Přejít na obsah


Fotka
* * * - - 1 Hlasů

Schválení keše nebude?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 makarenka88

makarenka88

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 19:11

Ahoj, na začátku měsíce jsem si založila svoji první keš. Po pár dnech mi napsal reviewer, že potřebuje více info a fotek, jelikož jde o mou první kešku. To jsem udělala.Jen jsem fotky vložila přímo do logu a ne na web na který mi reviewer poslal odkaz ( tam mi to totiž hlásilo, že fotky jsou moc velké) Myslíte, že to byla chyba a proto se od té doby se nic neděje? Poradíte co mám dělat? Děkuji moc za odpověď.
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 19:22

Jsou prazdniny, takze prvne pockej, treba ma revirnik zrovna dovolenou. A hlavne se ptej toho revirnika, ne nas ;)


  • 2

#3 PaJa-trb

PaJa-trb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 19:27

Reviewer je taky jenom člověk a dělá tuto činnost v osobním volnu. Takže může keš publikovat klidně druhý den nebo za 14dní. Hodně záleží na situaci.

Další fakt, že je to tvoje první keš, dá si více pozor. 

Jinak osobně bych ti doporučil, obrať se na nějakého kačera ve svém okolí, ať se na keš zajde podívat a zhodnotí situaci. Nechci tě nějak urážet, ale s velmi nízkým počtem vlastních nálezů možná nebudeš schopná dobře odhadnou situaci, obtížnost nebo zaměření. Betatest není žádná ostuda, sám jej na svých keších nechávám dělat pořád. I když vím, že je to OK.


Tento příspěvek byl upraven od PaJa-trb: 16 červenec 2017 - 19:30

  • 1

#4 makarenka88

makarenka88

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 19:51

Já reviewerovi psala, co mám více udělat, jestli potřebuje ještě nějaké podklady... Asi budu muset počkat. Jinak ano, jsem začátečník... Bohužel.
  • 0

#5 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 19:56

Je to teď nový zvyk požadovat u své první keše foto umístění, přístupové cesty a jejího obsahu. Pravděpodobně ti keš disabloval (Temporarily Disable Listing) a to znamená že jí budeš muset znova odeslat ke schválení. Tyto fotky normálně nahraj k reviewer note a znovu odešli. Pokud ti ji nedisabloval, tak mu ty fotky pošli mailem a nebo zmenči jejich velikost v PC (aby nebyli v plné kvalitě) a nahraj na tu jeho stránku. ;-)
  • 2

#6 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:01

Tak napiš do vlákna Reviewer, třeba se Ti na tu keš někdo koukne. Ale když už se jí reviewer věnuje, tak jistě brzy zareaguje.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 16 červenec 2017 - 20:03

  • 0

#7 makarenka88

makarenka88

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:01

Asi blbá otázka, ale jak prosím poznám, že je disablovana? Nikde to nemohu najit
  • 0

#8 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:03

Nad jeho textem v internetovém logbooku keše je nápis Temporarily Disable Listing.
  • 1

#9 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:04

Nad jeho textem v internetovém logbooku keše je nápis Temporarily Disable Listing.

Jestli jsi nahrála fotky, tak ji znovu pošli ke schválení.

Jo, promiň, to jsi Ty :-)

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 16 červenec 2017 - 20:05

  • 0

#10 makarenka88

makarenka88

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:06

This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.

Jen toto tam mám stále napsané . Takže mám čekat.
  • 1

#11 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:07

To znamená že ji nedisabloval, foto pošli třeba mailem (podle mě je to jedno).
  • 1

#12 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:08

This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.
Jen toto tam mám stále napsané . Takže mám čekat.

To je informace, že tvoje keš zatím nebyla schválena. Že se máš podívat do logů, jestli tam není něco od reviewera.
  • 1

#13 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:14

HC Česká Lípa, to by mohla být keš v Libereckém kraji a DarkLord má teď dovolenou, to by také mohlo souviset ;).

viz. http://www.geocachin...ewerů/?p=544769

 


  • 6

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#14 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:16

Do toho jejich fóra zde bych nepsal. Prý si toho moc nevšímaj. Před pár dny mi to psal Sopdet.
  • 1

#15 makarenka88

makarenka88

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:17

Jeee no jo to je asi hlavní důvod, proč neodpovídá. Nečetla jsem termíny dovolených... Omlouvám se.
  • 2

#16 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2017 - 20:42

Když se podíváš, tak v lokalitě, kterou obsluhuje Dark Lord, se prakticky nic nepublikuje ...


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#17 Blue Elf

Blue Elf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 10:03

Ahoj, na začátku měsíce jsem si založila svoji první keš. Po pár dnech mi napsal reviewer, že potřebuje více info a fotek, jelikož jde o mou první kešku. To jsem udělala.Jen jsem fotky vložila přímo do logu a ne na web na který mi reviewer poslal odkaz ( tam mi to totiž hlásilo, že fotky jsou moc velké) Myslíte, že to byla chyba a proto se od té doby se nic neděje? Poradíte co mám dělat? Děkuji moc za odpověď.

Vkladat fotky potrebne pro publikaci do logu kese (asi mas na mysli listing kese?) je nesmysl - co do listingu vlozis, tam zustava i po publikaci. Proto revirnik chce nahrat fotky jinam. Ja to treba delam tak, ze fotky zazipuju, hodim na svuj Google drive a nasdilim pro toho, kdo ma link. A link poslu revirnikovi pres Reviewer Note log - tyhle logy se totiz publikaci smazou.

Jinak publikace chvili trva - keskomerka je momentalne na max, takze to klidne sebere i dva tydny. Nezoufej, chvili vydrz a pripadne konzultuj s revirnikem, Maji toho ted hodne na praci.


  • 0

#18 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 10:29

Jen jsem fotky vložila přímo do logu a ne na web na který mi reviewer poslal odkaz ( tam mi to totiž hlásilo, že fotky jsou moc velké) Myslíte, že to byla chyba a proto se od té doby se nic neděje?

Revírník ti napsal svůj požadavek, kam máš fotky uložit. Proč musíš mít svou hlavu a uložit je jinam? 

Co se týče velikosti fotek: myslíš, že by se ti něco stalo, kdybys fotky zmenšila tak, aby je šlo uložit? Na co bude revírníkovi fotky o objemu v řádu MB, když úplně postačí pár desítek, maximálně 100kB? 

A pak se divíš, že ti revírník neodpovídá. Ano, může mít dovolenou, ale taky si může říct, že když neumíš splnit jednoduchou podmínku, tvoje keš počká, až to uděláš tak, jak tě požádal.


  • 0

#19 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 11:13

No, tak že bychom třeba nováčka nesepsuli za to, že našel jiné řešení než mu nefungovalo? Ach jo, ne pro každého je zmenšení fotek triviální operace. Však on si to DarkLord vyřídí až se vrátí. Důležité je, že řešení existuje a že si poradila.
  • 4

#20 makarenka88

makarenka88

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 12:13

Fotky jsem nahrála přímo do reviewer note, ne do listingu keše. Pokud to bude reviewerovi vadit, zmensim je a nahraju na jeho odkaz.
  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama