Přejít na obsah


Fotka

Nový reviewer


Nejlepší odpověď ValenReviewer , 21 červen 2017 - 7:17

Ahoj kolekové,

 

předně děkuji za milé konspirační teorie, baví mě sledovat ten humbuk kolem mého jmenování.

 

Rád bych uvedl některé věci na pravou míru, ať se tu nemusíte zbytečně dohadovat o nesmyslech.

 

Nic z toho co mám na profilu není novinka. Všechno to jsou ty samé informace, které mají na profilu i ostatní revieweři, k jejich případné úpravě samozřejmě může dojít (a určitě i dojde, jak se naše hra neustále vyvíjí), ale těžko k tomu mohlo dojít v době, kdy jsem neschválil jedinou keš a jen chystal profil.

 

Konkrétně zakopávání keší vychází z komentovaných pravidel, která najdete na reviewer.cz: http://www.reviewer....i#zakopane_kese. Tady je to naprosto jasně napsáno, vychází to z oficiálních pravidel Groundspeaku a to samé sděluji i na svém profilu. Není to žádné nové pravidlo, existuje od doby existence komentovaných pravidel.

 

Co se týče diakritiky, věřím, že už to tu bylo osvětleno dostatečně.

 

Tedy abych to shrnul - kromě toho, že vám bude keše schvalovat někdo jiný, se v současnosti vůbec nic nemění. Nic se nezakazuje, nic se naopak nepovoluje, prostě platí všechno to, co platilo dodnes.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#61 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2017 - 6:17

Ano,byl odhalen, náhodou jsem to viděl na facebooku a je to Niximor. Tak ať se mu daří a baví ho to.


  • 0

#62 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2017 - 15:56

Niximor?

 

Ten brněnský chlap co jsem ho již několikrát potkal při té naši hře (asi 2x za sedm let :-) ).

 

Myslím, že lepšího revírníka si nemůžeme přát a AŤ SE DAŘÍ.

 

To mu přeji!


  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama