Přejít na obsah


Fotka

V Plzni řádí zloděj kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 whiny

whiny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:16

Plzni řádí zloděj kešek. Má předzdívku ElGFlood. 

  1.  
  2. Koukal jsem na Zdehajovz kešku PMDP #2 a zjistil jsem, že zřejmě byla přesunuta. 5.8. 2017 ji logoval jistý ElGFlood a o 3 dny později nebyla na místě. Tentýž uživatel o pouhé dva dny později 7.8. logoval moji keš Doubravka. Další den byla keš na jiném místě, pět metrů daleko. U mé i Zdehajovo kešky psal pouhé díky. Navíc obě keše jsou ve čtvrti Doubravka. Je tudíž nanejvýš pravděpodobné, že ElGFlood záměrně přesouvá keše.
  3. https://www.geocachi...47-a16bdc2bdfe9
  4. https://www.geocachi...0d-7e41bd60f570

Tento příspěvek byl upraven od whiny: 25 srpen 2017 - 16:17

  • -3

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:17

A proč jsou tu dvě stejná vlákna?
  • 0

#3 whiny

whiny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:21

kalubr

Protože krást se nemá a tak je třeba mu v tom zabránit a to tak, že to uvidí, co nejvíc lidí


  • 0

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:23

Koukám na další kešky, které logoval. Zatím jsem žádný problém nenašel.
  • 1

#5 whiny

whiny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:24

kalubr

Ale je tam ta souvislost. Dva dny po sobě byl poslední, kdo logoval kešku neporušenou. Každý po něm ji již našel zničenou nebo ztracenou, ptal jsem se kešerů soukromě. Navíc ten zloděj se mnou nekomunikuje, což je další důkaz.


  • -1

#6 Kvíčala

Kvíčala

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:33

Počkal bych na více podobných situací než někoho obviňovat.
  • 2

#7 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 16:38

Počkal bych na více podobných situací než někoho obviňovat.

Ano, souhlasím. Takto někoho obvinit je docela odvážné. A že nekomunikuje? Ten kluk je viditelně začátečník a nekomunikují i daleko "starší" kačeři.

Já být tebou, tohle vlákno zamknu. Nemáš v ruce nic kromě svých domněnek. Navíc píšeš, že obě postižené keše jsou blízko sebe. Může to dělat kdokoli, stačí že si děti všimnou, že tam někdo něco dělá u země a jdou se podívat. Jak jsem pochopil, tvoje keška byla jen tak zahrabaná pod listím. I pes ti ji přenese.

Opravdu jsi to trošku přehnal. Nikoho jsi nechytil za ruku a hned veřejně napadneš někoho, kdo s tím nemusí mít nic společného.


  • 3

#8 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 17:05

A naposled přidám:

koukám na tvůj profil, že mysterky D4 a 5 sypeš z rukávu, tak se zamysli i teď. On ten tebou jmenovaný půjde odlovit tvoji keš, zahodí/zničí ji, zaloguje se a v klídku jde dál? To docela odporuje mému >50 letému chápání. 

A teď už se opravdu odmlčím, protože mě to napadlo při luxování bazénu a musím to jít dodělat. 


  • 1

#9 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2017 - 20:20

Opravdu divné odsuzování. Mimochodem, podle tebe někdo tvou keš jenom přemístil, takže ji ani neukradl. Jen kolegovu krabičku odnesl. Není to divné? Proč by  neodnesl obě? Měl bys mít nějaké důkazy, než někoho obviníš.

 

Mimochodem, proč ji vlastně archivuješ? Pro kritiku v lozích, nebo pro to, že ji někdo jednou přemístil po necelých 2 měsících?

Měl by ses z toho poučit a najít v okolí trochu lepší schovku a obnovit. 


  • 3

#10 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2017 - 12:37

Taky mi nepřijde správné takhle někoho obvinit. Koukal jsem na další keše, které našel a po jeho nálezu ji našlo několik dalších lidí, takže ji asi těžko mohl šlohnout. Navíc, pokud jsou obě ve stejné čtvrti, tak si tam mohlo nějaké dítě všimnout kačerů chodících na místo a potom je poničit. Nebo ji mohl přenést i ten pes, jak píšou ostatní. A Zdehajova je malá, tak tam mohl být kinderšrot, který se dítěti líbil, kdežto tvoje je mikro, kde je jen logbook, takže pro malé dítě je spíš bezcenná, tak ji je pohodilo o kus vedle. 


  • 0

#11 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2017 - 12:43

A Zdehajova je malá, tak tam mohl být kinderšrot, který se dítěti líbil, kdežto tvoje je mikro, kde je jen logbook, takže pro malé dítě je spíš bezcenná, tak ji je pohodilo o kus vedle.

Spíš někdo "potřeboval" krabičku. Nebo magnet.
  • 0

#12 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2017 - 12:46

To je taky možnost.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama