Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#1041 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 18:45

Bohuzel nesplnuju jednu podminku.
  • 0

#1042 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 18:59

Zrovna mi to dorazilo do emailu.
Plné znění na oficiálním blogu: Introducing Virtual Rewards 2.0!

EDIT: Podmínky splňuji s velikou rezervou, tak schválně jestli budu vybrán. :D

A já se budu modlit, aby mě znova nevybrali, takovou pakárnu už nikdy více .... :D

EDIT: Jo teď to teprve čtu, naštěstí ti z prvního kola jsou mimo hru. Ufffff.  :wub:


Tento příspěvek byl upraven od Lindbergh: 14 květen 2019 - 19:03

  • 2
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#1043 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 19:11

Takže dalších cca +/- 100 keší u nás? Hm, očividně z toho chtějí udělat tuctovku. Každý rok udělat "virtual rewards x.0" a za chvíli bude virtuálka na každém rohu. No co se dá dělat, "vývoj" nezastavíš. B)

 

Navíc, HQ vybere 4000 náhodně. Jsem zvědav, jak se to rozprostře po světě.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 14 květen 2019 - 19:14

  • 0

#1044 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 480 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 19:15

Podle mě je to teď asi tak o 187.5 % lepší než minule. Líbí se mi, že je to dobrovolné, tzn. že se přihlásí jen ti, kteří o to mají zájem a tím pádem by se nemělo stát, že bude někdo nespokojen s tímto darem a navíc snad jich moc nepropadne jako minule. Vstupní podmínky jsou v pohodě a hlavně odpadl ten jejich sofistikovaný algoritmus, kterým to vybírali minule. Random je v tomhle případě mnohem férovější.

 

Počtu bych se nebál. Určitě to nebude takové kvantum, aby hrozila virtuálka na každém rohu.


  • 7

#1045 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 19:26

Souhlas, i když mě trochu mrzí, že my, co "jen" pořádáme eventy, jsme mimo hru. Nápad bych měla, pravidla znám, fotky kontrolovat by mě bavilo, listing jsem stvořila několikrát......

Ale co, počkám si, jestli někdo z kolegů bude mít štěstí - pár by jich podmínky splňovalo, je otázka, jestli se přihlásí.


  • 0

#1046 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 19:37

Taky mam napad na druhou a navic pekne sedici k nasemu nicku. A klidne bych do toho znova sel. Bohuzel nesplnujeme podminky, jednu virtualku uz mame. No i tak jsem to schvalne zkusil a odmitlo me to :(


  • 0

#1047 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 19:59

Též se mi líbí princip dobrovolného přihlášení se než věnovat někomu danajský dar. A jak už bylo zmíněno výše, tak z přihlášených se navíc bude vybírat náhodně. Za mě tedy celkově lepší přístup než předloni. :)
Stanovenou podmínku se založenými kešemi celkem chápu. Eventy beru jako doplnění k podstatě GC, kterou jsou právě keše. Nikterak tímto však neshazuji zásluhy pořadatelů eventů! Ostatně, sám patřím mezi ně. :)

Inu, čtvrtého června se uvidí, kdo byl vybrán a kdo ne. Má cenu jen tak přemýšlet o tom, kam ji kdyžtak "plácnout"? V zásadě mi vychází tři okruhy možností:
1) někam v dosahu HC*
2) někam po ČR*
3) někam mimo ČR**

* nejraději bych viděl virtuálky mimo např. Prahu či Brno (tam už mi jich přijde umístěných je dost), okruh s HC beru pro nás, kteří nejsme právě ze zmíněných měst
** nějaké zajímavé místo, kde nikdo nezakládá a udělalo by to radost cestovatelům
  • 2

#1048 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:03

U 3 pak jen formálně pozor na pravidlo "The cache owner must have visited the location and any additional waypoints in the previous two months before submitting the Virtual Cache for publication."


  • 2

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#1049 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:22

Docasne adoptuju nejakou kesku zalozenou v poslednich 4 letech :-)))
  • 0

#1050 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:25

Já zas nesplňuju ty FP. Taky mě to trochu mrzí, zrovna nedávno jsem si říkala, že někdo měl dát virtuálku k té soše Wintonových dětí na Hlavním nádraží. Tak třeba to tam dá někdo jiný :ph34r:


  • 1

#1051 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:31

Já zas nesplňuju ty FP. Taky mě to trochu mrzí, zrovna nedávno jsem si říkala, že někdo měl dát virtuálku k té soše Wintonových dětí na Hlavním nádraží. Tak třeba to tam dá někdo jiný :ph34r:

Tam nejde nikam dát tradina ? Virtuálka má hlavně smysl tam kde se normální keše zakládat nedají.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1052 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:33

Tak si dej inzerát "dočasně adoptuji keš založenou v posledních 4 letech, co má alespoň 25 FP"... :)


  • 1

#1053 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:36

Já těsně splňuju. Tak jsem zvědav.
  • 0

#1054 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 20:53

Já zas nesplňuju ty FP. Taky mě to trochu mrzí, zrovna nedávno jsem si říkala, že někdo měl dát virtuálku k té soše Wintonových dětí na Hlavním nádraží. Tak třeba to tam dá někdo jiný :ph34r:


Heeej, to jsem chtel a navrhoval jsem ja :)
  • 1

#1055 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 21:28

Heeej, to jsem chtel a navrhoval jsem ja :)

 

Platí pro virtuálky kolizní zóny? Pokud ano, tak by taková keš byla v kolizi s jistou mysterkou.


  • 0

#1056 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 21:29

Platí pro virtuálky kolizní zóny? Pokud ano, tak by taková keš byla v kolizi s jistou mysterkou.

Neplati.
  • 0

#1057 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 22:47

Tam nejde nikam dát tradina ? Virtuálka má hlavně smysl tam kde se normální keše zakládat nedají.

 

Tak ona se krabička dá dát téměř kamkoliv (krom pár míst se zákazy). Je otázka, jak hodně bude vyžadovat údržbu, jak často se bude ztrácet a taky jak dobře/špatně se loví kačerům...


  • 0

#1058 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 13:48

Co som ja pochopil, tak tie podmienku musis splnat v den zacatia akcie a teda je uz teraz neskoro zhanat kesku, pripadne zalozit nejaku novu peknu, ktora by rychlo nazbierala dostatok FP


  • 1

#1059 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 14:11

Mna uraza vôbec to, ze sa nove virtualky vydavaju. Pre mna to boli vzacne kesky za ktorými chodim. Potom vysla prva varka, tak na niektorých miestach kde som uz bol, sa objavili zase. Na niektorých som bol znova a odlovil ich, teraz sa tam objavia zase. Je to podobne ako z tradickami, len nechapem ten zmysel. Nieje dobre aby boli kesky, ktorých je malo z toho typu? Ziskat diamant kedysi bolo narocne, teraz je to zalezitost na desatdnovy intenzivny odlov virtualiek


  • 3

#1060 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 14:13

PS: uz len cakam na obnovenie zakladania webiek, tym zaklincuju asi vsetko. Mam na to podobnu paralelu s tlacenim penazi do obehu. Ludia su stastni ze nosia v penazenke velke peniaze, co nemaju hodnotu. Pripadne ak by niekto investoval do zlata a odrazu by sa vyhlasilo, ze vsetko zafarbene na zlto ma cenu zlata. Dakujem pekne :-)


  • 2





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama