Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Teoretické maximum typů keší za den


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2017 - 23:14

Tak se blíží Gigáč a přemýšlím, kolik typů keší za den se dá dát.

 

Procházel jsem si projektgc a u nikoho jsem neviděl že by se počítaly labky.

 

Pokud tomu tak je, tak je pořád pro normáního jedince 13, ne? Myslím to tak že teoreticky by se dalo 15, pokud by měl člověk tryskáč a letěl ze Seatlu, kde je HQ a teď i nedaleko APE po datové hranici na megáč do německa a poté klasickou cestou všech dalších typů keší na giga a maze...

 

Dá se najít někde statistika, kdo má typů keší za den nejvíce? Díky...


  • 0

#2 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 3:32

LABky se nepočítají takže my jich uděláme 11 pokud nám v Kolíně nevypnou webku
  • 0

#3 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 8:13

Minule v Praze, v roce 2013, jsme dali 12


  • 0

#4 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 8:22

Před čtyřmi roky šlo v Praze udělat dvanáct typů: event, mega-event, CITO, MAZE, tradička, multina, mysterka, earthka, webka, virtuálka, wigo, letterbox. Pokud bychom započítali i LABky, tak tentokrát je možné udělat teoreticky třináct typů (pokud člověk pojede odněkud z větší dálky, cestou pobere webku a navštíví i nějaký ten event a CITO), respektive čtrnáct, když by se někde konal mega-event, protože giga-event je jiným typem. A jak už bylo psáno výše, pokud někdo má tryskáč, i když, teleportace by asi byla lepší, může se ještě stavit za oceánem pro APE a HQ.


  • 1

#5 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 9:29

Statistika je na jednom dost necekanem serveru...

 

Realne na uzemi CR je to 12, za predpokladu ze jeste nemas vyloveny vsechny webky (protoze virtualky se vyresily samy).

Kdo da 13 tak se ve statistice dostane na prvni misto pred XX stranek tech co maji od minuleho MAZE tech 12... :-)


  • 1

#6 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 9:52

Těch 13 (bez labky) by nějaký šílenec mohl dát, protože od minula přibyla ikonka GIGA, takže z Plumlova do půlnoci na MEGA na Rujáně by se to dalo stihnout. Je to jen 900 km, za 8 hodin by se to možná dalo zvládnout.


  • 1

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 11:41

Těch 13 (bez labky) by nějaký šílenec mohl dát, protože od minula přibyla ikonka GIGA, takže z Plumlova do půlnoci na MEGA na Rujáně by se to dalo stihnout. Je to jen 900 km, za 8 hodin by se to možná dalo zvládnout.

 

Kdybych sebou nevezl dvě malé děti a manželku, tak to by byla výzva!


  • 0

#8 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2017 - 23:25

Těch 13 (bez labky) by nějaký šílenec mohl dát, protože od minula přibyla ikonka GIGA, takže z Plumlova do půlnoci na MEGA na Rujáně by se to dalo stihnout. Je to jen 900 km, za 8 hodin by se to možná dalo zvládnout.

 

Nojo, to je prave to co zvazuju. Porad nemuzu nikde najit statistiky kolik kdo ma nejvic, 12 je v planu zcela jiste,  ale ta trinacta... :) Nemate nekdo odkaz kde to mam najit? Jestli pokud dame 13 to bude celosvetovej rekord nebo... :)


  • 0

#9 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 6:53

 Porad nemuzu nikde najit statistiky kolik kdo ma nejvic, 12 je v planu zcela jiste,  ale ta trinacta... :) Nemate nekdo odkaz kde to mam najit? Jestli pokud dame 13 to bude celosvetovej rekord nebo... :)

Tady jsou statistiky typů za den.
Pokud si vyklikáš různé země, tak zjistíš jak na tom kdo je.

https://project-gc.c...c&submit=Filter

Máš 8 typů za den, jsi na 922. místě v ČR :-)


  • 0

#10 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 9:09

Je otázka, jak to uděláš. Jaké máš možnosti a co tomu člověk dokáže objetovat. Ať už je to přejezd či přelet někam jinam. Nebo tomu taky lze ovětovat to, že lovíš poctivě. A můžeš jako jsme viděla třeba v Praze v roce 2012, sedat na virtuální letadlo a "letět" si odlovit nějaký vzácný typ (tam to byla dnes už "běžná" virtuálka) do Londýna. Pokud to dotyčného hřeje u srdce, že má splněno vše co jde. 

 

Já v té Praze plánovala všech 12 typů a nakonec jsem to splnila, ale jinak než jsme plánovala. Můj plán byl šílený a vlastně to bylo půl dne strávit tím, že budu někde přejíždět. K tomu jsme vyrázela do Prahy vlakem v 1 ráno, takže večer už jsem dost padala na hubu a byla háda, že to tak bylo. Virtuálka pro mě nebyla problém neb ty jsme v Praze odlovené neměla. Ale znamenalo to cestu z Holešovic do centra. V Praze se pak dalo splnit vše co šlo s výjimkou Letterboxu (ten jsem plánovala nakonec doma v Brně) a webky (sice je na Zbraslavi, ale já měla vyhlédnutou tu v Kolíně). Nakonec jsem ale přijala na Geocoinfestu nabídku místa v autě a jsem ráda. Plány sice nebyly tak šílené, ale to už nevadí. 

 

Letos to - kvůli tomu, že je případně labka navíc - plnit nehodlám. 

 

Jinak kde bude reálné získat více typů? S tím, že "poblíž" Seattle je "nová" APE (1,5h cesty, necelých 100 km) od HQ - tedy hned 2 velmi vzácné typy - a bude někde "poblíž" MEGA/GIGA s GPS MAZE (vše ostatní tam hádám, je), udělá se CITO, nějaké event cestou, tak se dá hranice posunout trochu dál. Takže pokud správně počítám, tak je to 15 typů (i s labkou) a pokud by byl zároveň MEGA i GIGA, tak je to 16 typů, což je myslím si, tak nějak úplné maximum co jde. Nebo jsem na nějaký vzácký typ zapomněla? Jo zapomněla, na takové speciality jako Geocaching Block Party (žeby v roce 2020 zase byla? :D) a potom ty jednorázové speciality (Groundspeak Lost and Found Celebration, Lost and Found Event Cache - ale rok 2020 se blíží, pokud se zase něco dpobného chystá). Takže teoreticky je to až 19 typů, ale že bude tolik velkých akcí v jeden den je dost nepravděpodobné. Reálné mi příjde max. těch 15 nebo 16 typů (i s labkou). 


  • 0

#11 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 10:49

Tady jsou statistiky typů za den.
Pokud si vyklikáš různé země, tak zjistíš jak na tom kdo je.

https://project-gc.c...c&submit=Filter

Máš 8 typů za den, jsi na 922. místě v ČR :-)

 

Celej svet najednou to neumi... ale jak tak koukam tak vic nez 12 nikdo nema, nemecko, USA, nic.... takze ta trinacta mne opet zacina lakat... :)


  • 0

#12 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 11:52

JUDr jich se svym týmem jistě 13 zvládne  :angry:


  • 0

#13 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 11:52

.... takze ta trinacta mne opet zacina lakat... :)

 

no jestli jdes do toho a povede se ti to (myslim ta Rujana), tak mas u me basu piv misto medaile :)


  • 0

#14 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 12:41

Kdybych sebou nevezl dvě malé děti a manželku, tak to by byla výzva!


Naopak pěkně s rodinou je to teprve výzva :)

Tento příspěvek byl upraven od mar-si-ci: 30 srpen 2017 - 12:43

  • 0

#15 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 13:37

https://project-gc.c...n&submit=Filter

 

 

https://www.geocachi...ile/?u=DisOrd3r


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 15:08

 

A očividně by mohl mít i 14, kdyby už v té době nebyla APE keš v archivu.


  • 0

#17 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 15:33

14 by šlo udělat i teďka v sobotu. Letecké spojení (třeba z Prahy) do Seattlu to umožňuje, jen ta cena je trochu vyšší. 15 už nejde, bo veliteství má otevřeno jen přes týden od 9 do 17.


  • 0

#18 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 16:51

A jak je to teď s přidělením ikony megaeventu k nedoprovodnému eventu? Pokud by se například v neděli večer na eventu v Praze sešlo přes 500 lidí, nebyla by mu následně udělena mega ikona?


  • 0

#19 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 17:04

A jak je to teď s přidělením ikony megaeventu k nedoprovodnému eventu? Pokud by se například v neděli večer na eventu v Praze sešlo přes 500 lidí, nebyla by mu následně udělena mega ikona?

 

Zpětné udělení ikony megaeventu, myslím, už není možná. Ikona se uděluje na základě množství will attendů nebo opakujícím se eventům, které již status megaeventu měly.


  • 0

#20 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 19:30

Podporuji tvrzení k-lorda, zpětně již není možné ikonku ME získat. Pokud se pamatuji, je třeba mít přes 500 WA nějak čtyři týdny předem, ale přesná čísla tu házet nechci. Jen si pamatuji, že to řešili vloni v Brně na Leap Day.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama