Přejít na obsah


Fotka

Odcizena magneticka folie z auta na GPS MAZE EUROPE - Czech Republic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 11:34

Chci timto podekovat kacerovi, ktery se nestitil a nevahal v dobe, kdy jsem byl 4 dny byl jako poradatel na GPS MAZE EUROPE - Czech Republic, a ukradnul mne jednu trackovaci magnetickou folii z auta, ktere parkovalo pred MAZE. Velikost folie 25x25 cm, cervena barva, bile pismo. Jedna se o TB:

 

OPEL MERIVA 2013 - OTTIK FAMILY TEAM

Nevim, k cemu ti to bude.

 

Ottik5+6+Alice5-TM


  • 2

#2 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 12:25

Smutné. Nechápu.
Bohužel, čím víc masovější akce, tím víc (počtem) i různých, ničeho se neštítících, individuí.
  • 2

#3 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 12:25

Všude se najdou blbci. Výjimkou není ani tahle hra. 


  • 0

#4 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 12:32

Však to nemusel být ani kačer. Když je to trackovatelné, tak by ho použití přeci usvědčilo.


  • 0

#5 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 14:15

To je pravda, nemohl to být prostě nějaký mudlo-kleptoman?


  • 0

#6 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 15:54

To je teda teorie. A co kdyby vzal tu folii prestrikal ji zespodu dal logbook a naplacnul ji treba na dvirka od rozvadece. A to proto, ze se mu ta folie spatne shani a jeste by ji musel platit.
  • 0

#7 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 15:55

Naopak si nejak nedovedu predstavit, k cemu by byla mudlovi.
  • 1

#8 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2017 - 16:08

Zkus ještě napsat tomu Comdovi který ti to grabnul. Má nalezeno jen 90 keší, možná to vzal v domění že je to fakt "přenosné"...


  • 0

#9 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2017 - 9:37

Když mi pošleš fotku, tak ti udělám jinou. Magnetické fólie mám dost. Samozřejmě zadarmo, akorát si pro to budeš muset zajet do Modřan. :-)


  • 6

#10 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2017 - 9:10

To je teda teorie. A co kdyby vzal tu folii prestrikal ji zespodu dal logbook a naplacnul ji treba na dvirka od rozvadece. A to proto, ze se mu ta folie spatne shani a jeste by ji musel platit.

Vždy jsem sehnala ve výtvarných potřebách. Cena nějaké cca A5 je tuším 20-30,-, což mi nepřijde tolik. Nicméně nechápu důvod to brát a upravovat. 

 

Bohužel lidí s nedobrým úmyslem bylo více. Když jsme došli k autu na ofiko parkoviště, zjistili jsme, že máme dole okýnko u spolujezdce (a úplně!), což jsme opravdu nezapomněli (naštěstí uvnitř nic nechybělo). Auto vedle nás to mělo tak taktéž. Opravdu se nedivím, proč se na zámku hlásilo jedno otevřené okýnko za druhým. Jasně, některý možná někdo zapomněl (vždyť bylo takový vedro, že..), ale některé jsou asi dílem nějakého člověka s kdo ví jakou pomůckou a vůbec nevím jakým úmyslem. Popravdě jsem čekala, kdy se ozve někdo, že se něco ztratilo/bylo ukradeno, když jsem po Geocoinfestu/MAZE 2013 v Praze slyšela, co se tam kradlo a že to prostě musel udělat kačer. Smutné no. 


  • 0

#11 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2017 - 10:19

Přirozeně v každé skupině se najdou ... no prostě zvláštní jedinci. Ale Plumlovský gigaevent měl poměrně velkou publicitu i jinde, než v geocachingových kruzích. Třeba na Radiožurnálu nebo Plusu bylo několik informačních sdělení už před konáním eventu, ve zprávách ráno myslím v pátek a v sobotu. Dnes ráno třeba odvysílána krátká reportáž přímo od té large keše na zámku. A dnes od půl druhé odpoledne na ČRo Plus v rámci Odpoledního Plusu bude snad nějaká reportáž věnovaná geocachingu. Tedy jestli jsem to správně zaznamenal. Tím pádem se o akci vědělo a každá taková větší akce bohužel přitahuje zlodějská individua. Vše bylo veřejně přístupné a nelze to ohlídat i když organizačně to bylo dobře zvládnuté.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 06 září 2017 - 10:20

  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama