Přejít na obsah


Fotka

Jak na wherigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
74 odpovědí na toto téma

#61 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2018 - 8:35

Ono je to nějaké divné. V c:geo mi v pohodě funguje GPS i kompas, ale ve WhereYouGo mi to jede jen přes GPS a nenašel jsem způsob jak kompas aktivovat. (LG Zero)


  • 0

#62 Kuníkové

Kuníkové

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2018 - 10:55

Na úvodní obrazovce spuštěné hry ve WhereYouGo je vlevo dole tlačítko Poloha. Po zvolení se zobrazí nalezené satelity a dole tlačítka Poloha a Kompas. Po aktivaci tlačítka Kompas je následující navigace podle kompasu (S2+, H6x)
  • 0

#63 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2018 - 13:24

Díky za info, snažil jsem se "emulovat" situaci běžného kačera, který si jde zahrát ňáký to wigo. V pořadí své druhé až třetí, tedy o ovládání a nastavení neví vůbec nic. Ten kompas jsem nevěděl. Díky za info, to dám do návodu. A holt tedy zvětším i zóny aby to byla sichrovka. Je to mé první wigo pouze pro telefon (WhereYouGo) a tak bych nectěl udělat nějakou botu. Do příštího týdne udělám změny a dám další test.


Tento příspěvek byl upraven od None: 04 březen 2018 - 13:25

  • 0

#64 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2018 - 18:32

Na úvodní obrazovce spuštěné hry ve WhereYouGo je vlevo dole tlačítko Poloha. Po zvolení se zobrazí nalezené satelity a dole tlačítka Poloha a Kompas. Po aktivaci tlačítka Kompas je následující navigace podle kompasu (S2+, H6x)

No právě že to asi nefunguje všude :unsure: .


  • 0

#65 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2018 - 15:19

No právě že to asi nefunguje všude :unsure: .


Možná jestli jsi aplikaci při prvním spuštění nezakázal "oprávnění" pro přístup k poloze. Ovšem standardně na většině telefonů to pak funguje tak, že když zkusíš pustit něco k čemu nemá app oprávnění, že ti to oznámí a ty bys ji jo měl přidat.
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#66 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2019 - 1:18

Tuší někdo, co by mohlo být důvodem toho, že mi nejde dát do jedné větve Když/jinak dva výrazy? Jinému kačerovi to jde, mě to nechce pustit ani kdybych se postavil na hlavu :(


  • 0

#67 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2019 - 12:12

Jaký je doporučený postup pro zálohování rozehraného Wheriga (na Androidu)? Nemyslím teď to, že se hra sama ukládá během vlastního hraní. Jde mi o případ, kdy je potřeba nějakou dlouho rozehranou hru např. přenést na jiný telefon nebo ji prostě zálohovat pro sichr mimo zařízení. Stalo se mi už, že uložená hra nepřežila aktualizaci aplikace WhereYouGo, v nové verzi zapomněla udehranou část.

Na několika webech jsem našel informace o tom, že kromě *.GWC se mají zálohovat i *.GWL a *.GWS soubory, které se nacházejí ve stejné složce jako cartridge samotná, ale ve svém telefonu tyto soubory nemám - místo toho je tam *.OWL a *.OWS.

Pokusné přenesení těchto souborů na jiný telefon vedlo k tomu, že cartridge se spustila, ale odehrané části nezná. Verze WhereYouGo byla stejná, verze Androidu ale jiná.

K čemu to potřebuju konkrétně: GC4HHYB - tohle bude na dlouho

 

Díky za rady.


  • 0

#68 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2019 - 12:33

Predpokladam, ze se tu vyjadri povolanejsi, ale pro zacatek ...

 

Urcite zalezi na verzi aplikace. Napr to zminovane nepreziti klidne mohlo byt zpusobeno zmenou formatu ukladanych dat.

 

*.owl je log prubehu hry

*.ows je ulozeny stav

*.ows.1/2/3/4 ulozene stavy v dalsich "portech", to plati pro novejsi verze aplikace

pak mam jeste *.bak a to je take ulozeny stav, tusim ze predposleni stav

 

Rekl bych, ze by mely byt zkopirovany vsechny soubory, ktere k te jedne hre mas.

 

EDIT: Jeste to *gwl a *.gws. Ono zalezi na tom, co pouzivas za aplikaci a na cem. Formaty zaloh nejsou vzajemne kompatibilni. Tyto jsou, tusim, pro Garmini aplikaci.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 22 březen 2019 - 12:38

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#69 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2019 - 12:52

Aha, takže v tom mém neúspěšném pokusu byl problém v tom, že jsem nepřenesl *.ows./1/2/3/4 - považoval jsem to za předchozí uložené stavy a hra je přesto vyžadovala. Tedy přenést nejen aktuální *.ows, ale i ty předchozí. Pak se to vzpamatuje.

Dík za navedení, takhle mi to myslím stačí.


  • 0

#70 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2019 - 14:10

To jsou samostatne stavy, nemely by byt navisle jeden na druhem. 1/2/3/4 jsou ukladane zvlast, kdyz si volis slot, do ktereho ukladat. *.ows je stav, kam se uklada, kdyz slot nezvolis a *.bak je podle meho soubor, kam se *.ows pred ulozenim noveho stavu do *.ows.

 

EDIT: a nejsem si jisty, zdali neni potreba *.owl, aby zkontroloval ulozeni. ale to myslim nutne neni.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 22 březen 2019 - 14:11

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#71 milan.k

milan.k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2019 - 19:29

Jaký je doporučený postup pro zálohování rozehraného Wheriga (na Androidu)? Nemyslím teď to, že se hra sama ukládá během vlastního hraní. Jde mi o případ, kdy je potřeba nějakou dlouho rozehranou hru např. přenést na jiný telefon nebo ji prostě zálohovat pro sichr mimo zařízení. Stalo se mi už, že uložená hra nepřežila aktualizaci aplikace WhereYouGo, v nové verzi zapomněla udehranou část.

Na několika webech jsem našel informace o tom, že kromě *.GWC se mají zálohovat i *.GWL a *.GWS soubory, které se nacházejí ve stejné složce jako cartridge samotná, ale ve svém telefonu tyto soubory nemám - místo toho je tam *.OWL a *.OWS.

Pokusné přenesení těchto souborů na jiný telefon vedlo k tomu, že cartridge se spustila, ale odehrané části nezná. Verze WhereYouGo byla stejná, verze Androidu ale jiná.

K čemu to potřebuju konkrétně: GC4HHYB - tohle bude na dlouho

 

Díky za rady.

Moc konkrétní info nemám, jen pár zkušeností.

A musím říct, že jen ty nejlepší.

Aktualizace WhereYouGo mi nikdy problém neudělala.

A překvapivě ani výměna telefonu. Zkopíroval jsem celý adresář se všemi cartridgemi, jiný android, a překvapivě nebyl nejmenší problém a léta rozehraná wiga se podařilo bez problémů dohrát.

To je nevýhoda, když se hraje 1 hra několik let :-), občas se mi to stane ...

Měl bych to zase někdy vyzkoušet, pár dlouho rozehraných WIG mám, a už jsem to delší dobu nezkoušel.


  • 0

#72 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2019 - 22:35

Problém s rozehranými wigy byl kolem verze 0.7. Došlo tam ke změně ukládání a hry uložené ve starších verzích v nové nefungovaly.


  • 0

#73 ---------

---------

    Member

  • Validating
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2020 - 21:59

Ahoj. Zkouším programovat wherigo (kdo ví, jestli z toho něco bude :) a mám dotaz. Dají se skrýt nebo zase zaktivovat příkazy u věcí v průběhu hry? Přirozeně to půjde i bez toho, ale s tim by to bylo lepší a přehlednější. Děkuju
  • 0

#74 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2020 - 22:31

Určitě ano.


  • 0

#75 ---------

---------

    Member

  • Validating
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2020 - 6:54

A neví někdo jak v Urwigu?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama