Přejít na obsah


Fotka

Event ITZ SPECIÁL 2017 „Od soumraku do úsvitu“ (GC79DG7) - 29.9.2017 v 19.30

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2017 - 13:31

Vážení kolegové,
 
protože jsem zjistil, že mnozí kačeři nezaregistrovali publikaci mého eventu ITZ SPECIÁL 2017 „Od soumraku do úsvitu“, rozhodl jsem se, že na něj upozorním i touto cestou.
 
Vše podstatné je řečeno v listingu, tady bych jenom uvedl, že se jedná o tajný závod a variaci na moje wheriga ITZ. S tím rozdílem, že tentokrát wherigo přehrávač nebudete potřebovat a vyměníte ho za telefon s datovým tarifem a e-mailovým klientem. Jo a taky je rozdíl v tom, že se jedná o noční záležitost.
 
Odkaz na listing:
https://coord.info/GC79DG7
 
Termín konání:
od pátku 29.9.2017 19.30 do soboty 30.9.2017 05.30 (následovat bude vyhlášení výsledků v čase cca 6.00 - 8.00).
 
Start: Obchodní centrum Nový Smíchov.
 
Pokud vás akce zaujala a zúčastníte se, budu se na vás těšit.
mh.mail
 
P.S.: Samozřejmě, případné dotazy můžete psát buď sem, nebo pomocí SZ, případně jinými dostupnými kanály.

 

P.S.2: Jsem to ale hlupák, v předchozí informaci jsem udělal chybu v datu konání, tak jsem to radši založil znovu, aby to nemátlo. Omlouvám se.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2017 - 8:51

Připomínám se i zde.

 

„Rozhodný okamžik“ pro určení počtu posádek je příští pátek 15.9.2017. Zatím se přihlásily (= zaplatily) čtyři posádky, což je na uspořádání, bohužel, málo.

 

Z organizačního hlediska je vše připraveno, chybí pouze věci, které jsou závislé na tom, jestli se závod uskuteční a kolik účastníků nakonec bude (CWG, ceny, diplomy apod.)

 

Pokud máte někdo zájem „užít si noc jinak“, neotálejte, budeme se na vás těšit. Přece nezklamete ty, co už se přihlásili, a neulehčíte jim závod.

 

________________________________________________________

 

Jinak samozřejmě můžete do tohoto vlákna psát svoje příspěvky na téma: „Proč se nechci zúčastnit.“ Může to být dobrá zpětná vazba.

(Myslím tím ty, kteří by se zúčastnit mohli, ale nechtějí, nemá cenu sem psát něco na způsob: „protože bydlím na druhém konci republiky“, „protože budu v práci“ apod.)


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2017 - 9:57

Odjel jsem jen wigo ITZ1 (postupně asi na třikrát s kolegou, měli jsme vždy jen dopoledne). ITZ2 jsme rozehráli a přerušili někdy předloni ?. Asi to už nedohraju, je to moc náročné na cestování :-) Nevadí. Noc z pátku na sobotu po práci bude jistě náročná, solidní zásoba kávy bude nutná, ale .... proč ne, zážitek to bude určitě zajímavý. Jsem přihlášeni jako 3. tým. Snad se ještě někdo přidá.:-)


  • 0

#4 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2017 - 14:07

Ja bych se docela rad zucastnil, ale budu mimo Prahu, coz bude asi duvod u vicero lidi. Ve ctvrtek je totiz svatek, v patek si spousta lidi vezme volno (nebo ma narizenou dovolenou jako ja) a z Prahy proste vyrazi ven.


  • 1

#5 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 19:45

Dneska provádím poslední posun nahoru.

 

V současné době je přihlášeno 8 posádek, což je pro mě solidní výsledek. Díky tomu se závod a event uskuteční. Pokud ještě máte někdo zájem se přidat, je opravdu nejvyšší čas pro zaslání startovného.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 20:14

Budu všem držet palce, aby v pořádku dojeli do cíle a po eventu si ráda přečtu logy a podívám se na fotky.

 

Když jsi tak hezky vyzval napsat, proč se nehlásíme, tak osobně nepovažuji vzdálenost na start eventu za podstatnou, když mě nějaký event zajímá, jedu klidně i o kus dál a v noci domů. Ovšem jako "venkovanka" bych dala přednost spíš technickému ježdění po okreskách na Šumavě než po městě. Řídím ráda, trasa mi nepřijde dlouhá, auto mám stále k dispozici, ostatní výbava by také byla, ale....prostě závod v Praze asi není pro mě. Kdyby pokračoval závod, o kterém jsem tady v Jč kraji ve svých začátcích před pěti lety četla a pokud se nepletu, organizoval ho tým kolem Sopdeta, asi bych si ho zkusila.

O jednom z Hradníkových závodů jsem dost podrobně slyšela vyprávět od pražských kamarádů, kteří ho absolvovali. a myslím si, že tvůj tajný závod bude také spíš pro "domorodce" než pro nás, co se v Praze orientujeme jen částečně. Sice kluci mi tvrdili, že přesně tohle byl závod který by se mi líbil,, ale na Prahu nemám odvahu. 


  • 0

#7 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 20:49

Zvědavko, díky za vyjádření.

 

Aniž bych tě chtěl nějak přesvědčovat, jak jsi přišla na to, že se bude jezdit po Praze? Resp. že když je start v Praze, že bude i celý závod v Praze?


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 21:10

Přečetla jsem si tvůj listing hned, jak jsi sem dal první příspěvek ( co kdybych to přece jen chtěla zkusit, i když jsem nehrála ani jedno tvoje chválené wherigo ? ) a zřejmě se mi spojily dřívější Hradníkovy závody ( u zajímavých akcí si ráda přečtu alespoň pár logů a mrknu na fotky ), navíc start a cíl na Smíchově....Trasa kratší než 100 km může být celá po Praze, ale samozřejmě si dovedu představit krátký výjezd např.západním nebo jižním směrem.  


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama