Přejít na obsah


Fotka

Folie na displej turistické navigace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 20:48

Tak se mi opět odřela krycí fólie na displeji Garminu ETREX Legend a musel jsem ji vyměnit. Nějak bylo ve vzduchu hodně prachu  a tak se při pokládání fólie dostalo zrnko prachu pod fólii, čímž vznikl nepěkný puchýř. Zkoušel jsem ho vyndat špičatým dřívkem, ale zase se tam dostalo jiné smetí, atd., takže to nakonec bylo strašně flekaté. Než jsem začal stříhat další, tak jsem ze zoufalství fólii úplně sundal, kápnul na ni trochu JARu a pořádně ji pod vodovodem v prstech umyl.

A proč to píšu? Protože všechno smetí a jím způsobené bubliny zmizely a ani po pár dnech se tam žádná neobjevila. Používám "mokrý způsob nalepení fólie" a vodou opravdu nešetřím, jen ji pak trochu starou platební kartou "vyžehlím".


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 10 červen 2017 - 20:49

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2017 - 0:43

Záleží na typu fólie.
Tak přeji, ať se dlouho drží.


  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 5:48

Kdysi jsem sháněl fólii na Oregona. Nakonec jsem v Tescu ve výprodeji koupil nějakou za 8 Kč a přistřihl. Mám ji tam už asi 7 let. Odřená je, bubliny pod ní mám taky. Ale nějak mi to nevadí. Kdyby něco, mám z té doby ještě dvě náhradní. A nevím, jestli je tam vůbec nutná. Ale Orehon se dobře ovládá i tužkou, klacíkem, takže odření hrozí. Telefony s kapacitním displejem se ovládají jen prsty, ničím špičatým to nejde.


  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 8:38

Folie byvaji mekci nez to sklo. Takze je pak otazka, kolik z tech skrabancu na folii by melo sanci udelat skrabanec i do toho skla.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama