Přejít na obsah


Fotka

Jak na wherigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
74 odpovědí na toto téma

#21 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 11:24

I ja dekuji mh.mailovi za lichotku ;) Musim ale rict, ze se tou celkem rozumnou radou do znacne miry ridim a wigum se vyhejbam jak cert krizi.

 

Nechci z toho dělat soukromou korespondenci, ale nedá mi to: Všeho do času, na každého jednou dojde ;).


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#22 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 11:27

Začnu tím wigem: https://www.geocachi...3d-e19fd5f4aeee

je to součást dlouhého trailu o dvou keších jako vzpomínka na kosočtverec s čárkou.

 

Jinak děkuji za za Vaše názory a budu dělat wiga už jenom pro founy. :-)


  • 0

#23 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 12:59

Začnu tím wigem: https://www.geocachi...3d-e19fd5f4aeee

je to součást dlouhého trailu o dvou keších jako vzpomínka na kosočtverec s čárkou.

 

Jinak děkuji za za Vaše názory a budu dělat wiga už jenom pro founy. :-)

 

No, to nejsem moc rád. Ale chápu, že dnes s Oregonem 450 a deset let starou tlačítkovou Nokií už nejsem typická cílová skupina…


  • 0

#24 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 18:23

Pred par roky tu probehla anketa na tema zda psat cartridge s podporou pro garminy. Tenkrat jsem byl jednoznacne pro garmint, ale za tu dobu jich hodne zmizelo a vyvoj se posunul, takze bych se taky priklonil k opusteni garmina.


  • 0

#25 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 18:40

 

Zmíněným logem bych se vůbec nestresoval. Pro někoho je hraní wheriga nad jeho mentální schopnosti, podobně jako se někteří i jinak vzdělaní a chytří lidé nikdy nenaučí řídit auto. Vždycky oceňuji, když někdo takový uzná svůj hendikep a radši se o to ani nepokouší. Ušetří tím problémy jak sobě, tak druhým. Podobně by se měli zachovat i při hraní wiga.

 

 

Všimni si, že v tom logu kačer psal: "a začal tvrdohlavě hlásit vzdálenost kešky 0 metrů, ať jsem dělal co jsem dělal". To nemá s šikovností hráče nic společného. Párkrát se mi taky stalo, že zóna najednou měla velikost jednoho bodu (ačkoli ji autor takovou určitě nevytvořil). A do takové zóny se dostane asi jen Chuck Noris. Prostě, když máš smůlu, tak to je nutné začít znovu a někdy i znovu stahnout kartridž.


  • 0

#26 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 19:06

Všimni si, že v tom logu kačer psal: "a začal tvrdohlavě hlásit vzdálenost kešky 0 metrů, ať jsem dělal co jsem dělal". To nemá s šikovností hráče nic společného. Párkrát se mi taky stalo, že zóna najednou měla velikost jednoho bodu (ačkoli ji autor takovou určitě nevytvořil). A do takové zóny se dostane asi jen Chuck Noris. Prostě, když máš smůlu, tak to je nutné začít znovu a někdy i znovu stahnout kartridž.

 

Tome, na jednu stranu to byla samozřejmě hyperbola. Na stranu druhou ale na tom něco je, neříkám, že se tomu musí říkat (ne)šikovnost, ale něco na tom bude. Já jsem odehrál do této chvíle 105 wig (těch zalogovaných, pak mám ještě odehráno pár nezalogovaných), začínal jsem s OpenWigem, pokračoval přes Garmina 300 k dnešnímu telefonu s Androidem, na kterém jsem v různých verzích WhereYouGo a na čtyřech různých telefonech s různou verzí OS odehrál zrhuba polovinu z tohoto počtu. A kromě opravdu fatálních problémů v začátcích na wigu „Za pražskými vodníky“, které jsem je napotřetí dohrál jenom s největšími obtížemi (Symbian telefon s BT GPS modulem a OpenWIGem), a problému na wigu „Celtic adventure“ (Garmin 300), si nevybavuji žádný zásadní technický problém, který by mi nějak zkomplikoval hraní. Žádné záhadné mizení zón, nepředvídatelné chování přístroje, pár pádů jsem zažil na Garminu, ale na telefonu si je nedokážu vybavit.

 

Čeho jsem si ale několikrát všimnul, bylo to, že dost často měli technické problémy lidi, kteří se na wherigo koukali spíš s despektem. Viděl jsem několik logů typu „je to dávno, co jsem naposledy hrál wherigo, nemám ho rád, dnes jsem tomu dal po delší době znovu šanci a dopadlo to katastrofálně“ a následuje popis příkoří, které dotyčný v průběhu hraní s technikou měl. Jsem přesvědčen, že tito lidé dělají podvědomě (to zdůrazňuji) něco jinak, nevhodně a z hlediska hraní wiga nebezpečně, a to má vliv na jejich problémy. Je to podle mě stejný případ, jako když třeba trpím závratí a mám přejít třeba v deseti metrech po půl metru širokém prkně. Jakmile se toho začnu hrozit, mám velkou pravděpodobnost, že skutečně spadnu. Zatímco pokud se bát nebudu, tak to přejdu bez problémů. Prostě už jenom to, jak budu klást nohy za sebou po tom prkně, jak (ne)budu udržovat rovnováhu apod., bude implikovat můj neúspěch. Já přistupuji k wigům tak, že si je chci zahrát, pobavit se jimi a absolutně si nepřipouštím, že bych nějaké problémy mohl mít. A tak je taky v drtivé většině nemám. A to na stejných keších, na kterých je ti nešťastníci mají.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#27 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 19:09

Ještě doplnění k předchozímu:

 

Ono se pak třeba ukáže, že dotyčný stěžovatel měl na telefonu zapnutý záznam tracklogu, plus spoustu dalších aplikací běžících na pozadí, online mapy, v průběhu hry neustále přepínal do keškového programu (libovolného), aby se podíval, jestli náhodou nešel kolem nějaké keše, do toho třeba současně telefonoval a přitom měl telefon s malou pamětí a všechno nacpané na pomalé SD kartě.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#28 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 20:46

Jo jo, tak nějak.  Nejsem si jist, jestli v mém případě ty nulové zóny nebyly na Garminu. Ale ono je to jedno, pokud přístroj zazlobí (např. nedostatek paměti, na telefon ti někdo zavolá uprostřed hry, ...) ne vše může hráč ovlivnit.

Prostě, kačer by se neměl nechat odradit a pokud se začne hra chovat podivně, tak natáhnout uloženou situaci ze slotu a pokračovat. Chce to ukládat po každém úspěchu a mít několik verzí. Opět výhoda WherYouGo. Na telefonu je velká výhoda, že se dá zobrazit tvar a velikost zóny - pokud ji autor neudělá neviditelnou.

Určitě je na WherIGo lepší telefon či tablet, než Garmin. Ale přesto, pokud k tomu nejsou vážné důvody, bych se přikláněl ke tvorbě hry tak, aby šla použít i na Garminech. Sice to vždy bude značně ochuzená verze (menší rozlišení obrázků, max. pípání místo hudby,...), ale na to jsou majitelé Garminů zvyklí. Deaktivovat zbytečné zóny taky neuškodí. Něco jiného je, pokud má být hra přímo na multimédiích nebo velkém počtu zón založená. Pak je nutné Garmin obětovat.


  • 0

#29 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 22:03

Jenom takova poznamka. wig uz jsem nekolik napsal a troufnu si rici, ze i pekelne slozitejsich. tohle je srana pro deti. 4 zony 10x10 m rozlozene na louce do podoby kosoctverce. po projiti se otevre zona s keskou, opet 10x10 m a kes je presne uprostred.
  • 0

#30 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 22:45

Tak to mam nejradsi, tyhle teoretiky. https://coord.info/GLKQ477V. Docela by me zajimalo kde jsem si mel co cestou ulozit, natahnout znovu a pokracovat. Taky teda koukam ze nekteri maji bezmeznou duveru v moje fyzicke schopnosti. Jasne ze Chuck Norris by cestou jeste stihal sbirat kese kolem, ale i kdyz mi to nebudete verit, tak ja se o nic takoveho ani nepokusil. Ani jsem nemel dechu nazbyt abych tech 13 minut vyuzil k vyrizeni nezbytnych telefonu. Fakt jsme nedela nic, nez ze jsem bezel. HW je popsanej v logu, pred dvema lety slusna masina, pameti hafo, SD karta samozrejme ta nejrychlejsi co existovala, aplikace stejne ale ve vnitrni pameti. A samozrejme pozavirany vsechny aplikace co zavrit jdou. Jediny ty stopky jsem mel pusteny, jinak bych ani nevedel cas. Asi to padlo ze jsem moc funel, jinej duvod fakt nevidim. A treba ten beh do schodu ve skalach kdesi u Mnnichova Hradiste dopadl uplne stejne, akorat na Garminu.

 

Bohuzel patrim presne do ty kategorie co zminuje mh.mail. A evidentne cte moje logy, podle toho co sem postnul. Mam skoro pocit jako kdybych to napsal sam  :)  A taky si presne pamatuju prvni moje wigo, samozrejme nedohrany. Byl to Labyrint. Jeden pad cartridge, spousta zbesilyho pobihani furt dokola az jsem byl lidem pro smich. Ale je treba objektivne priznat ze tam na tom mel znacnej podil i player, tenkrat jeste na pravekym Windows phonu (HD2), kde chybel kus zobrazeni coz komplikovalo ovladani a vubec to byl pravek. Ale odloveny to nemam dodnes a uz tady zacal muj ne zrovna vstricny vztah k temhle pocitacovym hram :(


  • 0

#31 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 23:03

Kdepak funění, chyba byla jednoznačně v tom, že jsi neměl kompatibilní obuv, jak píšeš...  :D


  • 0

#32 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 23:09

Kdepak funění, chyba byla jednoznačně v tom, že jsi neměl kompatibilní obuv, jak píšeš...  :D

Tak to leda. Ono to bylo v prosinci, tak jsem holt mel poradny boty. To me fakt nenapadlo ze ta technologie je az tak hakliva. Je fakt ze v tech skalach jsem mel taky pohory, kdyz o tom tak premejslim. To je jediny co mely ty dve akce spolecnyho. Tak dik, konecne vim kde je chyba a proc wigo pada. Takze ted uz tedy si vezmu doporucovanou obuv, tim odstranim zacatecnickou chybu a vsechny dalsi odlovy uz budou v pohode. Skoda ze jsem se nezeptal driv :)


  • 0

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 23:57

Tak Zvičinský výšlap jsem šel 2x. Pokaždé se mi wherigo na Androidu seklo nejspíše když se uspal mobil (nebo něco podobného, neměl jsem moc čas to sledovat, na kole jsem neměl držák). Naštěstí mi autor tenkrát po zaslání tracklogu zaslal souřadnice...

 

S wherigovkami jsem taky mnohokráte zápasil. Zde již zmíněné Litomyšlské wherigovky jsem na mobilu nakonec dohrál, i když až po mnoha pádech, ale na telefonu to nakonec šlo. Jedna z prvních hraných na vlastním telefonu byla Dělová koule pod Špilberkem. Díky baterce jsme ji hráli 2 dny. První den asi 2 hodiny vždy poté, co jsme nejdříve mimo stromy hledali signál, abychom třeba na popáté došli do zóny. Druhý den po dobytí telefonu a dochození zón mi klekla baterka po příchodu skoro k předposlední zóně. Když jsem to nabyl naposledy, uložila se hra ve stavu, že nebyla aktivní jediná zóna - takže hra nedohraná a musím hrát vše znovu... A keš jsem taky nenašel.... Takže asi tak. Teď čí je vina? Asi moje - měl jsem si pořídit lepší mobil....

 

Bohužel ty slabé články se občas sčítají. Chybička ve wherigu je znásobena, když je blbý mobil se signálem.


  • 0

#34 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2018 - 23:58

Bohuzel patrim presne do ty kategorie co zminuje mh.mail. A evidentne cte moje logy, podle toho co sem postnul. Mam skoro pocit jako kdybych to napsal sam  :)

 

Tak tvoje logy evidentně nečtu, to musí být nějaké mimosmyslové napojení  ;) .

 

wigum se vyhejbam jak cert krizi. Ale stejne na tech tvejch 5 Bazilisku musim nekdy zajit, strasi mi to tak blizko HC, ze je fakt tezky delat ze to tam neni :)

 

A taky si presne pamatuju prvni moje wigo, samozrejme nedohrany. Byl to Labyrint. Jeden pad cartridge, spousta zbesilyho pobihani furt dokola az jsem byl lidem pro smich.

 

Jenom pozor, upozorňuju, že owner je v obou případech stejný!  :D Takže doporučuji si prostudovat logy jako GLR3TJRAGLQJ4RRM a GLPHV4Y9. Pokud bude i potom trvat nutkavá touha si to zahrát, teprve pak vyrazit.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#35 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2018 - 0:31


Jenom pozor, upozorňuju, že owner je v obou případech stejný!  :D Takže doporučuji si prostudovat logy jako GLR3TJRAGLQJ4RRM a GLPHV4Y9. Pokud bude i potom trvat nutkavá touha si to zahrát, teprve pak vyrazit.

To vim taky, proto jsem to moje historicky prvni utrpene prikori zminil ;)

 

Logu jsem tam par cetl, dokonce jsem mluvil s jednim co to odlovil a teda taky to nemel zrovna na pohodu. Ale musim rict ze uz jsem odolnejsi nez driv, prikori ocekavam a jsem na nej psychicky pripravenejsi. Navic tam nejedu 150 kilaku, kdyz to spojim s nakupem v Globusu, vlastne ani nikam jet nemusim. No a abych pravdu rekl, je to lakavy i proto, ze tohle dava slusnou sanci na dalsi kolosalni prusvih a naslednou moznost vybit si frustraci na ownerovi v logu, a to i kdyz neodlovim. Protoze jak znamo za neuspech pri odlovu kese vzdy muze owner :) Hlavne musim zvolit kompatibilni obuv, abych zas nebyl za amatera.


  • 1

#36 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 783 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2018 - 7:22

Jako laik se přidám. Možná lidem, co jsou zvyklí na počítačové hry, připadá wherigo logické. Mě ne. Odehrál jsem jich jen několik a logiku jsem někde dost nepochopil. Např.: Jsem převozník, mám v lodi kozu. Přijdu do zóny a co mám dělat? Když mám v inventáři kozu, musím na ni kliknout a nabídne mi to Vyložit na břeh. No a já tohle nepochopil, že musím kliknout a odvezl jsem si ji domů. Pochopitelně šlo o kozu, vlka a zelí a hra přesně podle předpokladů. Mezi zónami 70m přes řeku a objížďkami po cestách přes mosty 5 km. Celkem 120km i s cestami tam a domů.

Tím chci říct, že i hrát wherigo se člověk musí naučit, není to úplně logické. A když to při tom začne padat, zasekávat se, je nutno spouštět ze záloh, několik nejednoznačných údajů, malá zóna, do které se nelze trefit (a přitom člověk netuší, že v ní ještě není a diví se proč ho to nepustí dál) - nedivím se, že to spousta lidí nedohraje a už to znovu ani nezkusí. A na Garminu je to ještě nepřívětivější a nedivím se, že to Garmin nechal vyhnít.


  • 0

#37 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2018 - 9:17

Ono je to tak. Autor wiga může v zásadě udělat v příběhu co chce a tedy i potrápit hráče. Důležité je, aby ta hranice, kdy je to ještě pohoda, nebyla překročená. K tomu se dopracuje časem a stejně to nebude ideální. Klíčovej problém je znalost terénu a opakované návštěvy a konfrontace techniky s realitou. Je krásné vybrat si místa na zóny a mezi ně dát nějakou mezihru a nakonec zjistíš, že tam není signál. A tady je zaděláno na velkej průser, protože půlka strojů spadne. Před pár lety jsem dělal wigo v Tisé, jmenovalo se to "Lovci krokodýlů". 10 měsíců práce, jenom na testech jsem tam nachodil ke 100 kilometrů, na lovení kešek nebyl čas a nakonec jsem to po pár měsících archivoval. Proč? Při těch desítkách návštěv jsem poznal terén tak detailně a úkoly natolik vyprecizoval, že to bylo téměř nehrazelné. Veškeré kontroly úkolů dnes řeším pouze "pokutou" 10-30 vteřin. Dokonce jsem došel tak daleko, že na "Kreditce" v Praze hned na prvním úkolu "v jakém hotelu se Dežo a Matěj ubytovali" po dvou špatných odpovědích pouštím hráče dál. (podotýkám, že ve chvíli odpovědi stojí přímo u hotelu DUM a to jméno je napsané přes dvě patra) To jsou postřehy ze strany autora. A hráč? Pokud nehrál nikdy wigo, má problém. Je potřeba zjistit si pár věcí, jako nemít zapnuté routování a záznam trasy, u Garmina nemůžeš mít v adresáři myslím víc jak 8 her. Největším problémem hráčů je, že nečtou pořádně dialogy a bohužel se k nim nejde vrátit. Potom logicky ten hráč musí alespoň chápat základy ovládání. Není to prostě takové nadatluju souřadnice do navigace a jdu za šipkou.


  • 1

#38 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2018 - 9:59

No ja jednou pohořel na posledni stage, cilova zona byla cca 2m siroka a kopirovala hranou zed kostela a mobil si myslel, ze jsem 3m od zdi a ten metr abych se dostal do zony mne blokovala prave ta zed, tak jsem to obesel, ale ouha mobil si myslel, ze jsem zas 3m od te zdi, ale na druhou stranu, tak ted mne chybely cca 4m do zony. Po ctvrtem obchazeni sem a tam mne to prestalo bavit a sel jsem radsi pro cache, kterou jsem uz tusil kde je, precijen jsem to tam znal a jinde cache byt nemohla. No a kde je chyba kdyz je bezna chyba GPS 5m?


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#39 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2018 - 10:00

Ono je to tak. Autor wiga může v zásadě udělat v příběhu co chce a tedy i potrápit hráče. Důležité je, aby ta hranice, kdy je to ještě pohoda, nebyla překročená. K tomu se dopracuje časem a stejně to nebude ideální. Klíčovej problém je znalost terénu a opakované návštěvy a konfrontace techniky s realitou. Je krásné vybrat si místa na zóny a mezi ně dát nějakou mezihru a nakonec zjistíš, že tam není signál. A tady je zaděláno na velkej průser, protože půlka strojů spadne. Před pár lety jsem dělal wigo v Tisé, jmenovalo se to "Lovci krokodýlů". 10 měsíců práce, jenom na testech jsem tam nachodil ke 100 kilometrů, na lovení kešek nebyl čas a nakonec jsem to po pár měsících archivoval. Proč? Při těch desítkách návštěv jsem poznal terén tak detailně a úkoly natolik vyprecizoval, že to bylo téměř nehrazelné. Veškeré kontroly úkolů dnes řeším pouze "pokutou" 10-30 vteřin. Dokonce jsem došel tak daleko, že na "Kreditce" v Praze hned na prvním úkolu "v jakém hotelu se Dežo a Matěj ubytovali" po dvou špatných odpovědích pouštím hráče dál. (podotýkám, že ve chvíli odpovědi stojí přímo u hotelu DUM a to jméno je napsané přes dvě patra) To jsou postřehy ze strany autora. A hráč? Pokud nehrál nikdy wigo, má problém. Je potřeba zjistit si pár věcí, jako nemít zapnuté routování a záznam trasy, u Garmina nemůžeš mít v adresáři myslím víc jak 8 her. Největším problémem hráčů je, že nečtou pořádně dialogy a bohužel se k nim nejde vrátit. Potom logicky ten hráč musí alespoň chápat základy ovládání. Není to prostě takové nadatluju souřadnice do navigace a jdu za šipkou.

Jo, tohle je pravda. Zrovna ty Lovce krokodylu jsem neodlovil. Ale tam to nepovazuju za chybu cartridge. Hlavni prusvih byl ze jsme to nestihli, zabralo to dost casu, nakonec jsme se utopili nekde v hledani patniku nebo co to bylo, padla tma a to uz nam v tom terenu prislo vo hubu tak jsme to zabalili. Nasledne se mi nejak sam od sebe updatnul ve founu player na novou verzi a v te nove uz nesla otevrit rozehrana hra - ztrata kompatibility. Diky poznamkam na papire by to slo snadno projit znovu, uz bysme nemuseli nikam lezt, ale nejak na to nedoslo a najednou byla v archivu. Jinak zas nejsem takovej amater jak se mozna zda, uz jsem si nabehl mockrat, takze dnes uz napriklad delam screenshoty temer z kazde obrazovky. Na tom founu je to bez prace, prejedu screen dlani, pipne to a je to tam. Zrovna u tech Krokodylu to bez toho vubec neslo. Zpetny dotazy na neco co bylo pred 10 minutama jsou z hlavy neresitelny, aspon pro me. Tohle je velkej prusvih, ze se v tom neda pohybovat tam a zpatky. Coz u normalni kese jde. Kdyz to podelam u normalni kese, vratim se na minulou stage. Tady ne. A najit tu hranici kde to jeste je nejak rozumne tezky ale zaroven to zustane hratelny a dostatecne robustni proti nejakejm at uz technickejm, nebo hracskejm chybam asi neni uplne jednoduchy.


  • 1

#40 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2018 - 10:01

Každou další obrazovku co na mě vyskočí tak udělám screen abych pak věděl. :-))
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama