Přejít na obsah


Fotka

Multina na jedno odpoledne?

mapa

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 šiška tým

šiška tým

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2017 - 14:50

Zdravím, právě mi volal kamarád s dotazem, na který jsem nebyla schopna odpovědět. Brzy chystá svou vernisáž a chce to pojmout tak nějak originálně.. Rád by rozvěsil obrazy (na jedno odpoledne) v soukromém lese v pěkné přírodě. Napadlo ho, že by tímto mohl potěšit spoustu kačerů, kteří by si podle navigace mohli výstavu prohlédnout, byla by to taková novinka pro obě strany. Otázka tedy je, zda by mohl takovou jednodenní akci v rámci Geocachingu provést - třeba i opakovaně? Máte nějaký nápad, nebo setkali jste se s něčím podobným? Díky moc. Petra


  • 0

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2017 - 15:13

Podle mě by to šlo udělat jako event, tj. jednorázová záležitost (bez krabičky na konci). A šlo by to samozřejmě udělat i opakovaně.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 šiška tým

šiška tým

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2017 - 15:17

Skvělé, díky moc. Mohla bych ještě poprosit o radu, jak máme postupovat? Probrouzdám fóra, ale jsem "amatér", nikdy jsem žádnou nezakládala. Ještě jednou děkuji velice velmi.

 

- právě jsem objevila Příručku o eventech, tam to snad nějak poberu :-)


Tento příspěvek byl upraven od šiška tým: 07 červen 2017 - 15:20

  • 0

#4 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2017 - 15:27

Jen pamatuj na to, že pokud z výstavy chceš udělat event, tak to nelze kombinovat s akcí pro veřejnost.


  • 0

#5 šiška tým

šiška tým

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2017 - 16:29

Děkuju, to je jedna ze zásadních informací. Alespoň je nad čím přemýšlet. Díky.


  • 0

#6 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2017 - 20:39

Ono je to trochu složitější - nemůžeš pořádat event v rámci akce, která by se konala bez kačerů tak jako tak. Ale můžeš udělat kačerskou akci (pořádaná pro kačery, bez kačerského organizátora by vůbec nebyla), kam smí přijít i mudlové.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#7 šiška tým

šiška tým

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2017 - 7:05

Díky díky, zatím to vypadá tak, že první akce bude pro veřejnost a kačerskou dáme, až budeme mít vše zjištěno a v klídku připraveno. Ještě jednou děkuju za tipy a odpovědi.


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mapa

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama