojte,

přišel někdo na to, jak v novém menu "my list" vytvořit fungl nový bookmark, do kterého pak nasypu keše takové, jaké se mi zlíbí? Zatím vyřešeno přepnutím do starého režimu, Create new bookmark list, atd.... Ale moc praktický to není..


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#85 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2017 - 11:53

Ano. Rozklini si kešku kterou chceš přidat do bookmarku, vpravo pod odkazem na zalogování najdeš Přidat do seznamu. Můžeš buď přidat do existujícího, nebo vytvořit nový.


  • 0

#86 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 8:16

Jak tak koukám, tak mám od kolegy v novém Dashboardu zmínku o write note na jeho ještě nepublikované keši.

Pochopitelně ten log nejde rozkliknout, ale myslím, že zobrazen by tam být neměl.

Asi v SQL dotazu chlapci zapomněli ještě něco přidat v rámci SELECTu.

Takže už vím, že něco připravuje a jaký to má (nyní) název :-)


  • 0

#87 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 10:23

Tohle před pár dny zmiňoval Sherminator18 na EN fóru. Tomu se zas zobrazilo 12 zpráv o odeslání k publikaci u jednoho z jeho přátel, takže ví, které keše budou publikovány. Chlapci z GS se toho hned chopili a prý je oprava tohoto bugu teď jejich priorita. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#88 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 10:32

Tohle před pár dny zmiňoval Sherminator18 na EN fóru. Tomu se zas zobrazilo 12 zpráv o odeslání k publikaci u jednoho z jeho přátel, takže ví, které keše budou publikovány. Chlapci z GS se toho hned chopili a prý je oprava tohoto bugu teď jejich priorita. :)

 

Ahoj a díky,

na EN fórum jsme se ještě dnes nedíval...


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 27 červen 2017 - 10:32

  • 0

#89 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2017 - 11:48

Udělat takovouhle hrubou chybu a poslat ji zvesela pár miliónům (platících) hráčů do světa je diletantsví nejhrubšího zrna. Co ale říct na situaci, když ji pak celý tým programátorů usilovně s nejvyšší prioritou týden odstraňuje...?!? :huh: :rolleyes: :blink:


  • 0

#90 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2017 - 22:18

Poslal jsem pár listingů k publikaci. A pár jich mám rozpracovaných. Zkusil jsem nový portál a tam zvolil "Unpublished Hides", když už je nevidím rovnou. Fakt ta nová verze někomu přijde lepší?

 

Zdůrazňuji, že se jedná o dvě záložky stejného prohlížeče, bez jakékoli manipulace s velikostí fontu či jinými parametry zobrazení mezi oběma screenshoty.

 

Stará "nemoderní" verze:

Screenshot 2017-06-28 23.06.59.png

 

Nová "moderní" verze:

Screenshot 2017-06-28 23.07.36.png

 

A to mám kliku, že mám aktuálně jen deset listingů in statu nascendi...


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#91 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2017 - 22:42

Tak asi ti programátoři v životě nelovili, ani nezakládali ...

Za sebe to řeším tak, že zůstávám u starých stránek.
  • 3

#92 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 6:06

Ano, já také zůstávám u staré verze. Bude ale existovat i dále?


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#93 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 8:00

Ano, já také zůstávám u staré verze. Bude ale existovat i dále?

tak dlouho dokud se nedodělá nová verze... což hned tak nebude ale jednou prostě nastane přepnutí... udržovat dvě verze nikdo nebude.


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#94 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 8:07

tak dlouho dokud se nedodělá nová verze... což hned tak nebude ale jednou prostě nastane přepnutí... udržovat dvě verze nikdo nebude.

V tomhle případě, kéž by GS raději nikdy nic nedodělal :-)


  • 5

#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 8:32

V tomhle případě, kéž by GS raději nikdy nic nedodělal :-)

No já nevím... osobně možná jsem na staré zvyklý jako starý pes ;) - ale to nové mě nijak neuráží a když tomu kouknu pod kapotu je to napsané o hodně lépe... (výstupy)
Takže např greasemonkey skripty půjdou psát určitě lépe a uvidíme co se s tím bude dát dělat...
Navíc je to ani né polotovar takže bych nad tím hůl nelámal.

p.s. nedávno jsem překopával jeden web do nového a prostě tak to je změna je prostě někdy nutná a důvody... složitost starého, nedostatečná bezpečnost, prostě už je to staré a celé jakési pozáplatované, design nevhodný pro mobilní platformy a dalo by se toho najmenovat, na novém php to chodí blbě a další a další.

život přináší změny :)


  • 3

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 8:37

p.s. a groundspeak si do toho nechá kecat (zatím) ... to je dost podstatný rozdíl v přístupu od dřívějška

- chápu, že má groundspeak vizi jak by to mělo vypadat

- chápu, že lidi chtějí to staré nebo se tomu aspoň přiblížit, popřípadě to vylepšit
-------

= někde se musí potkat vize s tím co chtějí lidé (snad to půjde)
-------
zatím mi přijde, že groundspeak naslouchá takže hejtování, že všechno je špatně a zpět na stromy :) je takové dost povrchní řekl bych

co nepůjde zvládnou greasemonkey skripty chápu, že některé věci prostě pro groundspeak důležité nejsou nebo by jejich vývoj byl zbytečně drahý a složitý.


  • 3

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#97 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 9:19

Nadchází ten jejich dlouho anoncovaný "overhaul" webu a je fajn, že zároveň změnili i přístup k uživatelům. Je to opravdu jen polotovar, mnohdy možná jen čtvrttovar. :) Je důležité teď je tam (v Release notes)  zásobovat věcnými připomínkami, oni to berou a reagují. Prosazují určitou svou představu o novém designu (zbytečně vzdušný), ale když máme Greasemonkey a GC little helper, tak to půjde vždy pořešit... ;) Hlavně, aby stránky obsahovaly potřebná data.

 

No co, léto bude dlouhé. :)


  • 4

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#98 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2017 - 9:24

Nadchází ten jejich dlouho anoncovaný "overhaul" webu a je fajn, že zároveň změnili i přístup k uživatelům. Je to opravdu jen polotovar, mnohdy možná jen čtvrttovar. :) Je důležité teď je tam (v Release notes)  zásobovat věcnými připomínkami, oni to berou a reagují. Prosazují určitou svou představu o novém designu (zbytečně vzdušný), ale když máme Greasemonkey a GC little helper, tak to půjde vždy pořešit... ;) Hlavně, aby stránky obsahovaly potřebná data.

 

No co, léto bude dlouhé. :)

Souhlas :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#99 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2017 - 19:47

Dnes proběhly nějaké změny na serveru, které se projevovaly celé dopoledne např. neaktivnimi ikonami na mapě, výpadkem oficiálního fóra atd.
Ale hlavně: máme na hlavní stránce profilu opět jako první záložku About. Tak jako dřív
  • 0

#100 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 7:08

Hmmm, to je přesně ten důvod, proč dlouhodobě odmítám platit premium. V zimě, když se neloví nebo loví jen málo, tak nikde nic a v létě jak člověk potřebuje funkčnost tak se pustí do změn a ještě jakých změn. Achjo. Úplně všechno naruby.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama