Přejít na obsah


Fotka

Tipy - Rakousko - oblast okolo jezer u Salzburgu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 15:28

Ahoj všichni!

Potřeboval bych poradit tipy na nějaká zajímavá místa - jakákoliv, která navštívit ve výše zmíněné lokalitě. Něco co opravdu stojí za to a neměl bych je minout...

Máte někdo zkušenosti s touto lokalitou? Děkuji všem za případné tipy. ;)


  • 0

#2 Ballantines84

Ballantines84

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 16:11

U Mondsee stojí za to Drachenwand Klettersteig nebo přímo ve městě je City Wall Klettersteig. Nationalpark Berchtesgaden je taky prima. ;-)
  • 1

#3 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 17:00

Oblast jezer u Salzburgu jsem navštívil opakovaně a našel tam pěkné kousky:

GCW8A1 - multicache - výstup na Drachenwand (tu jsem tedy nenašel ale zhruba vím kde je finále a stojí to za to)

GCH4XZ - Kalte Kuchl - jeskyně mezi obrovskými zřícenými skalními bloky kus nad St. Gilgenem

GC1000H - Pathfinder - 70m vzdušnou čarou od parkoviště, ale jak se tam xakru dostat?

GC1B56B - Kreuzstein easy - trocha brodění

GCK8Q3 - U vyhlídky Ewige Wand samozřejmě cache nechybí

GC13R3Y - Wet cave - název mluví za vše. Kousek od Bad Ischlu. V okolí pár dalších hodně dobrodružných jeskynních cachí.


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#4 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 21:42

Pokud je Hallstatt a okolí ještě v tvojí zájmové oblasti, napiš, právě se odtamtud vracíme domů.
  • 1
Vložený obrázek

#5 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2017 - 21:58

V první řadě bych chtěl všem poděkovat za tipy, na ferraty to teda nevidím, ale i tak díky! ;)

Pokud je Hallstatt a okolí ještě v tvojí zájmové oblasti, napiš, právě se odtamtud vracíme domů.

Ano, Hallstatt mě velmi zaujal, ještě přesně nevím, na která místa se podíváme, ale zajímá mě oblast v okolí jezer... Děkuji.


  • 0

#6 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2017 - 6:42

Nás nejvíc baví jeskyně, takže jsme absolvovali speciální prohlídku v solném dole v Hallstattu, která se koná jen každý pátek. Pak jsme jeli lanovkou na Krippenstein, kde jsou zas dobré jeskyně. Okolo jsem sbíral jen earthky a tradičky + offesetovou multinu na vyhlídce Five fingers. Velká spokojenost, jen dvě keše z těch co jsme hledali se nepodařilo najít.
  • 1
Vložený obrázek

#7 Ballantines84

Ballantines84

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2017 - 19:19

Pokud nejsi na ferraty, ale jen trek tak stojí za to výlet z Hallstattu na Adamekhutte. Nebo na druhé straně z Ramsau přez Guttenberghaus(chatařka je češka) na Scheichenspitze. Pak je tu samozřejmě ještě prima výšlap od Gosausee na Dachstein(u Gosausee necháš auto).
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama