Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#1 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 17:50

Otevřu Twitter a co nevidím, odkaz na článek Introducing Virtual Rewards! na oficiálním blogu GS. Celý text jsem jen v rychlosti prolétl, ale tím hlavním je, že se dočkáme 4 000 nových virtuálních keší. No, jak to ale bude vše probíhat to si přečtěte na blogu (anglicky)...


  • 1

#2 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 17:57

JJ, uz ji mam v nepublikovanych kesich :D

 

Moc mile prekvapeni.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 24 srpen 2017 - 17:58

  • 3

#3 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:01

Nepsal si náhodou před chvílí (cca půl hodinky nazpět) na skupinu na Facebooku? Jsem něco koutkem oka postřehl, že někdo psal něco ohledně virtuálky. :)


  • 0

#4 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:03

Negativni.   Nemam ucet na tech strankach co zminujes.  :rolleyes:

 

On je GS prihodi ownerum automaticky bez dotazu. A nedaji se ani adoptovat v nepublikovanem stavu. Takze velmi mile zjisteni, ze ma cenu delat hezke kese.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 24 srpen 2017 - 18:05

  • 0

#5 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:04

Tak doufám že z ČR bude dost zasloužilých kačerů...


  • 0

#6 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:08

Tak doufám že z ČR bude dost zasloužilých kačerů...

No 4000 kesi je rozdeleno do 68 statu podle neznameho klice. tak se uvidi.


  • 1

#7 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:10

V tom případě jsou tedy minimálně dva potvrzené případy zasloužilých kačerů v ČR (tedy, dle Groundspeaku). :)

Podrobnosti o algoritu, kterým vybrali zasloužilé kačery, se však asi nikdy nedozvíme.


  • 4

#8 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:20

Zajímavá spekulace na webu project-gc kolik nových virtuálek se v jednotlivých zemí objeví:

 

United States 1358
Germany 760
Canada 249
United Kingdom 239
France 167
Czech Republic 129
Sweden 106
Australia 87
Spain 87
Austria 83
Netherlands 82
Finland 77
Norway 60
Switzerland 58
Portugal 52
Belgium 52
Poland 40
Denmark 36
Italy 35
New Zealand 26


  • 10

#9 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:33

To je 9,2142857143_keší na kraj a 1,6753246753_keší na okres.

Tento příspěvek byl upraven od Kvíčala: 24 srpen 2017 - 18:35

  • 2

#10 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:36

Tohle číslování hromad je teda pekelny. Jeste ze uz jsem dneska pulku kurete snedl :)


  • 6

#11 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:40

Zajímavá spekulace na webu project-gc kolik nových virtuálek se v jednotlivých zemí objeví:

...

Czech Republic 129

...

 

Kdyz jsem si cetl ten mail co nam prisel tak jsem si rikal to bude zase typu "Jste vitez (asi jako milion dalsich)" ale jak na to koukam, tak jsme jedni z tech 129 i kdyz ten pocet je to spekulace. To by me docela zajimal klic podle ktereho to vybirali, sice nase kese maji za kratkou dobu dost FP ale jen jedna ma pres 50% na pocet nastev PM, takze to zas takovy terno neni. No uvidime co s tim provedem, zatim jsem si ji uklidil z pacifiku k nam na pole k ostatnim pracovnim listingum.


  • 1

#12 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 18:56

Myslim, ze je uplne jedno kolik jich bude u nas. Dulezita bude jejich kvalita. Z toho mnozstvi tech virtualek ktere jsem nasel byla vetsina totiz nezajimava. Jen par mi jich skutecne utkvelo v pameti. Zbytek byl jen nahradou za tradicky bez napadu. I to byl myslim duvod jejich ruseni. Takze gratuluji tem, kteri tu moznost publikace ziskaji a tesim se na to, ze jejich virtualky budou mit napad. At tu moznost zbytecne nepromarni, byla by to skoda.
  • 9

#13 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:01

Myslím si, že to vybírali podle ownerovo rychlosti v obnovení keše a podle počtů logů owner maintenance na keších.
  • 0

#14 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:01

No

 

Myslim, ze je uplne jedno kolik jich bude u nas. Dulezita bude jejich kvalita. Z toho mnozstvi tech virtualek ktere jsem nasel byla vetsina totiz nezajimava. Jen par mi jich skutecne utkvelo v pameti. Zbytek byl jen nahradou za tradicky bez napadu. I to byl myslim duvod jejich ruseni. Takze gratuluji tem, kteri tu moznost publikace ziskaji a tesim se na to, ze jejich virtualky budou mit napad. At tu moznost zbytecne nepromarni, byla by to skoda.

No pod tohle se neda nez podepsat. Vnimam to jako opravdu velkou vyzvu a odpovednost. Proste to bude docela tezke udelat virtualku, ktera bude k necemu. No jeste ze je na to rok.


  • 3

#15 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:05

No pane jo, teď byly virtuálky dost vzácné ale tohle množství je docela devalvuje, to mi přijde skoro škoda.

Nicméně taky mi jedna přistála, tak se budu muset zamyslet kam s ní.


  • 5

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:08

Gratuluji  Pavlovi a Štěpánovi. Troufám si tipnout, že další owner by mohla být Dacinka, její keše patří podle mě k nejlepším u nás.

Budu se těšit, co vymyslíte jak vy, tak další vybraní a především kačeři v našem kraji. Přiznávám, že žádnou virtuálku ještě odlovenou nemám.


  • 2

#17 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:25

Myslím si, že to vybírali podle ownerovo rychlosti v obnovení keše a podle počtů logů owner maintenance na keších.

 

No to by bylo mozny, nam se povedlo, disable a enable jeden a ten samy den. Ale to system neakceptoval tak jsem enable musel zmenit az dalsi den. A i owner maintenance moc nemame, taky jen u jedne z 3 kesi, ty dalsi to zatim nepotrebovali, resp. jednu musime v nejblizsich dnech poupravit a dat novy LB ale zatim nema zadny NM log takze o tom system nemuze vedet, leda by parsoval logy kaceru :)

 

Myslim, ze je uplne jedno kolik jich bude u nas. Dulezita bude jejich kvalita. Z toho mnozstvi tech virtualek ktere jsem nasel byla vetsina totiz nezajimava. Jen par mi jich skutecne utkvelo v pameti. Zbytek byl jen nahradou za tradicky bez napadu. I to byl myslim duvod jejich ruseni. Takze gratuluji tem, kteri tu moznost publikace ziskaji a tesim se na to, ze jejich virtualky budou mit napad. At tu moznost zbytecne nepromarni, byla by to skoda.

 

Dekuji za gratulaci i zvedavce. Uprime zatim nevim co s tim. Sice vim co virtualky jsou ale to je tak vsechno. Pokud nas behem par mesicu nic kloudneho nenapadne, tak nabidnu virtualni adopci. S tim kdo bude mit zajem se dohodnu, on to pripravi, ja dam do listingu a poslu k publikaci a pak hned k adopci.


Tento příspěvek byl upraven od Pavel TT: 24 srpen 2017 - 19:25

  • 0

#18 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:27

Pokud nas behem par mesicu nic kloudneho nenapadne, tak nabidnu virtualni adopci. S tim kdo bude mit zajem se dohodnu, on to pripravi, ja dam do listingu a poslu k publikaci a pak hned k adopci.

Podle guidelines tyhle virtuálky nepůjdou adoptovat.


  • 4

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:28

No nazdar! :D Mi právě přistál na mailu blahopřejný telegram od HQ, že prej mám taky udělat virtuálku. Fakt netuším, co je k tomu vedlo, žádnej extra zakladatel nejsem. Tak mi, prosím,  poraďte, když to tu tak zdůrazňujete, v čem má spočívat zajímavost virtuálky. Kešuju jen pár let a virtuálky, který mam odlovený, se dají spočítat na prstech. Většinou bylo cílem se s něčím na místě vyfotit, třeba se sochou.


  • 0

#20 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2017 - 19:42

Myslim, ze je uplne jedno kolik jich bude u nas. Dulezita bude jejich kvalita. Z toho mnozstvi tech virtualek ktere jsem nasel byla vetsina totiz nezajimava. Jen par mi jich skutecne utkvelo v pameti. Zbytek byl jen nahradou za tradicky bez napadu. I to byl myslim duvod jejich ruseni. Takze gratuluji tem, kteri tu moznost publikace ziskaji a tesim se na to, ze jejich virtualky budou mit napad. At tu moznost zbytecne nepromarni, byla by to skoda.

Zase z toho nedělejte kovbojku. Co jiného by virtuálka měla být než na náhrada za tradičku? Tam kde prostě nejde dát tradička z důvodu obrovského množství mudlů, nebo protože ji domorodci kradou a dávají ji k logováni za peníze, nebo protože si ji tam majitel nepřeje, se dá virtuálka. Co by jste chtěli na tom vymýšlet?


  • 9





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama