Přejít na obsah


Fotka

jižní Švédsko - tipy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 15:30

Ahoj, letos jedeme na dovolenou do jižního Švédska a protože jsem tu už v minulosti dostala pěkné tipy co se cestování týče, tak se opět ptám. Co v jižním Švédsku byste doporučili? Nějaké tipy na užitečné stránky? Tipy na pěkná místa k přespání / koupání (kromě toho, že se smí spát všude). Budeme cestovat autem, spát pod stanem a chceme vzhledem k dětem dělat kratší výlety do 10 km.

Internet samozřejmě prohledávám, ale občas lidi poradí nějaký klenot, o kterém se moc neví.


  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 19:18

Ahoj, my byli v jižním Švédsku před 4 lety. Jeden kemp byl v Lommě. Takový průměrný, ale docela v pořádku. Kromě kešek, který byly teda cíl, jsme navštívili Malmö (centrum okolo kostela celkem hezké), "švédské Stonehedge" Ales Stenar cestou přes vikingskou pevnost Trelleborg, no a dětem by se určitě mělo líbit v Muzeu lízátek v Gränně. Ukazují tam přímo výrobu a tak. Je to sice už trochu víc na sever, ale stojí to za to. Měla jsem bonbóny ještě vloni. :) U Gränny byl taky dost luxusní kemp. Za příznivý ceny dost slušně vybavený. Pěkná je i pevnost Landskrona, ale ta je spíš pro milovníky třicetileté války.


  • 1

#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 20:17

Jestli najdu vizitku, pošlu ti přes SZ kontakt na kačerku, která ráda s manželem jezdí do Čech, už tu uspořádala i několik eventů a navíc se učí česky. Ta by ti určitě ochotně poradila - já si jí na ME 2013 nejdřív nevšimla, ale ona mě i v davu poznala a pamatovala si, kde jsme si trochu popovídaly. Velice přátelská a příjemná paní, myslím si, že kdybys jí napsala, kde se chcete pohybovat, tipy by ti poslala. Jdu hledat. ;)

 

Poslala jsem ti SZ, dej vědět, jestli jsi uspěla.

Pozor, mrkla jsem do její galerie a zřejmě vyměnila partnera.  :D Druhý nick v mailu už je zřejmě pasé.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 červen 2017 - 20:48

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama