Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#1361 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 12:40

Zvrhlost je menit pravidla prave kvuli tem co nechteji plnit nastavena pravidla. Zvlast kdyz je to smerem dolu. Zvlast u kesi, kde je fotka jedinou podmínkou.

 

Proc se rusily fotky u earth kesi. Prece, kdyz se tam nekdo nechce vyfotit, tak at se nefoti. 


  • 2

#1362 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 13:19

Samozřejmě, že na veřejnosti každý vidí můj obličej. Ovšem opravdu nepamamatuji, kdy jsem s sebou nesl transparent, že jsem Sven Gumby.

Fotit se se svou jmenovkou nechci, virtuálky jsou založeny na tom, že se mám někde vyfotit. OK, zařídil jsem se podle toho. Zatím mi to celkem prochází.


  • 2

#1363 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 15:34

Zrušení fotek u EC považuji za chybu, která je už však naštěstí minulostí.
  • 2

#1364 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 16:15

Ak chcem, tak si ich aj vyfotim a doma pozriem kazdeho osobitne. Nebudu o tom vediet ale vlastne som zasiahol do ich sukromia.

Tu tvář nebudeš mít s ničím spárovanou. Budeš jenom vědět, že ta tvář byla v daném čase na daném místě. Nic víc.

Pokud zveřejním fotku u svého logu, tak se přes ní dá spárovat moje osoba s mým nickem a tím pádem historii mého pohybu 10 let dozadu. Jasně, když to někdo bude chtít, tak to udělá i bez fotky. Ale proč to robotům typu google zjednodušovat.

(Zuckerberg po spuštění Facebooku: "Já žasnu. Já nemusím osobní údaje odnikud hackovat, oni mi je všichni dávají sami a dobrovolně!")


  • 3

#1365 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 16:22

Zatajeni svoji fotky na GS to tedy vsichni ti co jsou proti vytrhnou

 

Skoro kazdej uz ma biometrickej pas nebo obcanku. Vsude kamery a nakonec celou osobni svobodu nici fotka na virtualce :D

Se podivejte jak dopadli utocnici v Bostnu. nahrany i jak davaji batoh ke kosi.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 27 leden 2020 - 16:24

  • 1

#1366 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 18:17

Zvrhlost je menit pravidla prave kvuli tem co nechteji plnit nastavena pravidla. Zvlast kdyz je to smerem dolu. Zvlast u kesi, kde je fotka jedinou podmínkou.

 

Proc se rusily fotky u earth kesi. Prece, kdyz se tam nekdo nechce vyfotit, tak at se nefoti. 

 

Takže dát pravidla do souladu se zákonem je zvrhlost? 


  • 1

#1367 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 20:35

Takže dát pravidla do souladu se zákonem je zvrhlost?


Presne tak, zvrhlost. Neprijde mi normalni podepisovat skole povoleni, ze na chodbe muzou byt vystavena dila deti z hodiny VV. Ani ze bych na dovolene musel zadat o svoleni lidi na fotce jestli muzu to fotku dat na web.
Virtualky jsou zalozeny na dobrovolnosti a kdyz nekdo nechce splnit podminku, preci nemusi. Ale ustupovat od toho je zvrhlost.
  • 2

#1368 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 20:37

Za chvili uz se nebude muset zapisovat do logbooku, protoze par negramotu si bude chtit preci taky zahrat. Nebo prijde nekdo s tim, ze i zapis v logbooku ho identifikuje a je tozasah do osobni svobody.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 28 leden 2020 - 7:58

  • 0

#1369 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 21:34

Panzrstepan: Chci si myslet, že to, co psal Vláček, jsi omylem přehlídnul.
Ale spíš nechceš chápat, že.
  • 0

#1370 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 22:21

Naopak, chapu to moc dobre. Ale nesouhlasim s tim.
  • 0

#1371 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 7:57

Ak niekoho trapi kde sa pohybujem, tak mu to kludne poviem :-) Potesi ma, ak niekoho moj zivot bude tak zaujimat, ze svoj cas minie na to, aby vedel, kam chodim :-) :-) Skor by som asi ale povedal, ze kazdemu to moze byt u prdele, tak ako mne je u prdele kam chodia ostatni. Jasne ze opytat sa kamarata kade chodil a co zazil je o inom, ale sledovat ho stale je strata casu.


  • 1

#1372 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 8:00

A presne to napadlo aj mne - onedlho si niekto aj na nicky nieco vymysli, napríklad ako to co napisal panzerstepan a uz ani zapis v logbooku nebude povinny. Je to hra, takze nastavit pravidla mozu kompetentni ako len chcu. Aj keby bolo aj na tradicke nutne nahrat fotku seba, tak je na dobrovolnosti kazdeho, ci si taku hru zahra. Zo strany gc je to ale logicke - tym ze nemoze byt fotka vyzadovana, ostalo pri hre alebo sa prihlasi viac cacherov, ako je pocet tych, ktori z hry odisli alebo sa nezaregistruju z dovodu, ze pri virtualke sa nemusi pridat fotka osoby. Cize zavedenim tohto pravidla ziskali, nie stratili


  • 1

#1373 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 9:55

To, že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou. Já taky nechci rozšiřovat zbytečně svou adresu, tak neposílám řešení křížovek, neregistruju se v obchodech za příslib výhodné ceny sady nožů (které stejně nechci), nepoužívám facebook (zatím nevím, k čemu by mi byl). To, že hraju geocaching, před okolím netajím, ale ani se tím nechlubím. Lidi v okolí to prostě ví. Jen občas mi někdo říká, ať dávám pozor, po aférách typu Motolský potok, apod. Co se týká fotek, znám spoustu kačerů podle obličeje, ale k nicku si je nepřiřadím. A nikde není, že fotka musí být zřetelná a mít náležitosti fotky do řidičáku. Na zimní fotce s čepicí stejně nikoho nepoznám. A někde se požadovalo třeba jen foto ruky s GPS, což je problém, když hledám bez ní, nebo hledám i fotím mobilem, to pak jedině v zrcadle. A myslím, že většině autorů bude stačit fotka jakákoli, která bude z toho místa a ze současné doby.


  • 3

#1374 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 12:31

Se podivejte jak dopadli utocnici v Bostnu. nahrany i jak davaji batoh ke kosi.

 

Kdyby ti útočníci neútočili, tak to video nebude nikoho zajímat a nebude se v něm nikdo šťourat (aspoň zatím). Na rozdíl od fotky nahrané na internet, kterou si google (a nejen ten) zaeviduje a dá do souvislosti s ostatními fotkami s mým obličejem.


  • 0

#1375 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 12:55

Tak to uz po tobe jde BIS, protoze ta fotka v galerii U ctyr vezi je privedla na stopu. !!!!  :D :D

 

ba ne, stejne se nepresvedcime, tak to nema smysl. Fotte se bez obliceje, a ten kdo chce se bude fotit s oblicejem. Stejne za to muze GS.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 28 leden 2020 - 13:06

  • 0

#1376 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 13:43

To, že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou. (...)


A nezapomínat na čepičku z alobalu! :D


  • 1

#1377 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 14:39

A nezapomínat na čepičku z alobalu! :D

Správně, ale i na toto české virtuálky už naštěstí myslí. :D

GC7B798


  • 2

#1378 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 15:46

Fotte se bez obliceje, a ten kdo chce se bude fotit s oblicejem.

Sám sebe nevyfotím, takže budu dávat foto CWG jako obvykle. Když bude autor v listingu vyhrožovat mazáním, tak zaloguji WN. Podobně jako to dělám třeba u earthek, které jsou na zajímavém místě, ale otázky na můj vkus náročné, tak jenom poděkuji za ukázání místa. Evropského mistra stejně nedoženu. ;-)


  • 2

#1379 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 16:46

Pokud CWG držíš rukou, vyfotil jsi v podstatě sebe, takže pravidlo splňuješ. :-D


  • 1

#1380 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2020 - 20:27

GC88Z0K Hullein A.D.1841


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama