Přejít na obsah


Fotka

Krusnohorsky kverunk


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Bobo1990

Bobo1990

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2017 - 17:15

Ahoj
Neplanuje někdo tuto turu ? Chtěl bych vyrazit 18. nebo 19.8 , tak kdyby se chtěl někdo přidat. Ve více lidech to půjde jiste lip. :)
GC72VYR
  • 1

#2 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 18:05

Ahoj, jakože jasně, že plánuju, ale vyjde mi to až na příští jaro. Zatim se chystám sólo. Přeju, ať najdeš parťáka a pokud ne, ať se to vyvede i o samotě!


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#3 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2017 - 21:06

Já vyrážím zítra, vlak tam bude v 15:15, dám startovací pivo v místní osvěžovně a vzhůru do hory! Uvidíme, kam až dojdu...


  • 1

#4 Bobo1990

Bobo1990

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 15:49

Tak pak dej vedet jak si dopadl
  • 0

#5 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 17:25

Tak pak dej vedet jak si dopadl

Správně je dopadla. A než to zmákne, můžeš si přečíst její místní blog


Tento příspěvek byl upraven od MikiHamza: 30 červenec 2017 - 17:26

  • 0

#6 Bobo1990

Bobo1990

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2017 - 18:38

Omlouvam se :)
Blog je zajimavy a inspirujici k dalsim cestam za keskami
  • 0

#7 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2017 - 20:59

Nebudu napínat - dopadlo to dobře :) . 7 dní, 2 festovní noční bouřky, nepočítaně přeháněk (a ruplá tyčka od stanu hned druhý den, což moc nepotěšilo). Asi 100+ informačních tabulí po cestě (to fakt nejde číst), ale na jedné jsem zaznamenala cosi o nejdeštivějších místech ČR. Zkusím něco sepsat, takhle rychle jen 3 poznatky - furt tam prší/mrholí, i když jinde je sucho, takže se připravit na mokro (cesta mnohdy vede i vyšší trávou, když je mokro, tak jste mokří, Norské předpovědi počasí moc nefungují), je tam hodně zmijí, rozháněla jsem je hůlkama (pozor na tradičku Horní Cínovec, je pod jediným kamenem v okolí a bydlí tam fakt obrovská zmije, tam jsem měla víc štěstí jak rozumu, zas na druhou stranu už mám naposlouchané, jaký zvuk vydává zmije, když vás chce zastrašit a už ho do konce života nemusím slyšet) a až dopočítáte finálku, tak se nedivit - fakt je to úplně mimo cokoli a je to zacházka cca 6 km navrch k údajům z tabulky. Jo a nejlepší borůvky jsou na Meluzíně :P .


  • 5

#8 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2017 - 10:09

IMG_20170717_105700.jpg IMG_20170717_105733.jpg Blahopřeju ke zdolání.

Sám mám za sebou cca třetinu (od startu v Lubech po Klínovec – za dva dny). Pohodová a perfektně zpracovaná multina.

Jen lehce doplním info k přespání:

- kemp Nancy (pořadí 13, 28,5 km) překvapí dvakrát:

1.) budete zde i v sezoně skoro sami

2.) cena 12,-Kč za osobu a hodinu (max. 160,-Kč za celý den) – účtování po hodinách jsem ještě v žádným kempu neviděl J   J.

 

- moc doporučuju využít možnosti přespání v originální mongolské jurtě v bývalé obci Jelení (mezi poř. 19-20, cca 48-50 km od startu) . Přespání lze domluvit přímo na místě nebo na WWW.mezijeleny.cz,   (http://www.mezijelen...-mongolske.html).  Kdy se Vám podaří na svých toulkách spát v jurtě ????

 

 


  • 3

#9 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2017 - 12:13

Dany, gratuluji ke zdolání celé cesty, jsi skvělá!

K Tvým poznatkům z cesty: Ano, v Kruškách docela dost často prší, a ne náhodou. Většinou zde převažují větry vanoucí ze severozápadu na jihovýchod, a ty s sebou přináší vlhkost a chlad, srážky se zastavují o pásmo hor a kumulují se. Takže jo, furt tam leje! :-)

Pokud jde o Nory a jejich "bezchybné" předpovědi, tak dnes i včera v noci jsem ležela ve stanu, na chatrnou celtu mi bubnoval slejvák v doprovodu s hřměním a blesky, a já se dívala na předpověď pro tuto hodinu, která byla samé sluníčko..! Norové údajně změnili hlavní centrum pro vytváření předpovědí a od té doby jim to ve střední Evropě moc nevychází... Možná se vrátím k ČHMÚ.

Pokud budeš něco psát, moc ráda si to přečtu! Mimochodem jsem teď na Nordwaldkammwegu, tak vzpomínám na Tvou reportáž z téže cesty. ;-)

Všem lovcům mnoho zdaru! :-)
Zdraví Čtyřhranka Markéta
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama