Přejít na obsah


Fotka

Budějovické hledání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 biocitron

biocitron

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2017 - 16:47

Abych se vrátila k původnímu tématu...  já se v podstatě chtěla nabídnout, neb se mi tu keše hromadí exponenciální řadou :-) Krom toho, že chodíme na skoro všechny eventy (takže asi budu ten nesnesitelný typ, co se baví s kdekým) mám nějaké specifické kešovací nároky (hlavně časové), takže většině kačerů jako společník beztak nevyhovuji... No ale co kdyby ;-)

Tak záleží jaké konkrétní časové nároky  :)


  • 0

#22 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2017 - 20:17

Díky, ale tyhle trapné eventy moc ráda nemám. Všichni jsou tu kamarádi a na nově příchozího koukají divně. Nepotřebuji si tu fotit travel bugy a hodinu stát a koukat.


vsiml jsem si, na nasem ses jen zalogovala a ani nepockala na souteze, nejmene dvakrat jsme te vyvolavali....
  • 1

#23 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2017 - 21:12

Špatně jsi to pochopil - šlo o to, že...

Asi se neshodneme v názoru, kdo co špatně pochopil. Ale to nevadí, není to ani zdaleka jediná neshoda.

Mě ty rady "běžnaevent a dobře se tam bav" přijdou stejně dobré jako "buď mladý ztepilý blonďák".


  • 1

#24 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2017 - 5:41

Mě ty rady "běžnaevent a dobře se tam bav" přijdou stejně dobré jako "buď mladý ztepilý blonďák".

Když jsem před půlstoletím byl ještě malej Mireček a maminka mi řekla "neboj se a jdi, nikdo tě neukousne" tušil jsem, že se tam bude dít něco, co já nechci a bylo to o to horší. Od malička jsem introvert, radši všechno sám a bez davů kolem sebe, kde se díky tomu, že si nejsem schopný zapamatovat obličeje (jména už vůbec ne) necítím ani trochu dobře. Když někam chci jít, jdu, když nechci ale musím, mám z toho trému dlouho předem.

Na nějaký ten event občas i jdu, ale musí jít někdo známý, anebo některá z mých holek se mnou. 


  • 1

#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2017 - 9:38

Asi se neshodneme v názoru, kdo co špatně pochopil. Ale to nevadí, není to ani zdaleka jediná neshoda.

Mě ty rady "běžnaevent a dobře se tam bav" přijdou stejně dobré jako "buď mladý ztepilý blonďák".

Dost nesmyslné přirovnání. Jaký kdo je motat s výběrem akce, společnosti nebo keší?

Jasně, že pokud se budu bát vody, nepolezu na event, kde se plave na ostrůvek nebo sjíždí řeka. Tam by takový človíček byl sakra otrávený. Zrovna tak někdo, kdo se nepotřebuje s ostatními bavit, by asi neměl chodit do hospody, kde je základ právě tohle. Naopak se mu může líbit event "návštěvní", třeba prohlídka archivu nebo "cestovatelský" s někým, kdo přijde vyprávět o zemi, kam se málokdo podívá a promítá k tomu videa nebo fotky.

Jde o VÝBĚR eventu - když si špatně vybírám a nepřemýšlím, co je nebo není pro mě, tak bych pak měla nadávat především sama na sebe a ne na všechny lidi, co se dobře bavili, když já ne. ;)

 

PS: Osobně nemám ráda davy, takže moc nenavštěvuji ME a i giga jsem vynechala, přestože část programu by se mi moc líbila. Pokud se někomu nelíbí eventy v ČB, má stejnou možnost - nechodit na ně. I když zrovna v ČB bývá nabídka tak pestrá, že se najde pro každého něco.

 

Biocitron přeji, aby našla pro sebe vhodnou společnost - osobně pokud nechci jet sama, dávám přednost lidem s poněkud jiným pohledem na svět. 


  • 0

#26 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2017 - 21:16

Bavíme se v sekci Hledám společnost, ne v Poradna: Jak si vybrat event. Tudíž se nebudu vyjadřovat k eventům, navíc by to stejně padlo do kategorie HNZ.

Ten poslední odstavec

Biocitron přeji, aby našla pro sebe vhodnou společnost - osobně pokud nechci jet sama, dávám přednost lidem s poněkud jiným pohledem na svět. 

je moc hezky shrnující.

Takže, biocitron, je ti to jasné, jo? Buď otevřená, pozitivní, přátelská, optimistická, vtipná, charismatická a společnost na kešky snadno nalezneš.


  • 2

#27 biocitron

biocitron

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2017 - 22:59

Bavíme se v sekci Hledám společnost, ne v Poradna: Jak si vybrat event. Tudíž se nebudu vyjadřovat k eventům, navíc by to stejně padlo do kategorie HNZ.
Ten poslední odstavec
je moc hezky shrnující.
Takže, biocitron, je ti to jasné, jo? Buď otevřená, pozitivní, přátelská, optimistická, vtipná, charismatická a společnost na kešky snadno nalezneš.


Diky za radu, pokusim se prizpusobit a byt takova jako ostatni (vim, jak si to myslel), takze radsi budu vecne nespokojeny kazisvet, ktery si bude delat veci po svem. Kdyz se mi neco nelibi, nedelam to tak. Kdyz se mi nekde nelibi, nejdu tam. A kdyz se mi nekdo nelibi, nebavim se s nim. Uz davno vim, ze jsem divna existence, ale mam okolo sebe par uzasnych lidi o kterych muzu rict, ze jsou fakt pratele. Takze fakt nepotrebuju nejaka kazani, doporuceni apod. Hledam jen spolecnost, ktera si troufa na to nekam vyrazit a ne mi tu u pocitace rikat co delam blbe.
  • 0

#28 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2017 - 7:44

Tak proč sháníš někoho přes diskusi, když přátele máš a (skoro jistě) předem víš, že ostatní ti nevyhovují?


  • 0

#29 biocitron

biocitron

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2017 - 7:56

Tak proč sháníš někoho přes diskusi, když přátele máš a (skoro jistě) předem víš, že ostatní ti nevyhovují?


Třeba proto, že ne všichni se věnují, nebo chtějí věnovat geocachingu. A ne pro všechny je centrum dění v Budějovicích. Nic takového tu nepíšu. A pokud vím, tak hledám ve správné diskuzi, to, že z toho vzniklo něco jiného je věc druhá.


Tento příspěvek byl upraven od biocitron: 10 září 2017 - 8:13

  • 2

#30 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2017 - 8:32

Poprosím každého, aby se věnoval původnímu smyslu tohoto threadu.


  • 0

#31 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2017 - 12:51

Pokud by ti vyhovovalo pravidelné týdenní volno z naší strany a velkoryse přehlídneš že máme základnu v Českém krumlově tak dej vědět. Sice už děláme doprovod dvěma kačerkám ale určitě se na nějakém vhodném termínu dohodneme.


Tento příspěvek byl upraven od modry adept & Peggy: 10 září 2017 - 12:55

  • 0

#32 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2017 - 21:57

@greenhair
Mozna by si mela nejdriv opravit svuj odkaz na profil tady z fora :-D
Mas to ve formatu, kdy kazdyho posles na profil, pod kterym je zrovna prihlaseny na GCcom.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 15 září 2017 - 22:00

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#33 biocitron

biocitron

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2017 - 22:15

@greenhair
Mozna by si mela nejdriv opravit svuj odkaz na profil tady z fora :-D
Mas to ve formatu, kdy kazdyho posles na profil, pod kterym je zrovna prihlaseny na GCcom.

A to z důvodu proč? Aby se nejdřív někdo podíval na to jak třeba vypadám a tak a až pak teprv mi napsal? Dík, nepotřebuju. Takhle je to nastaveno od výroby, nic jsem nepředělávala, takže to tak klidně může i zůstat. 


  • -1

#34 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2017 - 22:33

A to z důvodu proč? Aby se nejdřív někdo podíval na to jak třeba vypadám a tak a až pak teprv mi napsal? Dík, nepotřebuju. Takhle je to nastaveno od výroby, nic jsem nepředělávala, takže to tak klidně může i zůstat. 

to ale nebylo na tebe


  • 2

#35 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2017 - 23:27

A to z důvodu proč? Aby se nejdřív někdo podíval na to jak třeba vypadám a tak a až pak teprv mi napsal? Dík, nepotřebuju. Takhle je to nastaveno od výroby, nic jsem nepředělávala, takže to tak klidně může i zůstat.

Jak pise dr.vota, bylo to pro greenhair. Posledni prispevek se necituje, navic i tak ji to bylo adresovane.

Btw podle profilu se daji zjistit i jine veci nez vzhled. Vidis tam treba v ktere casti republiky dotycny lovi, jestli ma rad T5, atd.
Samozrejme si tam nech co ches.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 15 září 2017 - 23:34

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama